Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

    Здравейте,

    Доста четох, но не намерих информацията, която ми е нужна. Предлагат ми Фронтера със старото табло като казват, че годината на производство е 1998- възможно ли е? Моята фронтера беше от тези до 94, но наскоро катастрофира и сега съм решен да си купя пак, но искам да има клима и отзад да е на амортесьори, понеже моята скъса ресьор на пътя и почина в един стълб. Но имам доста части от нея и смятам, че ще бъдат в полза за новата!

  • #2
    От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

    Предлагат ми Фронтера със старото табло като казват, че годината на производство е 1998- възможно ли е?
    Не!

    Коментар


    • #3
      От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

      Има до 97 със старото табло, но продавачите са ти казали, че е 98, както винаги правят. Прибавят една година отгоре.

      Коментар


      • #4
        От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

        Мисля, че от последните месеци на 96г. вече са с новото табло. А има и такива с амортесьори отзад, но със старото табло. Моята е такава. Произведена май 96г.
        Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
        Opel Frontera V6

        Коментар


        • #5
          От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

          Да вземете поне като питате и давате мнения, да правите разлика между ресьор, пружина и амортисьор.
          Не пишете в БГ Мама все пак.

          Коментар


          • #6
            От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

            хахаха таман щях да кажа, че такава с амортисьори отзад няма има и с отзад и с отпред. Май хората интересуващи се от тех. част все повече намаляват.... ;(
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

              ОФА 97 е с новот табло и отзад е с пружини и амортисьори,а 2.0 двигателя е 116 коня.
              98-ма са с новия външен вид.
              СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
              ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

              Коментар


              • #8
                От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

                ОФА 97 е с новот табло и отзад е с пружини и амортисьори,а 2.0 двигателя е 116 коня.
                98-ма са с новия външен вид.
                Грешиш! Мойта е 98г. и е мод. А.

                Коментар


                • #9
                  От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

                  Първоначално публикуван от Plamen0401 Преглед на мнение
                  .......98-ма са с новия външен вид.
                  И мойта е 09.98г. с новото табло но си е мод. "А" !С пружини отзад (и амортисьори отпреди и отзад)
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • #10
                    От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

                    Не разбирам много от фронтери но, има разлика от дата на производство и дата на първа регистрация.
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • #11
                      От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

                      Така е!Но при мен имам тех. стикери навсякъде по инсталация и прочие който са с дати от 98 г. така че...........
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • #12
                        От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

                        Тогава да си погледне талона за по-сигорно,защото аз с тая година ОФА не съм виждал и не съм чувал но мже и да има не споря.
                        СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                        ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                        Коментар


                        • #13
                          От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

                          Изпадаме в големи подробности!Но мойта и по талон е 17 09 1998г и по стикерите по инсталацията!имам стикери от 05 98г. и от 03 98г. поне 3 съм видял при мен. Но и аз повече няма да споря защото все пак колегата пита за КБ а видно аз не съм с такава!
                          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                          LZ1NES

                          Коментар


                          • #14
                            От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

                            Не знам за колегата автор на темата, но аз поне си мислех, че щом таблото е от старите, значи отзад ще е на ресьори. Оказа се, че не е така. За отпред не коментирам въобще, защото си мисля, че там всички 2.0 са еднакви - с амортесьори и пружини, но може и да греша.
                            Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                            Opel Frontera V6

                            Коментар


                            • #15
                              От: От коя година Фронтера А къса база 2.0 е с новото табло?

                              Ами наистина недей да коментираш повече, колега - някой знаещ колкото теб, може да се довери на написаното от теб и да търси под вола теле.
                              Фронтерите отпред са на торсиони с амортисьори - всичките до една.
                              Последно редактирано от maxxx; 02-05-11, 10:30.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X