Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за монтиране на АГУ преди обръщане на волана!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за монтиране на АГУ преди обръщане на волана!!!

    Здравейте. Искам да "обърна" волана на Ровъра, но поради "леко" нарастващите цени на бензина, приоритетно май ще стане - поставянето на газов инжекцион. Тъй като си харесвам автомобила и не ми се ще да се отърва от него, съм решил да сменя дирекцията възможно най-качествено...но все още не мога да си намеря "лява" оригинална рейка от Ровър/разбира се втора употреба-при цена около 1000 за нова/. Както вече се досещате не искам да го претупвам, но ползването му на бензин вече взе да ме вкарва в сериозни разходи. Та да питам по същество - възможно ли и да се монтира газовия инжекцион, така че работниците които ще монтират да го съобразят с това, че да няма проблеми при по-късното му обръщане. Не ми се ще да правя и "двойни работи", но ако забавя обаче обръщането на волана 6-7 месеца, при парите които давам за бензин, почти ще избия уредбата, а и както знаете идва лято. Ще съм много благодарен ако някой има инфо по този въпрос, тъй като доста се порових, а не видях накой да е коментирал такъв случай.

  • #2
    От: Въпрос за монтиране на АГУ преди обръщане на волана!!!

    Rover - е лека кола.
    Тук предимно си чешем крастата с LAND ROVER ....

    ..... айде да доуточним нещата.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за монтиране на АГУ преди обръщане на волана!!!

      Грешката е изцяло моя, че не се уточних....Автомобила е LAND ROVER FREELANDER - безин, 2000 год. ...все още с десен волан!!!

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за монтиране на АГУ преди обръщане на волана!!!

        Е чак не мога да повярвам, че е възможно това - никой от колегите с FREELANDER или друг джип с десен волан, да не се е сблъсквал със същия казус. Да не би колегите, които монтират газови инжекциони да са по вещи по въпроса. Може би е по удачно, /ако преценят модераторите разбира се/ да преместят темата в раздела за газове уредби ?

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за монтиране на АГУ преди обръщане на волана!!!

          Нищо няма да им коства да оставят повече проводник за копчето.И всичко зависи от желанието при монтажа.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за монтиране на АГУ преди обръщане на волана!!!

            Точно от това ме е "страх" и мен колега...на колко грамотен монтажник ще попадна, затова и още събирам инфо дали в някой сервиз са наясно, с преработването на по-късен етап при обръщането на волана. Най-лошото е и това, че още не мога да намеря оригинална рейка и това още повече ми обърква плановете, а пък забавянето само ми струва още разходи. Кофти дилема и дано излезе някой, който ще е достатъчно наясно с прекарването на тръбите за газта, за да няма после "двойни" работи. Другото което ме кара да се задълбочавам толкова, е че автомобила е от серията "SL", сравнително на малко километри и го купих с цел да го покарам няколко години, а не да извличам някаква печалба и сърце не ми дава да му "разкажа" играта, като го претупам. Виждам че доста колеги са разгледали темата, но се учудвам че няма инфо по проблема.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за монтиране на АГУ преди обръщане на волана!!!

              Здравейте. И аз от скоро притежавам Land Rover Freelander 1.8 с дясна дирекция. Как е при теб? Нещо ново около газовия инж. или смяната на волана?

              Съобщение от модератор:
              Моля, напишете си в профила от къде сте.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-06-11, 19:09.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X