Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чугунен сач - откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чугунен сач - откъде?

    Здравейте,

    Този уикенд имах възможността да ползвам такова чудо и сега съм твърдо решен да се сдобия с едно за джипа, да ме следва вярно от лагерен огън към лагерен огън. Някой може ли да ме насочи къде в София има такова?
    Mitsubishi SpaceGear 2.4

    https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

  • #2
    От: Чугунен сач - откъде?

    Ако задължително трябва да е чугун-Бриколаж.
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #3
      От: Чугунен сач - откъде?

      В Баумакс, май бяха по на далавера. Ф 550 по спомен беше към 22лв.

      Коментар


      • #4
        От: Чугунен сач - откъде?

        Някой сещал ли се е за дъното на печка- Пернишка? Има си крака и малки бордове. Една дупка с дрелката в единия край и става сач. Според наклона-тиган за пържене. Снимки, утре, ако не забравя.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: Чугунен сач - откъде?

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Някой сещал ли се е за дъното на печка- Пернишка? Има си крака и малки бордове. Една дупка с дрелката в единия край и става сач. Според наклона-тиган за пържене. Снимки, утре, ако не забравя.
          Недей,много ще ми е интересно!
          И защо чугунен,колега?
          Какво не ти харесва у стоманения сач от дискова брана,по-известен по тия места като Валандар?

          Коментар


          • #6
            От: Чугунен сач - откъде?

            А най-добре бакърен, ама нямааа )
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Чугунен сач - откъде?

              Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
              Недей,много ще ми е интересно!
              И защо чугунен,колега?
              Какво не ти харесва у стоманения сач от дискова брана,по-известен по тия места като Валандар?
              Кво да ми харесва? Нищо. Само дето от както Вальо ми го прати намразих скарите. И печката не съм ползвал. Сега сериозно. Валандера си е най-доброто, но си иска доста време и сравнително силен огън. На чугуна от печката можеш да сготвиш и на сено или вестници. Без майтап. А не изгаря. За скари не искам да слушм вече. Имам към 10 модела. И неръждавейки и от шини и от обло Ф. Отвън изгоряло, отвътре сурово. Аз да не съм дърт доберман? Ще пусна снимка и на Валандера.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Чугунен сач - откъде?

                Аз лично ей сега по Великден на едни полянки над село Боаза имах възможността да сътворя невероятни кулинарни постижения на един чугунен сач. Тези по големите (Таландар, Валандер и тн) вече губят мобилност, а пък истинският керамичен сач ще се пукне.

                Този е най-практичният вариант, най-лесно се чисти и както казва targa забравям скарите вече. Ще ходя да видя по Баумакс, Бриколаж и прочие.
                Mitsubishi SpaceGear 2.4

                https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

                Коментар


                • #9
                  От: Чугунен сач - откъде?

                  Аз видях подобно в ИКЕА, но цената му трудно се преглъщаше и се отказах. Може би причината беше керамичното незалепващо покритие. Сега като чета, се чудя да съжалявам ли, или да се радвам, че не го взех? Нямах идея колко е удачно за огън.
                  ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                  Коментар


                  • #10
                    От: Чугунен сач - откъде?

                    Темата е много интересна, ще Ви помоля за малко снимки , ако може разбира се
                    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Чугунен сач - откъде?

                      Тук има много по темата. Цени от Бриколаж, рецепти, снимки на най-различни варианти (включително и дъно от пернишка печка), от брани и т.н.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Чугунен сач - откъде?

                        Ако няма да се готви за отбор юнаци, а за консумация на 2 човека, тръгнали на някъде... става и тиган с незалепващо покритие...
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #13
                          От: Чугунен сач - откъде?

                          И аз ползвам от дискова брана ! Става и за тиган става и за скара,става и за подпора на джака !
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Чугунен сач - откъде?

                            Не ви разбирам.Половината форум вече яде от устройства от дискова брана,и вече се знае, че не иска много огън,ама пак напред с портмонето.Единствения недостатък на валандера ,за мен е липсата на дъх на пушено характерен за скарата.А пък ако в жаравата има и някое чамово дръвце изгасено преди да стане на жар,е красота.
                            Румен Николов

                            0888 358 572

                            Коментар


                            • #15
                              От: Чугунен сач - откъде?

                              Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                              Тук има много по темата. Цени от Бриколаж, рецепти, снимки на най-различни варианти (включително и дъно от пернишка печка), от брани и т.н.
                              Там съм пуснал снимка и естественно съм забравил.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X