Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли AUTODATA 3.24 на български?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли AUTODATA 3.24 на български?

    Невежа съм и затова питам - има ли AUTODATA 3.24 на български език?
    Започнах да си оборудвам сервиза и затова ми трябва пущината . А само на английски намирам, къде ли не търсих ..................... и няма, и няма ............... .
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

  • #2
    От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

    Има TecDoc 2011. Тя е подобна.
    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

    Коментар


    • #3
      От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

      Няма АутоДата на български!!
      Мишо ... учи английски или ... немски. Това са "официалните" технически езици.
      Много малък и неплатежоспособен пазар сме .... за да се навият да я преведат.

      А относно .... ТехДока .... подобен е на Датата, толкова колкото....делфин и слон .... бозайници са .....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

        Втасахме я . Английския ми е сравнително добре, но все пак не е перфектно, а и там има толкова много терминология, че ................ Пък и не съм сам в сервиза.
        Нищо, ша са опраим .
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #5
          От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

          М/у другото сещам се да попитам и още нещо - понеже казваш, че сме малък пазар и затова не им е изгодно да я преведат на български ......... доколкото знам тя изобщо AUTODATA е била създадена от автомонтьори, щото им писнало за щяло и нещяло да се консултират с представителствата на отделните марки автомобили. Щото като се замислиш Големите ама изобщо нямат интерес да я има на пазара.
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #6
            От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

            Мишо, виждал съм я на италиянски, така че сигурно и на френски я има.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

              Благодаря, ще видим каква ще я свършим.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #8
                От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

                Проблема е че не сме пазар. Аутодатата легално се продава в България, струва не малко пари, могат да си я позволят само големи сервизи при които всичко е "бяло". От моя опит с преведени технически програми на български, по добре тоя превод да го няма.
                Питай ако има нещо с терминологията, ще превеждаме с удоволствие. Ще ти пратя на лично мейл.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

                  има и други програми също полезни VIVID ,Tolerance data ,но примерно има много неща които могат да се извлекат само от сервизния софтуер на различните марки (ELSA,WIS,TIS) както и различните книги

                  Коментар


                  • #10
                    От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

                    А има много неща които ги няма и там.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Има ли AUTODATA 3.24 на български?

                      В Аутодатата има много полезни неща, но не я приемай на 100%. Има откровено неверни неща в нея. Например, дават много подробно с картинки, как се зацепва ангренажен ремък на двигател Исузу G200Z. Само дето този двигател всъщност е с... верига. И за други неща съм я хващал в издънка.
                      Мишо, техническите термини на английски ти трябват не само за програмката а и примерно да купиш части от e-bay. По-добре ги научете. Не са толкова много и страшни
                      Успех!
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X