Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с тока на Сузуки РМ250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

    И друго, не вземай за отправна точка RMZ.Там е друга бира.Не е като при RM.Има друга намотка в звездата за подсигуряване на 13 волта за електрониката.

    Коментар


    • #17
      От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

      RMZ е ендуро и е с 2 такива намотки. По магнета няма забележки. Кабелите са си така, както трябва да са. В тях не може да се съмнявам. Ще звънна на тия телефони, пък дано намерят ЦДИ
      '05 Suzuki RM 250

      Коментар


      • #18
        От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

        Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
        RMZ е ендуро и е с 2 такива намотки. По магнета няма забележки. Кабелите са си така, както трябва да са. В тях не може да се съмнявам. Ще звънна на тия телефони, пък дано намерят ЦДИ
        RMZ е кросовия 4 такт на Сузуки.
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • #19
          От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

          Леле с този РМЗ сам е.л мамата на положението . Грешката е моя исках да пиша РМХ 250 1990година . Обаче уреда неможах да намеря . В неделя ще ходим да караме и като се приберем ако успеем да запалим стария дръгел ще замеря какво дава намотката и CDI .

          Коментар


          • #20
            От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

            Аз се обърках, исках да кажа РМХ, че е ендуро. Басчо ще чакам отговор .
            '05 Suzuki RM 250

            Коментар


            • #21
              От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

              А докато чакам басчо може да ми препоръчате някой магазин за комутатор.
              '05 Suzuki RM 250

              Коментар


              • #22
                От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

                Здравей колега днес успях да намеря малко време и замерих на въпросния РМХ 250 1990година. Резултатите са следниете.
                От двигателя идва един сноп от кабеляци Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0486.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5275442 на тази букса идват 2 кабела ( червен с бяла лента и черен с червена лента ) . Ня тези два кабела при ритане на манивелата имаше 25V променливо напрежение (тъй като беше много кално неможех да го ритна като хората така ,че предполагам , че ако се ритне като хората ще качи до твоите 30-35V ) . От там отиват в електрониката.
                След нея преди бобината Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0488.jpg
Прегледи:1
Размер:123.3 КБ
ID:5275443 на белия кабел със синя лента и на маса имаше 85V постоянно напрежение. Дано съм бил полезен.

                Коментар


                • #23
                  От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

                  Да. Благодаря много, много точно си замерил и обяснил . Значи проблема ми е точно в комутатора, защото след бобината няма нищо.
                  '05 Suzuki RM 250

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

                    След бобината или на този бяло и синьо кабела. Иначе преди време във форума се продаваше РМ на части, но не помня колко кубика беше. Успех

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблеми с тока на Сузуки РМ250

                      извинетеме нов съм във форума имам същия проблем със сузуки рм 250 2001 бих искал да ропитам как отстранихте повредата ?

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X