Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: OFRM Geotrade 5.60

    На латиница е на тези устройства и програми в които няма възможност да се каже "български език". Ще изтрия обясненията на латиница и ще ги дава само на кирилица.

    Коментар


    • #32
      От: OFRM Geotrade 5.60

      Стига да не е проблем и да не се "счупи" нещо. Ако е прекалено сложно, може да живеем и с латиница за растителността на MobileXT и MobilePC.

      Коментар


      • #33
        От: OFRM Geotrade 5.60

        Не мисля. Те са останали двете наименования от мулти-азбучната карта.

        Коментар


        • #34
          От: OFRM Geotrade 5.60

          Здравейте да попитам защо картата избягва околовръстните пътища ? И винаги иска да ме набутва в града ? Не трябва ли Най-бързия път да е околовръстния след това булевардите?

          Коментар


          • #35
            От: OFRM Geotrade 5.60

            Защото околовръстните са много по дълги и пак са с ниско ограничение на скоростта а пък в картата няма информация за забавянето по светофарите. Изкуствено ги настройвам индивидуално нещата където е възможно. За кой град става въпрос?

            Коментар


            • #36
              От: OFRM Geotrade 5.60

              Колега имам предложение, като ти реши дали е градивно:

              1.Предложението ми е да се направят някак може би на POI знаците за ограничението на скоростта в началото на населеното място. Така при наближаване може и да се включи и звуков сигнал за да задейства предупреждение за намаляване на скоростта.

              И един въпрос: Не знам какво съм объркал но при издърпване на картата версия City CYR в GPS-а ми се появиха две карти - обикновенната и 3D сгради. Ще повлияе ли това на скоростта на действие на уреда и понеже не ползвам тази опция ако я изключа това ще повлиляе ли на действието за рутиране?

              Коментар


              • #37
                От: OFRM Geotrade 5.60

                Първоначално публикуван от uhvp Преглед на мнение
                Колега имам предложение, като ти реши дали е градивно:

                1.Предложението ми е да се направят някак може би на POI знаците за ограничението на скоростта в началото на населеното място. Така при наближаване може и да се включи и звуков сигнал за да задейства предупреждение за намаляване на скоростта.
                А на мен ми се струва, че всеки, който наистина е ходил на шофьорски курсове и после си е взел нормално изпита, знае , че в началото на всяко населено място има ограничение. Няма нужда тутурутката да пищи, за да се сети, че трябва да намали скоростта.
                Виж, за тези дето са си купили книжките, това е много необходимо подсказване.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #38
                  От: OFRM Geotrade 5.60

                  Първоначално публикуван от uhvp Преглед на мнение
                  И един въпрос: Не знам какво съм объркал но при издърпване на картата версия City CYR в GPS-а ми се появиха две карти - обикновенната и 3D сгради. Ще повлияе ли това на скоростта на действие на уреда и понеже не ползвам тази опция ако я изключа това ще повлиляе ли на действието за рутиране?
                  Във версия 5.50 на картата 3D сградите и техните очертания са изведени в самостоятелен слой, който може да се включва/изключва съобразно предпочитанията. Естествено, картата се изчертава на екрана по-бързо при изключен слой с 3D сгради при уредите които поддържат визуализацията им. При останалите уреди няма разлика в скоростта на изчертаване, защото те не се и опитват да ги чертаят. Тази допълнителна функционалност не е свързана с рутирането.
                  Последно редактирано от sabin; 22-04-11, 13:12.
                  OFRM Team
                  Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                  Коментар


                  • #39
                    От: OFRM Geotrade 5.60

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Защото околовръстните са много по дълги и пак са с ниско ограничение на скоростта а пък в картата няма информация за забавянето по светофарите. Изкуствено ги настройвам индивидуално нещата където е възможно. За кой град става въпрос?
                    За Ямбол.

                    Коментар


                    • #40
                      От: OFRM Geotrade 5.60

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Виж, за тези дето са си купили книжките, това е много необходимо подсказване.
                      Колега, много благодаря за това как ме прецени без да ме познаваш... Ужасно приятно е да се види позитивизма на такива мнения! Това е все едно да кажеш, че щом си карал шофьорски курс и там съ те учили да си държиш волана на "два без десет" и ти винаги така го държиш! Щом смяташ че не е полезно за теб за мен е! Нали имаше такова нещо като свобода на словото? Или не старшите имате право веднага да критикувате защото сте стари и по-равни? А и не предлагах на теб, нали? Или ти правиш картата? Ако е така - ужасно съжалявам и отивам да си разплитам чорапите за това че предложих нещо!

                      Коментар


                      • #41
                        От: OFRM Geotrade 5.60

                        Вчера при шофиране по бул. "Сливница" в София, в участъка от бул. "Христо ботев" до ул. "Габрово" в посока Люлин на устройство Нуви 255 в лентата за статуса ми даваше "Шофиране по bulevard Slivnica". След отклонение по Габрово като се върнах на Сливница си го изписваше на български. Не съм го пробвал втори път, ако отново се случи ще го снимам. Все пак хвърлете едно око ако не е прекалено сложно

                        Коментар


                        • #42
                          От: OFRM Geotrade 5.60

                          Мисля, че пунктовете за Евро-футбол няма да бъдат чак от такава полза, отколкото магазините като Lidl, Kaufland, Penny и други от този тип. Те могат да бъдат по-добри ориентири за човек в чужд град, отколкото магазините и офисите на Germanos, Globul и други подобни, които само запълват картата.

                          Коментар


                          • #43
                            От: OFRM Geotrade 5.60

                            Здравейте,някой може ли да ми каже разликата между топо и сити картите на Гармин? Ако кача топо ще работи ли в града някй ако може да обяси?

                            Коментар


                            • #44
                              От: OFRM Geotrade 5.60

                              Първоначално публикуван от ilker80 Преглед на мнение
                              Здравейте,някой може ли да ми каже разликата между топо и сити картите на Гармин? Ако кача топо ще работи ли в града някй ако може да обяси?
                              Има цяла тема за OFRM и разликите между различните вариянти!
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45618
                              Garmin Nuvi 860 T

                              Коментар


                              • #45
                                От: OFRM Geotrade 5.60

                                Открих малка грешка докато разглеждах картата:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:74310.png
Прегледи:1
Размер:457.3 КБ
ID:5271645Натиснете снимката за да я уголемите

Име:75563.png
Прегледи:1
Размер:409.2 КБ
ID:5271646
                                На едната снимка село Ханово е изписано правилно "Hanovo", а на другата е "Honovo".. Това се получава при зумване на картата..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X