Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    И при мен имаше нещо черно, но не се люспеше, беше гъвкаво. Изчегъртах го и на негово място след почистването сложих топъл силикон с пистолета. Първо си мислех, че с винкела ще стане доста тежко при теб, но сега пък ми се вижда отлична идея с изглед на здравината. Най-вероятно ще ти трябва и уплътнение за отдолу, като идваш до София ще ти кажа за един магазин, къдет опродават такива неща с различни профили на метър. пък ако ти пасва оригиналното уплътнение, имам го и него. При мен на новата рамка не става, явно им разлики.
    Ако искаш, като идваш, звънни ми на 0887590528 и като имаш време, ще ти покажа аз какво съм направил. То вече и при теб е завършено, но аз почерпих някои идеи, може и на теб нещо да ти е интересно нещо от мойте творения.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Довърших рамката на прозореца,става бавно защото са много дълги заварките и ги заварявам на интервали,да има време да изстине за да не се изметне


      Остана ми време и се хванах да направя стълбата.До сега се катерех по прозореца за да се кача на багажника

      голямо мерене,слагане и махане падна.Проблема беше,че когато се дигне прозореца стълбата опира в олуците на джипа

      В крайна сметка се получи нещо такова

      От бронята на стълбата и от там на покрива.
      За днес толкова,утре продължавам.

      Коментар


      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Отзад и ток ли си си изкарал?
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
          Отзад и ток ли си си изкарал?
          Във ремаркето има два акумулатора които се зареждат от второто динамо през този контакт.

          Коментар


          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Хитрец си ти! Два отделни кръга ли са (не са свързани) или?
            Принципно имаш доста загуби от дългите кабели и връзките, ма пак ще има два заредени резервни
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
              Хитрец си ти! Два отделни кръга ли са (не са свързани) или?
              Принципно имаш доста загуби от дългите кабели и връзките, ма пак ще има два заредени резервни
              Отделни кръгове са,не искам като отида някъде консуматорите на ремаркето да изпият тока на джипа.Относно загубите,за всеки акумулатор отива отделен кабел 16кв.

              Коментар


              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                Днес деня ми тръгна"перфектно".Още на петата минута имах "бинго"

                Мислих,мислих и го измислих,ще направя прозореца от вералит 3мм.
                За целта направих капаци от ал. рифел с които с помоща на поп-нитове ще закапача вералита

                За днес толкова,утре пак.

                Коментар


                • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Съболезнования за поредното счупено стъкло приятелю ! И моля те тонирай вералита , и боядисай тоя лъскав рифел черен , щото инак много ще ти се смея И моля те аиде да се возим вече в тая гаубица
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    Не съм запознат с този варелит, но наскоро проучвах лесноогъващи се пластмаси и четох доста добри неща за кополиестер - прочети и помисли дали не е по-добър
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      С каквото и да замениш стъклото, бъди готов след година да го смениш или да гледаш през матово стъкло. За чистачка - забрави.

                      Вералита (май е PET като шишетата за безалкохолни) е удароустойчив, но изкривява и се драска даже по-лесно от акрилна плоскост(плексиглас). Поликарбонат е най-подходящ, но и той не заменя стъклото.

                      Коментар


                      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Е това е вярно , и аз бих си намерил друга врата с стъкло , ако има такава де защото им е голяма драма на тея Класици
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Наскоро подарих едно такова стъкло. Де да знам че ще го строши.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            Не се косете толкова.Карам бусове и коли 1+2 места(Павката знае) на джипа никога не съм имал задна чистачка още повече,че след леглото което направих вътре,от плоскостите не се вижда почти нищо през джама.Правя го прозрачно само заради куките,какво ще се вижда през него не ме е грижа.

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Наскоро подарих едно такова стъкло. Де да знам че ще го строши.
                              Лъжец. Подарък не съм получавал от теб скоро...
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                PETG е прозрачен кополиестер с отлични свойства. Отлична светлопропускливост и гладкост, висока удароустойчивост. Устойчив на ниски температури и UV лъчи. Може да се използва в температурния диапазон от –40 °C до +65 °C. Отличната химическа устойчивост и добрите термоформовъчни характеристики го правят универсален материал, подходящ за външно вътрешно приложение.
                                Някъде четох, че не старее (не се "изпича"), трудно се драска и т.н.
                                Използват го за покритие на предните фарове и за ... как се казва предпазителя на моторите отпред, през които и се гледа...
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X