Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кията на Соти

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кията на Соти

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    ... Ядеш чуждото - поне си трай додето мляскаш под одеалото.
    Чуждото казваш. Я да си помисля! Като да нямам спомен да са ми събирали волни пожертвования за да отида някъде да си правя кефа за чужда сметка. И май джипка също не са ми поднасяли наготово, вързана с панделка ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      От: Кията на Соти

      Знаеш къде е - заповядай утре с нотариуса, и вземай всичко.
      Заявил съм го публично, така че можеш да разчиташ. Направените подобрения са изцяло за моя сметка, и в обществен интерес, също потвърждавам.
      Или ти е по-лесно да се правиш на утрепан?
      Или не ти и колегите ти затрихте всичко до там, че днес моите колеги, и аз, да сме на тоя хал? Както прочее, и цялото общество. Или ти трябва лекция за Търговците и Храмът? Щом темата за карането не ти е интересна.
      А щом сам си се сринал до ралито - няма лошо. Интересна дисциплина. Само не виждам какво общо има с триалните препятствия, които очевидно искат друго.
      Последно редактирано от Стефан; 16-04-11, 00:51.

      Коментар


      • #18
        От: Кията на Соти

        Малиии,идеята беше друга,що се стигна до тука?
        Кия Спортидж 2000тди
        Всеки шут отзад-е крачка на пред

        Коментар


        • #19
          От: Кията на Соти

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          ... Щом темата за карането не ти е интересна. ...
          \

          Напротив, много ми е интересна темата за карането. Само че става голям цирк, когато някой, които, поне през последните 5 години, никой не е виждал в гората, започне да говори с надменен менторски тон на хора, които със собствени сили са си спретнали машина, която стига доста по-далеч от тротоара пред блока, и редовно я употребяват по предназначение.

          П.П. Забравил си сред виновните за хала да споменеш международното положение, световния империализъм, сушата, кишата и т.п. тъмни сили.

          Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
          Малиии,идеята беше друга,що се стигна до тука?
          Няма да се плашиш! На някой хора малките часове на нощта в комбинация с други фактори им действат по странен начин.

          По темата: За да качиш стръмен баир от място, без засилка, ти трябва бая мотор. Също така помага, ако имаш амортисьори, които да държат колелата на земята.
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 24-04-11, 08:11.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: Кията на Соти

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            \

            По темата: За да качиш стръмен баир от място, без засилка, ти трябва бая мотор. Също така помага, ако имаш амортисьори, които да държат колелата на земята.
            Аз пък винаги съм смятал , че гравитацията държи колелата на земята , а то пък се оказа , че амортесьора бил тоя виновник. Отивам да махам амортесьорите ще си правя самолет

            П.П. Извинявам се за спама ама не се сдържах

            Коментар


            • #21
              От: Кията на Соти

              Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
              Аз пък винаги съм смятал , че гравитацията държи колелата на земята , а то пък се оказа , че амортесьора бил тоя виновник. Отивам да махам амортесьорите ще си правя самолет

              П.П. Извинявам се за спама ама не се сдържах
              Преди години ми се случи по магистралата да покарам известно време зад бус с неизправни задни амортисьори и бях доста изненадан като видях колко голяма част от времето колелата в същност бяха във въздуха, въпреки гравитацията ...
              Също така съм гледал как УАЗ с умрели жабкови амортисьори вижда яко зор да изкачи баирче, което няколко паркетника вече бяха прелетели.


              П.П. Между другото, ето тук има едно полезно материалче на тема окачване. Не е лошо да се почете за обща култура.
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 16-04-11, 17:42.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                От: Кията на Соти

                Не знам какво правят амортЕсьорите, амортИсьорите правят, каквото правят. И то не е борбата с гравитацията, или за нея. Вълновите процеси са в съседната глава, там пише повече.
                Умрелите амове са умрели, независимо от конструкцията си. Що се отнася до жабковите, те не просто се върнаха. Практически всички съвременни комбита, много от градските камиончета, сигурно половината от мотоциклетите, сега се правят с именно такива. Изгодната кинематика си е изгодна.
                Не знаех че имам чак толкова натопорчени фенове, които познават подробно биографията ми по дни, през последните пет години. Виноват, Другарю Майор, не исках да крия от Партията, разкайвам се, и се признавам за враг на народа.
                Може ли да преточа флашката с доказателствата за позора си направо на сървъра на МВР, или да я пращам по куриер на Вас, Лично?

                Коментар


                • #23
                  От: Кията на Соти

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Знаеш къде е - заповядай утре с нотариуса, и вземай всичко...
                  Ауууу,недей така с лека ръка да раздаваш подареното...все пак хората пара са давали...И нямах в предвид точно него,а това,пластмасовото,дето е тясно,но за сметка на което пък високо.И с умопомрачителните 20см клиренс под мостовете....И което АЗ никога не съм виждал на живо да се движи.Ама пък иначе трЕбва добре да е сметнато,с 60 коня мотор на тон и половина купе...екстра ше е.Яко проходимо...
                  Стефане,пред компа е лесно да се дават компетентни мнения.Ама много лесно.Ама ела поне само 1 път на една разходка в гората с въпросната Багира.И си вземи най-добрия щурман.И каквато си искаш спомагателна техника(ако щеш и КатерПилар си донеси).Условието е само да минаваш от там,от където минаваме останалите 4-5 джипа,с които ще караш...Аз ще осигуря снимачна техника,така,да си имаме за спомен тука...И ще видиш до къде ще стигнеш с 60 коня дизелче...Пък после пак ще си говорим за ъгли...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кията на Соти

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Практически всички съвременни комбита, много от градските камиончета, сигурно половината от мотоциклетите,
                    Хехехехех явно от лежане под ужаската не ти е оставало време да погледнеш някоя и друга кола да не говорим за мотор !
                    Само един въпрос ако може .... щом си толкова умен къде са ти парите ?
                    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кията на Соти

                      Бих споменал,че много са малко хората като Соти и Йори и малко други в БГ,които да оптимизират машините си по подобен начин,машини които се доказват многократно в екстремна среда,това са хора които заслужават уважение,най малко заради труда и усърдието си,хора останали верни на офроуд каузата,лишавали са семействата си за да осъществяват идеите си,и е редно да им се отдаде подобаващо уважение,малцина са тези които осъществяват на практика желаната концепция,да не забравяме че това са 4x4 машини,не са летящи чинии....
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кията на Соти

                        Абе хора аз съвсем случайно попаднах на клипчетата и се накефих яко,та реших да си почешем малко езиците,а вие го обърнахте на караница.
                        Всеки постигнал сам нещо е достоен за уважение и особенно когато се опитва да помага и на другите.
                        Аз не познавам никой от вас лично,но благодарение на форума имам чувството че съм ви познавал цял живот,та нека смекчим малко тона и да продължаваме да сме си полезни и за в бъдеще.
                        Приятна вечер на всички
                        Кия Спортидж 2000тди
                        Всеки шут отзад-е крачка на пред

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кията на Соти

                          Първоначално публикуван от Петър Анев Преглед на мнение
                          Абе хора аз съвсем случайно попаднах на клипчетата и се накефих яко,та реших да си почешем малко езиците,а вие го обърнахте на караница.
                          Всеки постигнал сам нещо е достоен за уважение и особенно когато се опитва да помага и на другите.
                          Аз не познавам никой от вас лично,но благодарение на форума имам чувството че съм ви познавал цял живот,та нека смекчим малко тона и да продължаваме да сме си полезни и за в бъдеще.
                          Приятна вечер на всички
                          Прав си.Не се впрягай.Лека и на теб...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кията на Соти

                            Моите пари са в твоя джоб. Понеже си ги откраднал. На всички езици има отделни думи за "богат", и за "умен". Аз не съм богат, а ти ако искаш - питай още нещо. Ще бъда наблизо. 20 крачки, ти си пръв, доколкото помня оня кодекс.

                            Не зяносвам нищо, което не е мое, имах възможността да съобщя. Ако Соти се страхува от пропиляване на свързано с него имане - може да се свърже с нотариуса на Чавдар. Сега вече НАСТОЯВАМ въпросните лица да дойдат у дома, и да приберат удовлетворяващо ги имущество. Или никога повече да не се доближават до мене, по никакъв повод, и в никаква форма.

                            Какво са жабките, можеш наистина да прочетеш в някой буквар, и да не ме занимаваш с тъпи въпроси.

                            Когато още в началото на 90-те Багирата скачаше сама по чукарите, ти още не си различавал велосипед от трамвай.

                            Изчерпахме ли тъпите въпроси?

                            Или аз да започна да задавам умни?
                            Примерен: Защо с фееричната си мощност, и нереално богат офроуден опит, вие не постигате принципиално по-висока проходимост, от обикновенния битов транспорт. Защо вашите умопомрачителни конструкции, още не са откраднати от алчните водещи фирми. Защо на тая планета, още има непроходими райони, щом вие сте решили всички въпроси на проходимостта. Защо ...
                            Просто не се заяждайте, и аз също няма да го правя. Вашата кауза е незащитима, моята - лесно.
                            Последно редактирано от Стефан; 16-04-11, 23:42.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кията на Соти

                              Май алкохолът вече не ти понася,та не е много ясно на кой какво точно отговаряш и се получават безмислици.
                              Ма иначе ,общо казано,живей си колкото си искаш 20 години назад.Явно значението на думата Прогрес не ти е ясно,та виж,попрочети тук там и тогава ми давай примери от 90-те...
                              А относно "примерен",тя,топлата вода, е открита отдавна.Те,"алчните водещи фирми" ,отдавна правят много по-добри техники от нашите детски играчки.Ама аз не ги убеждавам,че ресьорите са по-добри и те трябва да си хвърлят койл-овете или еършоците на скрап,щото видиш ли -не стават...и да си карат кочините с 60 коня.Най-много!!!Че с повече няма да минат от никъде.Щото преди 20 години така се е смятало...
                              Та,коя кауза е лесно защитима?

                              П.П. Понеже си си редактирал мнението допълнително,държа да отбележа,че НЯМАМ никакво желание да се отзовавам на твоето "НАСТОЯВАНЕ" по какъвто и да е било повод.Аз с тебе не се занимавам,нито заяждам.Но и няма да ти остана длъжен за нищо.Приеми факта,че НЕ винаги си прав.
                              Последно редактирано от ninja_1; 17-04-11, 00:12. Причина: допълнение
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кията на Соти

                                Йе! И какво точно е койл овъра, щом се заговорихме за непоносимост към алкохол?))
                                Момче, просто прочети някой учебник за ПУЦ-а, а то верно ме шашкаш ... И верно си спри пиенето, щом не улучваш вече и базовите схеми, та чак ги бъркаш с подробностите.
                                "Койловър" значи "пружина върху тояга", и нищо повече. Къде и защо тя е уместна, е въпрос за едни други хора, които са сърбали разни други каши. А не победен вопъл. Наистина е смешно, чак трогателно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X