Обява

Свий
Няма добавени обяви.

представяне на нови модели и офф роуд състесание в орестиада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • представяне на нови модели и офф роуд състесание в орестиада

    момчета миналата събота ходих до александропулис и на вращане минах през орестиада какво бе учудването ми като видях че главната улица е затворена и е превърната в изложбена площ
    представени бяха много нови модели джипове пикапи и леки коли от почти всички марки вклочително хамър и порше
    имало е и офф роуд състезание през деня сащото и част от участвалите джипове бяха подредени а на голямо платно се прожектираха сцени от сазтезанието през деня
    направих доста снимки ако имате интерес ще ги пратя на софия да ги покаже дали в списанието дали в форума тя ще прецени
    как така обаче тоя път никои от българите не е разбрал да иде


  • #2
    Имаме интерес, качвай ги, а и на София ги прати. А никой не е разбрал защото никой не е писал тук във форума... Значи гърците да си направят правилния извод
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Правилно

      Коментар


      • #4
        хеее гърците маи ги пооплашихте миналия път и сега си траят

        бре хитряги
        ама тая няма да стане почвам да слухтя сериозно кога къде какво ште правят
        кофтито е че и те маи не са много наясно

        или поне на мен така ми се струва че не е съвсем ясен календара при тях

        Коментар


        • #5
          не знам как се справят гърците, но пък си се глезят и са си направили ATTART OFF-ROAD PARK и там се цапуркат ето така

          Коментар


          • #6
            Доста пъти наши драйвъри са ги плашили с каране, а миналият път и аз бях свидетел как измениха регламента по време на състезанието и прецакаха нашите, но Янчо и Десо вторият ден караха яко без да се съобразяват със странните правила и наистина им изкараха акъла , така че едва ли ще се обадят повече.
            Имам чувството, че там кичат джиповете повече да се фукат с тях
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от sofianita
              не знам как се справят гърците, но пък си се глезят и са си направили ATTART OFF-ROAD PARK и там се цапуркат ето така
              че ние такива локви /даже и по-кални и по-дълбоки/ си ги имаме по улиците почти без пари /срещу пътен данък и -инетка/
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                може и от нас да им е дошло вдъхновението, имат си и какви ли не бабуни и препятствия не е лошо

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X