Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скорости 717.439

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скорости 717.439

    Появи ми се някакъв странен шум в скоростите и ги разглобих. ...с помощта на Стоян, естествено.
    Налитам на следния проблем.
    Лагера на входящия вал е Тимкен и представителите ми искат 320лв. за ЕДИН бр.
    Същия лагер като оригинална резервна част от Мерцедес е 60лв.
    Някакви идеи?
    Препоръки?
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

  • #2
    От: Скорости 717.439

    Mоже да сложиш какъвто си искаш лагер,бившите хали във Кичука там ще ти предложат от 5 лева до 50 и повече вземаш някаква марка било то SKF TIMKEN ILI FAG или друга марка производители много
    Последно редактирано от miro krosa; 27-04-11, 21:39.

    Коментар


    • #3
      От: Скорости 717.439

      Миро, тоя от 320 лв. е единствения който имат да предложат тия в Халите.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #4
        От: Скорости 717.439

        Ми то от Мерцедес не е скъпо 60лв е добре.Аз на скоро за един смешен лагер на раздатката на джимни от сузуки ми искаха 60лв и от магазин за лагери малко по евтино но като не им разбирам многото буквички след номера какво означават не се доверявам на друг произведител.Все пак всеки един лагер си има различно предназначение. Там на скоростите има много натоварване не е само де е еднакъв по размер.Много ще бъде полезно ако някой може да каже нещо за всички тези буквички след номера как се превеждат.
        поздрави

        Коментар


        • #5
          От: Скорости 717.439

          Да иска търсене защото някой лагери се произвеждат поръчка да речем от мерцедес поръчка на скф и като идеш във скф го няма този лагер въпреки че се произвежда от тях трябва да си го вземеш от мерцедес.

          Коментар


          • #6
            От: Скорости 717.439

            Вземаи от мерцедес ясна е работата защтто е така,320лева си е цяла свадба.

            Коментар


            • #7
              От: Скорости 717.439

              Пристигнаха ми лагерите. Тоя заради който пуснах темата, Гладиатор ми го доставиха абсолютно същия като този който извадих от скоростите. Цена 58лева и някакви стотинки. ....не 320....бах ти лагера.

              Искам специално да благодаря на Андрей. Частите ми дойдоха за 3 дена. Не, че аз веднага ги монтирах де.

              ssspeed дойде да казва как се събира и регулира такава кутия. По-лесна за работа и по-специална за регулиране е от нормална Мерцедесова кутия. Далеч по-здрава.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #8
                От: Скорости 717.439

                Колега ,в Пловдив има една фирма "ATP Exodus",която внася оригинални части за Мерцедес основно за камиони но не само!Цените им са без конкуренция!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X