Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    Здравейте колеги,
    имам същия RR Classic, и бих искал да попитам знаете ли къде мога да намеря гумено уплътнение за задната врата над арката за задната гума. От там ми влиза вода и корозията е неизбежна.
    поздрави

    Коментар


    • #32
      От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Първоначално публикуван от LR-RR Преглед на мнение
      Здравейте колеги,
      имам същия RR Classic, и бих искал да попитам знаете ли къде мога да намеря гумено уплътнение за задната врата над арката за задната гума. От там ми влиза вода и корозията е неизбежна.
      поздрави
      Продават достатъчно Ланд Ровър-и на части,стават и от Дискавъри.

      Коментар


      • #33
        От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Мерси за отговора, ще очаквам следващите ти снимки от еволюцията на твоя RR Classic. Моя е 2,4 diesel, също VM. Засега съм доволен като разход (~ 11 л/100км), но ми се струва много шумен, а и доста тромав. Също обмислям смяна на бензинов с АСК, затова ще очаквам и личните ти впечетления като го завършиш. И един малък въпрос по АСК (т.к. не сам виждал за сега): къде се натиска лоста за превключване? Въпроса ми е свързан да разбера дали ако донора е с десен волан няма да има неудобства.
        мерси и успех

        Коментар


        • #34
          От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          Колко мм е бронята?
          Георги Владимиров

          Land Rover ‎Discovery 1 v8 3.5

          Коментар


          • #35
            От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Първоначално публикуван от suravia Преглед на мнение
            Колко мм е бронята?
            35кг.Гоше,ела и я измери сам,знаеш къде съм.Два дни не съм правил нищо по джипа защото с бронята така се усветих,че днес за първи път излизам од нас.

            Коментар


            • #36
              От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              Четери дни празници,викам си сега ще понапредна по джипа,но и жената знаела за тези празници,и изненада,и тя ги предвидила за почивка и разходки.Едвам изкопчих един ден и то цял ден пек направо ми се разказа играта.Успях да понаправя ролкейджа почти напълно,но доста мислене и търчене имаше,искам да го направя по цивилен,затова копирам колонките с всяка извивка

              изолирах тавана предварително с топло изолация,но се оказа сериозна грешка,при положение,че копираш всяка извивка тези 2 санта изолация много пречат да нагласяш тръбите
              .
              В задната част се получи доста прибрано

              .
              Предната има още доста работа
              .
              Докато правех клетката не можех да кърпя пода за да могат тръбите да влязат в праговите и да ми осигурят 10см. за заваряване на клетката отгоре.След заваряването започнах да кърпя,и то деня си заминал


              .
              В крайна сметка ще изглежда нещо такова

              .
              Само ме притеснява тези тръби дето се виждат отпред да не ми създават ядове пред полицаите
              .
              Последно редактирано от djidjo; 24-05-11, 21:42. Причина: пропусната снимка

              Коментар


              • #37
                От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                А бе Djidjo,защо не си пуснеш тема за този красив проект?А само пускаш по някоя снимка да оплакнем окото,и ли само ми палиш фитилите.И без това ти си причината да имам Диско,а и има какво да покажеш за-напред
                Георги Владимиров

                Land Rover ‎Discovery 1 v8 3.5

                Коментар


                • #38
                  От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Първоначално публикуван от suravia Преглед на мнение
                  А бе Djidjo,защо не си пуснеш тема за този красив проект?А само пускаш по някоя снимка да оплакнем окото,и ли само ми палиш фитилите.И без това ти си причината да имам Диско,а и има какво да покажеш за-напред
                  Гоше,тя отдавна се видоизмени темата,но не мога да я преименувам,пък и не виждам смисъл.Който има интерес и следи темата знае за какво става въпрос.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    Имам едно питане...

                    Предния мост на този Рейндж, същия ли е като на Диско 300тди, засега единствените видими разлики, които намирам са:
                    Спирачни апарати и дискове. Интересува ме относно ширината и местата за захват на "инветара" по него?

                    Поздрави
                    Bugatti on off road :-D

                    Коментар


                    • #40
                      От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      Същото е.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Тези дни се заех да довърша Ролкеджа и по-точно да направя хикса зад седалките и да го прихвана за купето.За целта трябваше да монтирам новите си седалки от БМВ.Седалките пасват почти идеално само дето шейната им е малко по-дълга.Казах си няма проблем взех един профил 40х20,прихванах го за стойките на джипа и монтирах седалките.Стоят перфектно,викам си я да сложа волана и да се премеря,слагам,и изненада не мога да седна на седалката а като се наместих криво ляво какво да видя,волана стои малко в ляво(причерня ми).Вадя старите и като премерих видях,че тези на джипа са наполовина по-ниски.Не мислих дълго и хванах дрелката с едно свредло за точкови заварки и се почна

                        демонтиране на крачетата,скъсяване с колкото трябва и монтаж на новите им места за да станат симетрично на волана.Монтирах седалките и започнах да меря хикса на Ролкейджа,тъй като джипа си е изцяло цивилен и искам да ползвам и задните седалки реших хикса да е максимално прибран и да дава лесен достъп до тях.За тази цел трябва да е леко А-симетричен(незнам дали е правилно,но ще го преживея)


                        След дълги размисли(защото мислех да не я слагам)реших да монтирам и тръбата над таблото,стана доста прилично

                        и прибрано,почти не си личи

                        Започнах да прихващам за купето

                        и телта свърши.За днес толкова утре пак.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Да пораздвижя малко темата.Благодарение на Ивайло от Варна днес пристигна това


                          Всичко дойде доста бързо.Сега се почва монтажа,че нещо се беше позабавило темпото.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            Честито. Разпределителния вал стандартен ли е или бърз? Колко излезе всичко с доставката? Че и мен май ме чака нещо подобно.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Абсолютен базовяк,не търся нищо повече от мотора.Другото на ЛС.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                Може да се погледне и тук: http://v8tuner.co.uk/
                                M.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X