Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

    Това е поредната благинка. Вълшебното копче и храма на счупените карета. Всъщност тук думата ще има Станко.

    LZ1VMH

    Коментар


    • #32
      До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
      Това е поредната благинка. Вълшебното копче и храма на счупените карета. Всъщност тук думата ще има Станко.
      Малеее, Станко ще стане "с танка" ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

        Или "с танко"
        Grand Cherokee WJ 4.7 V8
        Това е положението.

        Коментар


        • #34
          До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

          наи-добрите гуми -суууууупер!

          Коментар


          • #35
            До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

            Така като гледам май е крайно време да го промените това заглавие. . Станко, честито за новите благинки!!!
            LZ1GYY
            0898 436 956

            Коментар


            • #36
              До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

              Днеска тествах предният блокаж. Уникална благинка. Преминаването на невиждани препятствия е с лекота. Няма блъскане, няма засилки и прескачане на неравности. Карането през неравности е цяло удоволствие. След последната ми G-класа бях забравил какво е да имаш два 100% блокажа. Тракторите ряпа да ядат.....
              LZ1VMH

              Коментар


              • #37
                До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                Ей сега, както е с големи гуми и пълен блокаж отпред ще стане ясно дали ще станат консуматив карета и полуоски както се говори.
                Надявам се, че ще докладваш за развитието

                Коментар


                • #38
                  До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                  От таен агент внедрен в тила на "врага" разбрах че днешния тест е минал успешено и машината е станала уникат Голдииии къде са снимкитеее
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #39
                    До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Ей сега, както е с големи гуми и пълен блокаж отпред ще стане ясно дали ще станат консуматив карета и полуоски както се говори.
                    Надявам се, че ще докладваш за развитието


                    О.К.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #40
                      До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                      От таен агент внедрен в тила на "врага" разбрах че днешния тест е минал успешено и машината е станала уникат Голдииии къде са снимкитеее

                      Стига зор де!
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #41
                        До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                        Голдииии къде са снимкитеее
                        И видеото
                        sigpic УАЗ-452

                        Коментар


                        • #42
                          До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                          Здравейте,

                          Първо да благодаря на Голди за неуморния труд по колата, въпреки многото трудности!
                          Благодаря на всички за пожеланията и поздравите!
                          Вчера направихме тест. Основно теста беше за предния блокаж. Разликата, която отчитам е ОГРОМНА!!! Изумен съм какво прави машината в неопитните ми ръце. Нямам думи... Сега остава въпросът за усилени карета и полуоси, сещате се защо... Дотук търсенето на такива е отчайващо, но ще продължа. Останалите подобрения също много ме радват! Всичко е изпипано и премислено многократно. Задната броня ми се вижда направо като произведение на изкуството. Желанието ми беше да се запази захващането за оригиналния теглич, за да мога да го слагам когато ми потрябва. Това усложни много нещата, но резултатът е страхотен! Колата придобива все по-хард вид! Скоро ще пусна снимки и повече подробности. Всички очакваме с нетърпение клипчетата на Голди от теста!

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                            Станко честито човече уникален автомобил по думите на Джанго и Голди пратих Джанго да го види заради мен надявам се да го видим на Априлци в акция направо нямам търпение като знам как вървеше без новите тунинги направо си представям как е сега браво на вас.
                            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                            тел.088четири 9едно9 4нула4
                            -------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • #44
                              До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                              Първоначално публикуван от Stanko Преглед на мнение
                              Здравейте,

                              Първо да благодаря на Голди за неуморния труд по колата, въпреки многото трудности!...Всичко е изпипано и премислено многократно. Задната броня ми се вижда направо като произведение на изкуството...
                              Целият вид на машината е произведение на изкуството. Движението й при тестовете също.

                              Истинско съкровище имаш, честито!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Тунинг на Паджеро за лек офроуд.

                                Брех! Толкова суперлативи за Паджеро не е имало до сега тук!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X