Обява

Свий
Няма добавени обяви.

A Y60 is reborn :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: A Y60 is reborn

    Многу убава и лачеста бре ...кво се чудиш - режи и една плоча ,удължавай кабелите на управлението за да е на сухо и я монтирай отпред,само че отгоре на роговете и възможно най навътре до гредата на радиатора .После и слагаш една тръбна броня отгоре и си готов да се навреш в най дълбоката кал.
    Прикачени файлове
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: A Y60 is reborn

      Брей, никой не смее да предложи "отзад" ... лебедката.

      Коментар


      • От: A Y60 is reborn

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Брей, никой не смее да предложи "отзад" ... лебедката.
        Ако ще кара на рали-рейд - да му го предложи човек. Ама той си пада по трофи изпълненията, а за там си трябва лебедка отпред.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: A Y60 is reborn

          Отзад не става.
          Много е високо на патрула и няма да ми хареса ъгъла на въжето. Поне така си мисля нае прима виста.
          В Нова Зеландия на уинч челинджи както им викат карат с централно монтирани лебедки.

          Така, идеята е следната

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mods testing 271.jpg
Прегледи:3
Размер:106.2 КБ
ID:5297974


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mods testing 153.jpg
Прегледи:3
Размер:97.9 КБ
ID:5297975

          Обаче пича е прекалил с ролките.

          Другото, което ме притеснява е дали ще изпада въжето от ролката като се охлаби, както и как да се предпази да не стане на копчета.

          Имам вече няколко идеи, но няма да ги кажа да не подведа някого.

          Друго важно е също така захвата към рамата - едно П и лебедката на него? Да не дойде високо и да направи рамо и да покриви рамата? Дали да не се усили на диагонал П-то?

          Та събирам мнения.

          ПП Ако нищо гениално не ми хрумне накрая ще постъпя като Живко Просто искам да имам възможността да се дърпам в няколко посоки.
          Последно редактирано от turtey; 19-08-11, 19:31.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: A Y60 is reborn

            Такаа, или ще го правя пикап или лебедката ще дърпа само отпред.

            А ся де
            Да го орежа ли тотално тип само за състезания като скъся и шасито


            Най-вероятно ще си остане разходкаджийска кола но все пак се замислям
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: A Y60 is reborn

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              ... Да го орежа ли тотално тип само за състезания като скъся и шасито ...
              От к'ъв зор?!? Орязването като пикап за мен е пълна безсмислица. Какво точно се цели?!?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: A Y60 is reborn

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                От к'ъв зор?!? Орязването като пикап за мен е пълна безсмислица. Какво точно се цели?!?
                Четеш през ред

                За да може да се сложи лебедка която да дърпа и напред и назад (а не просто в купето) трябва да се вдигне пода отзад доста. Което ако не е пикап е малък абусрд.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: A Y60 is reborn

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  ... За да може да се сложи лебедка която да дърпа и напред и назад (а не просто в купето) ...
                  Ти на winch challenge ли ще ходиш? Щото за някоя и друга по-хард разходка да се вкарваш в толкова приключения ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: A Y60 is reborn

                    Няма да го правя пикап

                    Просто ако имаше място щеше да е яко.
                    За да съм честен има по лесен начин от вдигане на пода - маха се резервоара и така
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: A Y60 is reborn

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Няма да го правя пикап

                      Просто ако имаше място щеше да е яко.
                      За да съм честен има по лесен начин от вдигане на пода - маха се резервоара и така
                      нали ти казах днеска - хвърли го тоя резервоар. За к'во ти е?

                      Сега сериозно - кво ти пречи да сложиш резервоара вътре, а на мястото на оригиналния си слагай фоксове, лебедки, ролки, и квото ти душа иска.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: A Y60 is reborn

                        Абе не стаа. Ко искаш мини понеделник и ше видиш.
                        Т.е. то става ма не ми се рзправя за сега.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: A Y60 is reborn

                          Така, лебедката е монтирана.
                          След проведените тестове днес се наложи леко преправяне на тЪрбата през двигателния отсек. Остана да монтирам водача отпред и да пусна два кабела и ако всичко е ток и жица (пу пу) петък полеви тестове.

                          Тва ако успея утре да си обезвъздуша спирачките, че да мога да стигна до халето. Да видим как се прави сам
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: A Y60 is reborn

                            Брей то взе че стана бе

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leb1.jpg
Прегледи:1
Размер:182.0 КБ
ID:5302474

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leb2.jpg
Прегледи:1
Размер:157.7 КБ
ID:5302475


                            Отпред ролковия водач се представи чудесно на тестовете, и се чудя какви са плюсовете на конуса, който гледам слагат повечето?
                            Освен естетика?

                            ПП Преди някой да е попитал, по ред причини бронята ще изглежда по този начин. какво ще има под оригиналната е друга бира
                            Последно редактирано от turtey; 09-09-11, 17:41.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: A Y60 is reborn

                              Хаха!
                              И аз си мисля, че си струва да се подсили оригиналната.
                              Браво, Търтьо!
                              Екстра е станало!
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: A Y60 is reborn

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                ... Отпред ролковия водач се представи чудесно на тестовете, и се чудя какви са плюсовете на конуса, който гледам слагат повечето?
                                Освен естетика? ...
                                Като заореш няколко пъти носа в земята и като се дръпнеш някой и друг път на по-голям ъгъл спрямо надлъжната ос ще видиш какви са минусите на ролките. ...

                                П.П. Още повече като си с щатната броня. ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X