Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

    Здравеите в сервиза на TOYOTA в Пазарджик има джипчета KIA-ROSTA с двигател на MAZDA-1.6 бензин с цели мостовеса ис ресьори . Някой знаели нещо за тях .С мек таван са много приличат на Jeep Wrangler.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #47
      Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

      В Троян един тип продава ЛР Диско 2 с две врати . Нов внос , ако не се лъжа 97 година 2,5 ТДИ . Ако правилно си спомням за около 7 бона. Определено за нови гуми - неговите "за мъгла"
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #48
        Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        В Троян един тип продава ЛР Диско 2 с две врати . Нов внос , ако не се лъжа 97 година 2,5 ТДИ . Ако правилно си спомням за около 7 бона. Определено за нови гуми - неговите "за мъгла"
        Злой, няма Диско 2 с две врати. Говорим за Диско 1, след фейс-лифта. 97г. за 7 бона има няколко скрити лимонки...

        Коментар


        • #49
          Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          Злой, няма Диско 2 с две врати. Говорим за Диско 1, след фейс-лифта. 97г. за 7 бона има няколко скрити лимонки...
          Ти определенно знаеш по-добре . Така че грам няма да споря.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #50
            Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

            Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
            Здравеите в сервиза на TOYOTA в Пазарджик има джипчета KIA-ROSTA с двигател на MAZDA-1.6 бензин с цели мостовеса ис ресьори . Някой знаели нещо за тях .С мек таван са много приличат на Jeep Wrangler.
            Само недей да обиждаш Вранглерите с това нещо (не знам как да го нарека). Да, прилича колкото карикатура прилича на оригинал, тя си е точно това - карикатура на Вранглер.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #51
              Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

              смятам че темата се пулучи , някакво налагане на мнение , отколкото резултат , е това не е профисионално , и снищо кукретно не помогнахме на колегата
              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

              Коментар


              • #52
                Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

                Купи си Субару.
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #53
                  Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

                  За нискобюджетен 4х4-си купи Лада НиваМоже да си вземеш и дългата база с 5 врати.

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

                    Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                    Здравеите в сервиза на TOYOTA в Пазарджик има джипчета KIA-ROSTA с двигател на MAZDA-1.6 бензин с цели мостовеса ис ресьори . Някой знаели нещо за тях .С мек таван са много приличат на Jeep Wrangler.
                    Азия Рокста са.Историята там е дълга,но с 2 думи,продават се като 2-ра ръка на 0км.Произведени са 1990-92 г.Отлежали...Не съм сигурен доколко са актуални цените,ама по спомени-10-тина хилки...Имам познат,който си купи 5 преди 2 г и трябваше да смени ВСИЧКО гумено по тях(маркучи,маншони и т.н.).Каза,че са с мотор 1,8л на Мазда(виждал съм-така е),карбураторни.Има и дизели-2,2Д,пак на Мазда.
                    По принцип Рокста-та е "реплика" на Тойота FJ-40,но всичко си е корейско и частите НЕ СА взаимнозаменяеми с тези на Тойота.
                    Иначе е интересно-цели мостове,ресьорно окачване.В общи линии е малко по-голям Самурай...
                    Няма да е лошо,ако някой има съвременна информация за тях,да постне тука...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #55
                      Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

                      нискобюджетен 4х4 НЯМА !!!
                      Дори за 2000 лева САМУРАЙ да вземеш пак ще ти скъса джобовете с поне още 2000. А на асвалт - TOP SPEED = 120км/ч.
                      Така че .... ВИТАРКА - ама си вземай повечко храна и зареден телефон, че лесно закъсват. Особено ако е в натурален вид.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

                        Дълго време нямах възможност да следя какво става, но пък имах възможност да проучвам ТТ данните на различни марки и модели да обиколя няколко автокъщи да ги огледам наживо. Още не съм се ориентирал окончателно, но след като попрочетох тук там вече знам поне кой модел какво предлага като плюсове и минуси. Лошото е че не мога да реша какво е важно за мен. Иначе на пазара има доста неща в диапазона 6-8К лева между 92 - 96 г.

                        Като най важно качество на вероятния 4х4 поне според мненията които прочетох е наличието на full time 4х4.

                        Като че ли се оформям като фен на Land Rover 2.5tdi, не че примерно чероки не ме кефи, но ми се струва, че черокито което има смисъл е с 4л. двигател автоматик - страх ме е от разхода дори и на газ.

                        Оабче май ще имам проблем с намирането на читав Land Rover, гледах няколко Discovery 93,4,5 г. само оглед без палене и каране. Просто нямаше смисъл видяха ми се доста очукани отвътре, с обелена тапицерия и раздрънкани пластмаси по таблото. Това нормално явление ли е за този модел? Иначе отвън изглеждаха добре.

                        Естествено ако ме убедите, че всъщност full time не е чак токова голям плюс, остават алтернативите, които ми се струват приемливи - фронтера, витара, може би маверик или терано след 96г.

                        Радвам се, че въпреки че темата се повтаря има доста конкретни мнения и ми е доста полезна. Аудито вече е обявено за 4000 ако някой се интересува ще пусна и подробности. Връщане няма.
                        Киа Соренто 2.5CRDi 2005г.

                        Коментар


                        • #57
                          Re: Ниско бюджетен 4х4 какво да избера?

                          що се плашиш ат разхода на черокито.на колегата злой му гори 16гас.и има доста части втора ръка за тоя модел.за ровара няма почти нищо втора ръка.виж и дисем продава неговия гранд.то аз бях мераклия ама излязоха други работи по належащи.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X