Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFRM Geotrade 5.60

    Няма нужда от настройки тя си показва всичко. В лявата част на програмата има едно малко бутонче с лупа, чукаш на него и от там си избираш какво да отвориш. Преди това трябва да си закачил Гармина към компа. С две думи отваряш папката "Garmin" през програмата и ще видиш и тази скрита папка .System , а ако ти е по удобно, когато се зареди списъка с всички файлове, чукаш с десен бутон на някой файл и даваш "Open in Explorer".

    Коментар


    • От: OFRM Geotrade 5.60

      Не знам какъв е смисъла да инсталирате програми при положение че в windows explorer като се кликне на адрес бар-а и се напише буквата където се е появил гармина и след нея \.system\ всичко излиза. Примерно е:\.system\ и ентър.

      Коментар


      • От: OFRM Geotrade 5.60

        Първоначално публикуван от lvs Преглед на мнение
        Инсталирах програмата.Къде от нейните настройки да дам да се виждат скритите папки?
        За да се преценим какъв е проблема, свържете Вашето nuvi 2350 към компютъра чрез USB кабел и стартирайте Command Prompt (от START > Accessories > Command Prompt). Там задайте следната команда, като заменете буквата Х със буквата, която Windows е дал на Вашето nuvi:

        dir X: /a /s >c:\nuvi2350.txt

        Тази команда ще генерира списък със всички папки и файлове от Вашето nuvi, който ще запише във файл с име nuvi2350.txt в главната папка на дял C: от харддиска на компютъра. Изпратете е-мейл до адреса по подръжка на картата info (маймунка) karta (точка) bg, към който прикачете файла nuvi2350.txt от главната папка на дял C:, за да го разгледаме и да преценим дали има нещо нередно във файловата структура на устройството.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • От: OFRM Geotrade 5.60

          [QUOTE=Veni1;1593515]Преди няколко дни констатирах съвкем случайно, че отбелязания на N44 05 49.0 E27 08 32.3 хотел Куин в Айдемир изглежда ето така




          за огромен ужас на жена ми - имахме резервация там.

          Първите две картинки доста романтично изглеждат

          Коментар


          • От: OFRM Geotrade 5.60

            Огромен труд е паднал по тези "стенописи".

            Коментар


            • От: OFRM Geotrade 5.60

              Личи си, че авторът е на "ти" с приложната математика и има афинитет към изисканите архитектурни стилове с полукръгли арки и корнизи. Творбата, която виждаме на снимките вероятно представлява карта на скрито съкровище. Съдейки по наличните данни, а именно че парите (43) са по-малко от стойността на хапчетата (69) и като вземем предвид напредналия стадий на болестта (81), можем да предположим, че притежателят на съкровището вече не е между живите и съкровището ще остане за този, който успее да дешифрира целия пъзел.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • От: OFRM Geotrade 5.60

                Ето и другите настройки без да съм пипал са това : Снимка 1-Натиснете снимката за да я уголемите

Име:73.jpg
Прегледи:1
Размер:12.1 КБ
ID:5294374 Снимка 2 продължениеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:77.jpg
Прегледи:1
Размер:12.8 КБ
ID:5294373 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:126.jpg
Прегледи:1
Размер:14.5 КБ
ID:5294372

                Коментар


                • От: OFRM Geotrade 5.60

                  ....

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nav_ofrm550i560.jpg
Прегледи:1
Размер:164.8 КБ
ID:5294416Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nav_CNE2012.20.jpg
Прегледи:1
Размер:151.9 КБ
ID:5294415

                  Коментар


                  • От: OFRM Geotrade 5.60

                    Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                    Личи си, че авторът е на "ти" с приложната математика и има афинитет към изисканите архитектурни стилове с полукръгли арки и корнизи. Творбата, която виждаме на снимките вероятно представлява карта на скрито съкровище. Съдейки по наличните данни, а именно че парите (43) са по-малко от стойността на хапчетата (69) и като вземем предвид напредналия стадий на болестта (81), можем да предположим, че притежателят на съкровището вече не е между живите и съкровището ще остане за този, който успее да дешифрира целия пъзел.
                    То това чудо го имам наснимано доста подробно, ама другите снимки - като напиша пътеписа.
                    Ефекта, който предизвика у жена ми, е трудно описуем, най-меко казано

                    Коментар


                    • От: OFRM Geotrade 5.60

                      Със по-старата версия на картата OFRM Geotrade CITY CYR 5.50 не се опитва да ме прекара през дърветата а настройките не съм ги пипал ... някой да има някакви идеи

                      Коментар


                      • От: OFRM Geotrade 5.60

                        Може ли при симулация да имам визуализации на 7-ми км и на детелината на околовръстното, а като карам да не се получава?

                        Коментар


                        • От: OFRM Geotrade 5.60

                          Първоначално публикуван от cambodja Преглед на мнение
                          Може ли при симулация да имам визуализации на 7-ми км и на детелината на околовръстното, а като карам да не се получава?
                          Moже
                          Ако не те навигира (води), НЕ показва кръстовището, нищо, че минаваш от там.
                          Когато бях задал да ме води към летището, ми показа картинката, на връщане - също (водеше ме към къщи

                          Коментар


                          • От: OFRM Geotrade 5.60

                            Навигирах се от морето до Плиска да речем.
                            Минавам само направо, но никъде не показа картинка.
                            На симулация идвайки от караулката към Пловдив като съм направо не я показва, но като дам от караулката към Лозен ми я показва.
                            Да не би само като трябва да се свива да я показва?

                            Коментар


                            • От: OFRM Geotrade 5.60

                              Пробвах и на изхода за Мало Бучино - направо не показва нищо, ако свия към него - тогава.
                              Малко е странно понеже с европейската карта по Хемус ми изкарваше подобни картинки, въпреки че бях за направо, а дали не бях дори и в навигация, а просто карта.
                              Отделно незнам какъв е стандарта, но дали 100 м преди отбивката не са малко като дистанция?

                              Коментар


                              • От: OFRM Geotrade 5.60

                                Първоначално публикуван от qni666 Преглед на мнение
                                Със по-старата версия на картата OFRM Geotrade CITY CYR 5.50 не се опитва да ме прекара през дърветата а настройките не съм ги пипал ... някой да има някакви идеи
                                Използвам този въпрос за да попитам и аз нещо. Може ли да ми каже някой каква е "философията" на опцията "най-бърз маршрут"? За извън града се досещам - главни пътища, магистрали и пр. Но как работи това в София? Питам, понеже си правих опити и Гармина ме води по маршрут, който нито е най-кратък, нито най-бърз. За илюстрация - от КАТ Дървеница, до Трета градска ме вкарва по Ж. Кюри, от там локалното, колелото на 4 ти км., Слатина и там вече не издържах ). Само да кажа, че нямам трафик информация.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X