Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрическа схема за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електрическа схема за УАЗ

    Здравейте, може ли някой да ми помогне да намеря електрическата схема за Джип УАЗ 1983-84 година. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Електрическа схема за УАЗ

    Първоначално публикуван от papoboss Преглед на мнение
    Здравейте, може ли някой да ми помогне да намеря електрическата схема за Джип УАЗ 1983-84 година. Благодаря предварително.
    Колега дано ти свърши работа аз с това мога да помогна !!!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:469B-ЕЛЕКТРИЧЕСКА &#1057.jpg
Прегледи:1
Размер:191.8 КБ
ID:5271751
    П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
    GSM - 088/8877521

    Коментар


    • #3
      От: Електрическа схема за УАЗ

      Да, това е, Цветан я е показал.
      Не знам за какво ти е, ако ще я подкарваш от нулата - жална ти майка. Ако си от София ела да погледнеш мойта кочина, каквото мога - ще ти помогна. Но е кошмар.

      Коментар


      • #4
        От: Електрическа схема за УАЗ

        Здравейте, може ли някой да ми помогне да намеря електрическа схема за УАЗ бордова ~86 г.(може и снимки, ако някой е правил)? По конкретно трябва да възстановя ел. връзките на чистачките и парното! Благодаря предварително.

        Коментар


        • #5
          От: Електрическа схема за УАЗ

          Някой да знае как се свързва датчика за нивото на бензина, искам да го монтирам на една лодка ?
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            От: Електрическа схема за УАЗ

            На часовника се подава + от контакта, - на корпуса и кабел от нивомера. На нивомера освен кабела за датчика трябва да има и - на корпуса.

            Коментар


            • #7
              От: Електрическа схема за УАЗ

              Поплавъка има само един изход с болтче, на часовника има два изхода "Д" и "Б", които са към резистори и един маса до лампата за резервата
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #8
                От: Електрическа схема за УАЗ

                д е датчик, б е батерия

                Коментар


                • #9
                  От: Електрическа схема за УАЗ

                  Благодаря, тъкмо го установих опитно
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • #10
                    Колеги, имам УАЗ 452. Кабелите по ел. инсталацията му са накъсани - фарове, чистачки ..... ужас
                    Видях, по-горе публикуваната схема, но искам да я преработя. Искам фарове, чистачки, мигачи, всичко без запалването да не минава през контактния ключ. Имайки предвид, че УАЗ-а има прекъсвач на Масата, считам, че няма да имам притеснения относно утечки и т.н.
                    В приложената схема от мен от къде трябва да взема +12 V? От комутатора, акумулатора или от другаде? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Схема.jpg
Прегледи:2200
Размер:26.4 КБ
ID:6662424

                    Коментар


                    • #11
                      Ми те и по тая схема не минават през ключа. Само се ползва гайката му.

                      Иначе от амперметъра. Ако имаш.

                      Коментар


                      • #12
                        Сега, почти всичко ми се изясни, но имам и друг въпрос. Смених алтернатора с такъв на Бош със собствено реле за регулиране на напрежението. Възбудителният кабел от алтернатора, следва да мине през контролната лампа на таблото, а оттам към контактния ключ. Въпросът ми е на коя гайка трябва да вържа тази лампа - СТ, АМ, К3 или ПР? По схемите дето гледах май на КЗ, но аз да попитам да не направя някоя беля.
                        Последно редактирано от gamena666; 28-11-20, 21:42.

                        Коментар


                        • #13
                          КЗ е "катушка зажигания"...т.е. плюса на бобината.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X