Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лудаци режат Grand Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Лудаци режат Grand Cherokee

    Така, аз като учстник в цялата идея да споделя моето скромно мнение. Темата е започната от детенце на около 12-13 години, което се въртеше с един фотоапарат и снимаше, така че отговорите на вашите въпроси са толкова компетентни колкото може да отговори едно такова дете. Ние не сме имали идеята да пускаме тема за рязане на гранд чероки и уроци или идеи как се прави това, ако беше така повярвайте ми темата щеше да изглежда по друг начин. Това нито ни е първия проект нито последния. Нарязали сме няколко такива машини за да знаем конструкцията, слабите и силните страни на тази машина. Все пак не много хора са успели да натъпчат 5.2 мотор в чироки да го нарежат и то да издържи толкова километри гора(синьото от снимките). Така че, ние ще уважим вашата креативна критика, която според мен винаги е необходима, но не взимайте под внимание публикациите на Ники, той е просто едно много запалено хлапе(което няма нищо лошо), но просто той не може да ви даде компетентни отговори на вашите въпроси.
    Suzuki Samurai SJ413 Turbo

    Коментар


    • #47
      От: Лудаци режат Grand Cherokee

      Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
      Така, аз като учстник в цялата идея да споделя моето скромно мнение. Темата е започната от детенце на около 12-13 години, което се въртеше с един фотоапарат и снимаше, така че отговорите на вашите въпроси са толкова компетентни колкото може да отговори едно такова дете. Ние не сме имали идеята да пускаме тема за рязане на гранд чероки и уроци или идеи как се прави това, ако беше така повярвайте ми темата щеше да изглежда по друг начин. Това нито ни е първия проект нито последния. Нарязали сме няколко такива машини за да знаем конструкцията, слабите и силните страни на тази машина. Все пак не много хора са успели да натъпчат 5.2 мотор в чироки да го нарежат и то да издържи толкова километри гора(синьото от снимките). Така че, ние ще уважим вашата креативна критика, която според мен винаги е необходима, но не взимайте под внимание публикациите на Ники, той е просто едно много запалено хлапе(което няма нищо лошо), но просто той не може да ви даде компетентни отговори на вашите въпроси.
      Така е на мен просто ми казаха да снимам и направя една тема да видат хората на какво сме способни.Наистина съм запален и сам на 14години и просто ми е приятно да гледам да помагам с каквото мога това е наистина един добър спорт.

      Коментар


      • #48
        От: Лудаци режат Grand Cherokee

        За тази фирма няма невъзможни раоти ))
        [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
        [/SIZE][/FONT]

        Коментар


        • #49
          От: Лудаци режат Grand Cherokee

          Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
          Така, аз като учстник в цялата идея да споделя моето скромно мнение. Темата е започната от детенце на около 12-13 години, което се въртеше с един фотоапарат и снимаше, така че отговорите на вашите въпроси са толкова компетентни колкото може да отговори едно такова дете. Ние не сме имали идеята да пускаме тема за рязане на гранд чероки и уроци или идеи как се прави това, ако беше така повярвайте ми темата щеше да изглежда по друг начин. Това нито ни е първия проект нито последния. Нарязали сме няколко такива машини за да знаем конструкцията, слабите и силните страни на тази машина. Все пак не много хора са успели да натъпчат 5.2 мотор в чироки да го нарежат и то да издържи толкова километри гора(синьото от снимките). Така че, ние ще уважим вашата креативна критика, която според мен винаги е необходима, но не взимайте под внимание публикациите на Ники, той е просто едно много запалено хлапе(което няма нищо лошо), но просто той не може да ви даде компетентни отговори на вашите въпроси.
          Това вече е друга бира..!! Сега вече съм спокоен и ще го чакам дзверо да го зърна по трасетата тази година! И без това темата е пусната, та дръжте ни в течение на нещата, че е интересно за феновете на марката и не само на тях! За успеха на проекта не се съмнявам вече така, че ви желая по-леко да върви работата и да е студена бирата.!! А това, че момчето е мераклия е супер! Давайте му да се навира повече и да се учи от сега, че на мен като е нямало кой да ми дава на времето, сега на стари (не чак толкова) години ми се налага..

          Поздрави

          Коментар


          • #50
            От: Лудаци режат Grand Cherokee

            А "синьото Чироки" с двигател отзад ли е? и имали снимки по направата му?

            Коментар


            • #51
              От: Лудаци режат Grand Cherokee

              Снимки от него няма.

              Коментар


              • #52
                От: Лудаци режат Grand Cherokee

                Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
                А "синьото Чироки" с двигател отзад ли е? и имали снимки по направата му?
                Едва ли двигателят е отзад. По-скоро отзад са изнесени радиатор с електрическите вентилатори, за защитата им и да не се набиват отпред с кал, както е при повечето подготвени за състезания машини.
                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                First impression is not always true. Get inspired.
                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                Reading is sooo boring, unlike writing!

                Коментар


                • #53
                  От: Лудаци режат Grand Cherokee

                  Поздравления. Страхотни сте.А относно разбирачите-Защо не се прави секс на мегданя в селото?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X