Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събор на BMW клуб (29.04)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Събор на BMW клуб (29.04)

    Този уикенд ще бъде поредния събор на БМВ клуб България. Трайността е 3 дни, ако не се лъжа, но тези три дни стават само за много хард-кор бмв маниаци. А аз съм малко обратното честно казано, но пък кебапчета, бира и сеир обичам

    Та мисля да отида за един ден, най-вероятно неделята - тогава трябва да са дарг състезанията и пистовите надпреварвания. Има добри гледки, току некой некадърник прави шоу да се смеем, току някой супер добър предизвиква респекта и оваците на публиката.. Миналата година един пич му излезна прякор Mr. 360. На пистата на един завой де що прави, в момента в който влезне в него, излизаше с задницата напред Накрая просто се изнерви и направи това, което всички очакваха - джистоса се челно в бетонените разграждения

    Та ако има навити, може да се посъберем групичка. Плана е примерно горе-долу по обяд да сме там, хапване, пийване, сеир, вечерта нещо ресторантче и после барче, пиенйе.. Купон с две думи.

    Събора ще е в Хисаря.
    VW Touareg V10, 5000cc

  • #2
    Re: Събор на BMW клуб (29.04)

    Аз като Един хардкор БМВист ще съм там и трите дни.
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • #3
      Re: Събор на BMW клуб (29.04)

      click for info
      Животът е объдно кратък, трябва да се живее бързо .... бръм бърм...

      Коментар


      • #4
        Re: Събор на BMW клуб (29.04)

        Гут, ако няма друго и аз ще дойда. Само не разбрах вечерта, там ли ще се спи или ще се връщаме?
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #5
          Re: Събор на BMW клуб (29.04)

          Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение

          Та ако има навити, може да се посъберем групичка. Плана е примерно горе-долу по обяд да сме там, хапване, пийване, сеир, вечерта нещо ресторантче и после барче, пиенйе.. Купон с две думи.

          Събора ще е в Хисаря.
          Може ли да посочиш час и място на събиране ?
          Който е навит да предлага програма. Има разни интересни места наоколо.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            Re: Събор на BMW клуб (29.04)

            Предлагам да се съберем в 10:00ч на паркинга на София Франс Ауто - магистрала тракия. Това е на +-5км след Метро по цариградско посока Пловдив.

            Моля да потвърдят всички, на които им се ходи за знаем дали да се чакаме.

            Принципно идеята е да има преспиване, но няма да се учудя ако всичко е резерве, ще трябва да се търси със сигурност. Аз съм активирал една агенция да ми търсят стая, но и те до момента казват, че е заето. Ще видим, в най-лошия случай се прибираме вечерта, но на мен ми се вилнее вечерта ,така че се надявам да се уредим
            VW Touareg V10, 5000cc

            Коментар


            • #7
              Re: Събор на BMW клуб (29.04)

              Взимайки предвид, че никой не се обади, няма да чакам на СФА.

              Ако някой си промени решението и все пак дойде до Хисаря - да звънка на гсм, в личните данни е.

              Приятни празници
              VW Touareg V10, 5000cc

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X