Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с бягаща пътека!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с бягаща пътека!

    Колеги имам проблем с бягащата ми пътека,като я включа в тока и щраква бушона! Някъде може би дава на късо. Отворих я и включих само мотора за да видя дали не е изгорял,но работи! От къде може да идва проблема? Знам че така е много трудно да се каже,но всичко може да ми е от полза,мога да предоставя снимки на путеката,мотора,електрониката или каквото е нужно,само някой да ми помогне!

  • #2
    От: Проблем с бягаща пътека!

    Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
    Колеги имам проблем с бягащата ми пътека,като я включа в тока и щраква бушона! Някъде може би дава на късо. Отворих я и включих само мотора за да видя дали не е изгорял,но работи! От къде може да идва проблема? Знам че така е много трудно да се каже,но всичко може да ми е от полза,мога да предоставя снимки на путеката,мотора,електрониката или каквото е нужно,само някой да ми помогне!
    Търси електротехник, че да не те одърви бягането.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с бягаща пътека!

      Мислих върху този въпрос,но искам да пробвам първо дали ще успея сам да я оправя,може да е нещо дребно!

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с бягаща пътека!

        Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
        Мислих върху този въпрос,но искам да пробвам първо дали ще успея сам да я оправя,може да е нещо дребно!
        Ами, щом питаш, значи не знаеш. С 12те волта по колата можем да даваме съвети от компа. Няма да те убият.За 220 и нагоре си трябва специалист.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с бягаща пътека!

          Да,прав си! Е ще търся ел-техник,и междувременно ще видим какво ще изскочи от тук,може някой да е имал подобен проблем на подобна машинка!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X