Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    За сметка на Хънтъра, аз и Узо - много ДА и сърмички - много ДА, а що се отнася до продуктите, само кажете, че го правим! Аз знам от къде може да се вземе всичко с много високо качество и тук в София!
    Ще се разбереме тогава и - действаме О-о-о-ох Вихърееее ))
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • #32
      От: Печено прасе по айдушки

      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
      Забравихме ги,ама веднага сърмите!!! Ама ако идеме до гръцко,аз май няма да мога да се включа в кухнята..?Иначе тука - само октопод и калмари...Не,че няма какво да ги направиме,ама от към риби - ципура и лаврак само,а до колко са пресни...
      Вярно е че ако сме по гръцко само ще консумираме Явно ще трябва да експериментираме с наличности тук.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #33
        От: Печено прасе по айдушки

        Пресни морски дарове и риба тук:
        http://www.atomium-bg.com/ така е по-добре
        Последно редактирано от cveta68; 04-05-11, 11:13.

        Коментар


        • #34
          От: Печено прасе по айдушки

          Цвете,не мога да го отворя нещо..?
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • #35
            От: Печено прасе по айдушки

            http://www.atomium-bg.com/

            пробвай сега
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #36
              От: Печено прасе по айдушки

              Понеже съм морско чадо и имам позиции тук-там, току що поръчах известно количество домашно маринован зарган, с който ще ви спретна такава салата, че ще отсивирите и калмарите, и октоподите, и т.н. Пратката ще е при мен в петък сутринта...!!! Така, че аз се подготвих...!!! Вие сте на ход...

              Коментар


              • #37
                От: Печено прасе по айдушки

                То ,заглавието на темата ,уж е "печено прасе...",пък гледам тук някакви риби се разхвърляли.
                Пълнежа ли е това бре?
                Румен Николов

                0888 358 572

                Коментар


                • #38
                  От: Печено прасе по айдушки

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Понеже съм морско чадо и имам позиции тук-там, току що поръчах известно количество домашно маринован зарган, с който ще ви спретна такава салата, че ще отсивирите и калмарите, и октоподите, и т.н. Пратката ще е при мен в петък сутринта...!!! Така, че аз се подготвих...!!! Вие сте на ход...

                  Стига бе, Мартиииииии....пред колабс съм вече! Агнешко не ям, но за морски работи човек убивам...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Печено прасе по айдушки

                    Румба, това с морските истории се очертава нещо като заседание на генералния щаб, с цел - да се планира и координира следващия удар на айдушката група! Цвети, що не си казала до сега..?!! Бат Пепо ми изглежда добре подготвен, но и аз не падам по-долу като човек роден и отраснал с морска сол в кръвта и морски пясък в дупето... По-следващата сбирка може да е на тема "Айдукът и морето", на която съм способен да ви взема акъла с автентични семейни рецепти за типични черноморски риби от нашето крайбрежие, за които вие чада на софийското поле, дори и не сте чували...!!!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Печено прасе по айдушки

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Пратката ще е при мен в петък сутринта...!!! Така, че аз се подготвих...!!! Вие сте на ход...
                      Не знам дали разбра,ама в петък вечер ще имаш гости!!!

                      Баси,аз съм на диета,кво ще правя-не знам!!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • #41
                        От: Печено прасе по айдушки

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        ...в радиус 120 км....
                        Марто, в този радиус се вписва хижа Бунтовна. И течаща вода има, и е ... достъпно за леки автомобили. Черният път е около 10 км. Преди две години се качих с А4 до там.

                        Цецо и Адашите (Хънтара и Керчев) също имат преки впечатления от там.

                        Но за там си трябат два дни с преспиване и препиване.
                        Последно редактирано от Ivanov; 04-05-11, 11:48.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Печено прасе по айдушки

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Не знам дали разбра,ама в петък вечер ще имаш гости!!!

                          Баси,аз съм на диета,кво ще правя-не знам!!
                          Винаги ме е забавлявала реакцията на софиянци, като чуят за морска риба...!!)))))

                          Коментар


                          • #43
                            От: Печено прасе по айдушки

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            Винаги ме е забавлявала реакцията на софиянци, като чуят за морска риба...!!)))))
                            Ако не е морска, въобще не е риба

                            Коментар


                            • #44
                              От: Печено прасе по айдушки

                              Браво за темата бе, Пепи !

                              И понеже виждам, че става въпрос за чеверме, а и ти обичаш да готвиш, а на Стария ливадата е с фурна, а И трябва и време за рекултивация след мероприятие, а и каза, че имаш местенце дето го разполовява река, а и след този пост
                              Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                              Ма как така готово място? Строителната група няма ли да си поиграем предварително няколко уикенда?
                              на Миро, няма ли да е добре да сътворим дружно едно чеверме-съоръжение при теб, дето да си го ползваш за вечни времена, а и така няма да досаждаме често само на един домакин, и е повод за разходки в различни посоки, и ако имаш път да става и не само за OFF МПС-та ?
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #45
                                От: Печено прасе по айдушки

                                Абе я дайте прасето! Да играем на чисто. С нЕкое друго мекотело, а рибата - само маринована, пушена или чироз /демек за мезе/.
                                Само трябва да съвместим ракия, узо, вино и бира. Ииииии ..... фанта за Крум. И готово.
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X