Обява

Свий
Няма добавени обяви.

101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

    След като поживях няколко години извън България, се завърнах защото имах поне 100 положителни причини да искам да живея тук. Днес като видях как и на кого се продава ,,Кремиковци,, и как за укриване на 16 000 000 лева данъци ,г-н Христо Ковачки е осъден на три години условно си казах: Май има 101 причинаи да се замисля къде съм попаднал?

  • #2
    От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

    Имам най-малко 100 причини да се махна и само една за да остана...за сега тя е определяща. Но ако единственото ми дете успее да се установи в нормална държава ще бъда щастлива заради нея и възможността и да живее нормален живот.

    Коментар


    • #3
      От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Имам най-малко 100 причини да се махна и само една за да остана...за сега тя е определяща. Но ако единственото ми дете успее да се установи в нормална държава ще бъда щастлива заради нея и възможността и да живее нормален живот.
      Работата е там ,че и на мен ми останаха много малко причини да седя тук.

      Коментар


      • #4
        От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

        Единствената причина да остана е, че ми стана доста късно. Ако тръгна да смятам причините да се махна, сигурно ще ги изкарам 202.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

          Замисля ли сте се ,дали някъде ви искат вече,щото не сме 91г а 2011г.,света се промени и отношението му към нас

          Коментар


          • #6
            Още не съм ги слагал на кантара–причините.Но и от едните има,има и от другите,притегля ли ги най-вероятно ще съм в друг часови пояс,затова за сега ....тук да видим до кога!

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Замисля ли сте се ,дали някъде ви искат вече,щото не сме 91г а 2011г.,света се промени и отношението му към нас
            А,с ей това съм най-наясно.
            Последно редактирано от Тихомир; 14-04-11, 22:09.

            Коментар


            • #7
              От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

              Замисля ли сте се ,дали някъде ви искат вече,щото не сме 91г а 2011г.,света се промени и отношението му към нас
              Подкрепям, никой няма да ме чака на летището с табелка дидоген, и да ми каже ела сега, да видиш каква работа имам за теб. А пък за какви пари, мале, меле. Неоценяваме факта с езиковата бариера, най-вече "говорещите и владеищите" даден език. Повечето от нас и български не владеят, а си служат. И аз съм от тях в някой случаи. Отделно и там си имат неквалифицирана работна ръка. А дори да пробие човек, какво ще прави там, като няма на кого да се похвали и да сподели и най-малките успехи. Остава изолиран или в семейството и работната среда, или в жилището с други подобни тръгнали на някъде.
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • #8
                От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

                Интересно занимание е да се опитваш да прескочиш сянката си
                Някъде е толкова близо, че почти не я виждаш, някъде се разстила отвъд хоризонта. Зависи от слънцето, но докато си прав - има я

                Коментар


                • #9
                  От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

                  Който е кадърен и тук се оправя !
                  Определено има неща които дразнят но съм се научил да си гледам моята паникчка и да се оправям сам и така дразненията се намаляват с 97,4% и всичко е 6+
                  Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                  Коментар


                  • #10
                    От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

                    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                    Интересно занимание е да се опитваш да прескочиш сянката си
                    Сигурен съм,че повечето от пишещите тук не се опитват да прескочат сянката си,а искат един нормален живот с нормална работа и адекватно заплащане,здравеопазване,образование,хубави пътища по които да си карат колите и.....много други неща да не ги изброявам ,че вечерта няма да ми стигне.

                    Коментар


                    • #11
                      От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

                      Първоначално публикуван от weezy Преглед на мнение
                      Сигурен съм,че повечето от пишещите тук не се опитват да прескочат сянката си,а искат един нормален живот с нормална работа и адекватно заплащане,здравеопазване,образование,хубави пътища по които да си карат колите и.....много други неща да не ги изброявам ,че вечерта няма да ми стигне.
                      А сигурен ли си, че хората там нямат някакви искания

                      Коментар


                      • #12
                        От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

                        Навън няма от българското кисело мляко, подквасено от естествен бациликус булгарикус, а не генно модифициран... и за това не се решавам още... не им ща йогурд-а
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #13
                          От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

                          1001 стоки ... стига бе хора, който иска да се маха, винаги ще си намери причина, пък ако ще и в рая да живее. Що прехвърляте собствените си проблеми върху друг? Всеки който иска да ходи другаде, ще отиде и без 1001 нощи мрънкане.

                          Интересна ми е целта на една такава тема. Дали просто да поплюем заедно по род и държава или да си поревем дружно на рамото, пък после да поплюем.
                          Много ми е интересно също, мързелът ли е единствената причина да останат мрънкалата тук, или страхът от действие (правене на нещо) е водещ?

                          П.П. Хората, дето имат качествени стоки и услуги са си ги изработили и извоювали на място. Хубавото е, че и ние вървим на там.
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • #14
                            От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

                            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                            А сигурен ли си, че хората там нямат някакви искания
                            Навсякъде има искания и те си имат проблеми.Там пък сигурно искат ние да не сме "там"да им пречим и така....

                            Коментар


                            • #15
                              От: 101 ОТРИЦАТЕЛНИ ПРИЧИНИ ДА НАПУСНЕМ РОДИНАТА

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение

                              П.П. Хората, дето имат качествени стоки и услуги са си ги изработили и извоювали на място. Хубавото е, че и ние вървим на там.
                              Така е ама лошото е,че скоро няма да стигнем до там,бавно вървим,а живота си върви.....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X