Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Внушителен" и икономичен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: "Внушителен" и икономичен

    Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
    За около 4000лв ... единственото което се сещам ... под сигурно, внушително и що-годе евтино за поддръжка е от първите модели на това:
    [ATTACH=CONFIG]328172[/ATTACH]
    ... не е джип ... ама още от Оно време хората ги гледат с респект
    А кой ти каза,че туй нещо е що-годе с евтина поддръжка - някой,който кара,докато спре сама ли!?

    Коментар


    • #77
      От: "Внушителен" и икономичен

      offtopic:

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Бензин с АГУ е икономично, ако имаш късмет с газовата уредба или ако си знайко и си я направиш сам. В другия случай ти троши нервите и харчи по много бензин и газ.
      Не винаги е така.
      На една от последните коли (Меган-а на майка ми) случихме на такъв инжекцион и монтаж (да чукна на дърво ), че в последните вече 50+ К км. се сменят само филтри. На този автомобил аз не мога да направя разлика кога на какво е.

      Коментар


      • #78
        От: "Внушителен" и икономичен

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        случихме
        И аз това разправям .

        Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
        Ако я има вече изградена ,най- големият проблем може да се окаже чисто нов изпарител и настройка.
        Значи си имал късмет и ти. Проблемите от АГУ могат многократно да надхвърлят цената на самата АГУ. Включително върху Лада.

        Да не си помисли някой, че съм враг на газта - едната кошница ми е на метан, а другата - на пропан и смятам, че така е правилно.

        Коментар


        • #79
          От: "Внушителен" и икономичен

          Първоначално публикуван от georgiev38 Преглед на мнение
          Прощавайте, че започнах така остро, дано не ви се е сторило прекалено високомерно, по-горе, но исках да си излея възмущението си от малоумници от типа: изпреварващи с 80 - 100 км/ч на път с ограничение 30 км/ч и знаци "пази детето", защото просто си до училище, и идва отгоре ти със "свръх" колата си и ти се чудиш как да се качиш на блока отгоре или колата има нещо от рода на инспектор Гаджет; други на същата тази улица ти натискат клаксон и ти ръкомахат от колата с знаци от типа "абе кво прайш бе, що не караш", защото просто си спазваш ограничението; трети си мислят че мигач е град в Китай: веднага се сещам за още един случай, а те може би са поне стотици, как карам с 80 - 90 км/ч извънградско на път с непрекъсната линия и как едно audi А3 тръгна да изпреварва няколко автомобила и то на нагорнище и добре, че имаше по-широк банкет, за да спра на него.
          Затова търся джип ( не бях се сещал за микробус) с 2 -3 идеи по-високо стоене на пътя, за да мога на кръстовище с трудна видимост и на път, на който съм с предимство да не пристъпват едва-едва, защото половина шофьори не са и чували за знаци осигуряващи предимство. Не искам стол на колела, с който ще бъда по-близо до небесата, а малко по добра видимост на пътя, по възможност по-икономичен, да вози, как да кажа, по-комфортно, защото ще го карам предимно в града и извънградско, а съм чувал, че някои джипки много твърдо возят, а други имат по-голямо странично накланяне и усещането било кофти, общо взето с нормална возия на асфалт.
          Не смятам да ставам "джипар", просто искам малко по-висок джип, с който, ако насрещния иска да се блъска, поне да му влезе под предницата, а не както при колата да и се качи върху нея. Само да питам, защото съм, като чета, зверски непросветен - какъв по-точно е автомобила GR.
          Спорна за сега.
          "Ша ма извиняваш",ама явно имаш проблем с шофирането,не с автомобила.
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X