Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3" лифт за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: 3" лифт за Витара

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    За сега от вьстановяване на щети от офф роуд изпьлнения не остават сили за оргинален лифт,ама мерака остава ,така че "дерзаи"(както е казал учителя)
    ...и на мен ми се е подпалила главата с едно 6" Калмини.Има една тема във Форума.Един пич иска да си внесе АТВ от Америка и търси още хора да донапълни контейнера.Обмислям идеята да го докарам с неговия контейнер.Само не знам колко ще легне доставката и колко ще струва ДДС с митото.Цената на лифта е 1000$.Намерих го в Европа ама 2600 лв
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #32
      До: 3" лифт за Витара

      4.5% е митото + 20% ДДС, в основата за изчисление влизат и транспортните разходи. Дали си струва главоболията сам можеш да сметнеш

      Коментар


      • #33
        До: 3" лифт за Витара

        Първоначално публикуван от Spectator Преглед на мнение
        4.5% е митото + 20% ДДС, в основата за изчисление влизат и транспортните разходи. Дали си струва главоболията сам можеш да сметнеш
        Амиии 1000 лв. по евтино излиза
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #34
          До: 3" лифт за Витара

          Ако внасяте, вътре съм с един съединител и мооооооже би колекторче + вал

          Коментар


          • #35
            До: 3" лифт за Витара

            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
            Амиии 1000 лв. по евтино излиза
            Не е точно така. И аз доста сметки правих и накрая излезе, че от Гърция е с 200- 300лв по-евтино. Транспорта от Америка ще ти струва доста пари, а той се добавя към стойността на стоката. Към тази сума се начисляват 4.5% мито и върху всичко това (стоката+транспорта х 4.5%) се начислява 20% ДДС! Освен това често се случва да объркат нещо при изпращането и да не получиш част или да получиш грешна част... И се започва отначало. А и доколкото знам Calmini работят с една или две куриерски фирми за изпращане извън Щатите. И ако ти си намериш друга(разбирай по-евтина) Calmini няма да се съгласят да ти пратят по тях.
            Последно редактирано от Ato; 12-01-08, 22:39.
            Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

            Коментар


            • #36
              До: 3" лифт за Витара

              Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
              Не е точно така. И аз доста сметки правих и накрая излезе, че от Гърция е с 200- 300лв по-евтино. Транспорта от Америка ще ти струва доста пари, а той се добавя към стойността на стоката. Към тази сума се начисляват 4.5% мито и върху всичко това (стоката+транспорта х 4.5%) се начислява 20% ДДС! Освен това често се случва да объркат нещо при изпращането и да не получиш част или да получиш грешна част... И се започва отначало. А и доколкото знам Calmini работят с една или две куриерски фирми за изпращане извън Щатите. И ако ти си намериш друга(разбирай по-евтина) Calmini няма да се съгласят да ти пратят по тях.
              Да, днес разбрах че ддс и мито се начислява върху цялата сума и транспорта Според сметките ми, към 300 лв. идва по-евтино...за толкова просто няма смисъл.Ще събирам парички и ще отида да си го купя от Гърция.Хем ще взема v0id с мен,той пък иска да си вземе тунинг корона + пиньон за неговата Витара.Гледам сайта на калмини и едни изкусителни неща са показали, еххх изкушения, изкушения
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #37
                До: 3" лифт за Витара

                И аз си търся компания за Гърция. Обадете се като решите да ходите да се комбинираме. До Солун е към 3 часа път, може с една кола да идем. Проблем може да е в тежестта на кит-овете. Моя тежи към 60кила и вашите ако са по толкова - това прави +200кила. Е, не е чак толкова много.
                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                Коментар


                • #38
                  До: 3" лифт за Витара

                  Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                  И аз си търся компания за Гърция. Обадете се като решите да ходите да се комбинираме. До Солун е към 3 часа път, може с една кола да идем. Проблем може да е в тежестта на кит-овете. Моя тежи към 60кила и вашите ако са по толкова - това прави +200кила. Е, не е чак толкова много.
                  Лятото ще е,а за колата не го мисли.Имам микробус който ще събере повече от нас тримата и багажа ни, пък бил той и 3 окачвания по 50 кг.
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #39
                    До: 3" лифт за Витара

                    Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                    Лятото ще е,а за колата не го мисли.Имам микробус който ще събере повече от нас тримата и багажа ни, пък бил той и 3 окачвания по 50 кг.
                    Супер! И мен ме устройва лятото, че съм затънал в работа сега.
                    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                    Коментар


                    • #40
                      До: 3" лифт за Витара

                      Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                      Супер! И мен ме устройва лятото, че съм затънал в работа сега.
                      То само с ядене не става, и парички трябва да съберем за окачванията
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #41
                        До: 3" лифт за Витара

                        Абе да попитам с тези големите лифтове как си решавате проблемите със каретата,не става ли ъгълът на карето голям,и да започва да се чупи или вади?

                        Коментар


                        • #42
                          До: 3" лифт за Витара

                          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                          То само с ядене не става, и парички трябва да съберем за окачванията
                          Мдааа, само забрави за пиенето, то върви с яденето . Затова - на диета до лятото. Хем ще олекнем на микробуса, хем стотинки ще се посъберат
                          Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                          Коментар


                          • #43
                            До: 3" лифт за Витара

                            Първоначално публикуван от Stanislav4o Преглед на мнение
                            Абе да попитам с тези големите лифтове как си решавате проблемите със каретата,не става ли ъгълът на карето голям,и да започва да се чупи или вади?
                            Естествено че се износват по-бързо, ама като си навиеш на масрафа "кеф цена няма" счупи ли се, купуваш и сменяш
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #44
                              До: 3" лифт за Витара

                              Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                              Мдааа, само забрави за пиенето, то върви с яденето . Затова - на диета до лятото. Хем ще олекнем на микробуса, хем стотинки ще се посъберат
                              Да ама не ми се чака до лятото, поръчах разни пружини и започвам да експериментирам.Четох в един руски форум че са сменили предните пружини с по-дълги от мерцедес 124 и са сложили подложки на предните амортисьори.Някой да е пробвал този вариант ? Другия ми въпрос е: някой намери ли вариант за по-високи и дългоходови предни амортесьори ?
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • #45
                                До: 3" лифт за Витара

                                Още един глас за ходене до гьрция,може да поискаме предварително намаление от византииците,и аз искам големия лифт,значи като стане време пускаите лични сьобщения да се разбираме,но нека да сьберем малко кинти ,тькмо до лято 08
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X