Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко въпросчета за Land Rover Discovery 2 TD5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Съвет за Land Rover Discovery II

    Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
    Я дай малко инфо, може и на ЛС, че си търся.
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...70#post2130770
    „расте, но не старее“

    Възможен е тест-драйв за сериозни купувачи/заменячи.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #62
      От: Съвет за Land Rover Discovery II

      Първоначално публикуван от Chicho Gosho Преглед на мнение
      Здравей, благодаря за отговора.
      Този линк съм го прочел разбира се, както и всичко писано във форума за ЛР2.
      Моля за инфо дали има членове на форума от Варна с които мога да се чуя и видя евентуално с мнения и информация за джипката.
      Има, естествено, но в този подфорум едва ли четат. Помоли модератор да я премести в подфорума на ЛР и ще ти пишат. Предполагам.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • #63
        От: Съвет за Land Rover Discovery II

        Еми не получих много мнения за автомобила, но все пак преди няколко дни се сдобих и аз с тази джипка. Страшно ми харесва колицата. Към момента нямам никакви забележки, по-скоро имам няколко естествени конкретни въпроса, на които се надявам да ми отговорите:
        1. Диското е дизел TD5 и бих искал да попитам дали двигателя е капризен към горивото - мога ли спокойно да го карам с обикновената нафта
        2. Какво трябва да е налягането на гумите - предни и задни - в сайта на Ленд Ровър прочетох 1.9 за предните и 2.6 за задните
        3. Дали да слагам секретни болтове на джантите
        4. Как е монтирана резервната гума - има ли секретен болт / заключване там
        5. Какъв тип гуми ще ми препоръчате - в момента е с някаква нечувана марка с означение M&S, но без снежинка, които са почти нови
        6. На какъв период и пробег трябва да се сменят маслата и течностите
        7. Препоръчайте подходящ сервиз във Варна, на който мога да се доверя

        Въпросите ми са съвсем конкретни и се надявам са получа доста повече отговори и коментари, за разлика от първия пост на който за мое голямо учудване не получих никакви смислени отговори.

        Коментар


        • #64
          От: Съвет за Land Rover Discovery II

          Първоначално публикуван от Chicho Gosho Преглед на мнение
          Еми не получих много мнения за автомобила, но все пак преди няколко дни се сдобих и аз с тази джипка. Страшно ми харесва колицата. Към момента нямам никакви забележки, по-скоро имам няколко естествени конкретни въпроса, на които се надявам да ми отговорите:
          1. Диското е дизел TD5 и бих искал да попитам дали двигателя е капризен към горивото - мога ли спокойно да го карам с обикновената нафта
          2. Какво трябва да е налягането на гумите - предни и задни - в сайта на Ленд Ровър прочетох 1.9 за предните и 2.6 за задните
          3. Дали да слагам секретни болтове на джантите
          4. Как е монтирана резервната гума - има ли секретен болт / заключване там
          5. Какъв тип гуми ще ми препоръчате - в момента е с някаква нечувана марка с означение M&S, но без снежинка, които са почти нови
          6. На какъв период и пробег трябва да се сменят маслата и течностите
          7. Препоръчайте подходящ сервиз във Варна, на който мога да се доверя

          Въпросите ми са съвсем конкретни и се надявам са получа доста повече отговори и коментари, за разлика от първия пост на който за мое голямо учудване не получих никакви смислени отговори.
          По т. 1 - нашите ги караме с нафта от Петрол, Лук и Омв и не сме имали проблеми;
          т. 4 - монтирана е с 3 гайки, ако искаш може да смениш 1 със секретна;
          т. 5 - различно е за всяко масло, пише го на тубата или в сайта на производителя. Ако нямаш данни за маслата в колата, по-добре ги смени всичките, лесно е.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #65
            От: Съвет за Land Rover Discovery II

            Споменати в едно изречение "Ленд Ровър" и "Варна" веднага ми се явява в съзнанието една светла личност - Таргата . Това е твоя човек .
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • #66
              От: Съвет за Land Rover Discovery II

              Здравей, благодаря за инфото.
              Можеш ли да ми пратиш някакви координати на Таргата.

              Съобщение от модератор:
              Моля, напишете си в профила от къде сте.
              Прочетохте ли това
              ...ЦЪК
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-04-13, 19:23.

              Коментар


              • #67
                От: Съвет за Land Rover Discovery II

                Първоначално публикуван от Chicho Gosho Преглед на мнение
                Здравей, благодаря за инфото.
                Можеш ли да ми пратиш някакви координати на Таргата.
                Здравей,
                а сега да очакваме и снимки на "камиончето".
                За targa-та виж това: ...ЦЪК
                Land Rover Discovery:
                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X