Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джиповете можели и това

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джиповете можели и това






  • #2
    Горната кочина е от класа Вилис и е джип. Долната е кукла. В началото на 90-те беше популярно - отгоре и отдолу по 100 долара, ластичета, а по средата - изрезки от списания. А като го гледаш - пачка като пачка. Кукла.
    Не са кални, те не идват от ада. Рекламните снимки са си рекламни.

    Коментар


    • #3
      това, обаче минава от тук

      Коментар


      • #4
        А що е в коловоза? То ясно че Трабант ще мине от там по-лесно, нали е по-тесен, ама ...
        Не е трябвало да пада там, според снимката отдясно има място. Грешка.

        Коментар


        • #5
          доскучало им е по асфалта

          Коментар


          • #6
            Да, на асфалта е скучно. Особено в таратайка с телевизори в гърбовете на възглавниците на предните седалки. Там пък Асфалто Риос и други сърцераздирателни истории от южното полукълбо. Ех ...

            Коментар


            • #7
              ааааа стефане недей така за черокито, то се е доказало в годините, като една доста издържлива кола, която става и за лек офроуд

              аз имах такова преди и наистина е издържливо

              а там с паркетната джипка, някой се е позабавлявал, но после колата не е била същата

              под тази снимка трябва да пише "деца не опитвайте това в къщи"
              drive alive

              Коментар


              • #8
                Май, май си имаме любителка на Jeep
                Но опасявам се Стефан е по-Корав
                С тази "анонимност" в мрежата - извинявай sofianita, само да не си момченце че голям ефект направи с появяването си във форума, разбуни духовете и внесе свежест, а като гледам Стефан ще ти стане Фен в скоро време
                Пък то черокито си върви друг е въпроса кой-какво търси в колата и за какво я ползва

                Коментар


                • #9
                  момиченце си е бе колега, аз я познавам

                  ама е срамежлива
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    Егати извратягите! Сеа кво, на мойте години, момиченце, да осиновявам???
                    Че кво, може!
                    Кой ме свърза с вас бе, къде гледа прокуратурата?

                    Коментар


                    • #11
                      ама тя не е малолетна, нестава за осиновяване, а ако иска нещо друго ще си каже
                      drive alive

                      Коментар


                      • #12
                        Не бе, можеш да осиновяваш всеки по-млад от тебе с 10 години. Казваха ми го едни адвокати по тия работи дето после ги осиновиха нанякъде ... )) Хак да им е.

                        Коментар


                        • #13
                          имам си прекрасен татко и не си го сменям

                          а и не съм сляп поклоник на Jeepр мисля, че по-дуракоустойчиви коли от руските няма, нали все пак съм жена шофьор

                          а от друга страна и те могат много

                          Коментар


                          • #14
                            Хе Хееее бе те верно могат много ама сигурна ли си че тая снимка не е направена малко преди тая нива да се "удави"
                            нещо дълбокичко се вижда а е още в началото на бродчето
                            тука наскоро една така я удавиха и сега още е по боксовете.

                            Коментар


                            • #15
                              ХАХА

                              Като я гледам таа нива че и филтара и не е дигнат горе направо там се е удавила като за последно сас спукани втулки и прочее!
                              А за мацката (софианита) мене мое да ми е голема ама маничка нема как и току що я добавих в ICQ-то да земем се запознаем мое пък да е тя мацката дет да ми е на акъла че сички други бегат кат ма видат къф сам
                              4ао и да неми я закачате еииииииииииииии (софианитката)
                              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X