Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде изчезна този Форд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде изчезна този Форд

    Скоро видях тази обява в списание "Автокласика" и се сетих, че тази кола бе паркирана в Бургас до у-ще "Л.Каравелов". Разпитах малко когато бях 3 клас и разбрах, че е на младо момче но година след това изчезна.
    Ако някой има информация за този автомобил да пише.

    Ето малко снимки:








  • #2
    От: Къде изчезна този Форд

    Аз имам само двигател от такова V образен 4 цилиндров обаче.аАА ти на GSM-мите пробвал ли си да го търсиш?

    Коментар


    • #3
      От: Къде изчезна този Форд

      Извини ме за офтопика, но сигурно си почитател на модела. Ето някои снимки на един перфектно реставриран от Пловдив. През 1984 баща ми купи такъв (бяха само 3 в града) от търг и до днес смятам, че такава кола не сме имали, въпреки, че оттогава сменихме общо около 30 коли. Поздрави!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0023.JPG
Прегледи:1
Размер:99.8 КБ
ID:5273609Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0025.JPG
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5273608Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0021.JPG
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5273610
      00359893488603

      ....нямам си вече LR...

      Коментар


      • #4
        От: Къде изчезна този Форд

        Красота.

        Коментар


        • #5
          От: Къде изчезна този Форд

          да ме прощавате -мразим Фордове по принцип ... НО .. преди няколко години си вкарах колата за боя... майстора ме замота (местил си сервиза и незнам какво ).. и на финала отидох на новото му място да видя докъде сме ... е доникъде не беше, но за сметка на това тъкмо беше сглобен един такъв - само че със 6-цилиндров мотор - негов бил. Метнах се уж за едно кръгче ... и на финала казах на майстора, че му зимам Форда за закъснението .. като приключи - да се обади да оправим сметките и да му върна колата. Е да Ви кажа ... хич не ми се връщаше колата ... след 2 месеца!
          За съжаление сегашните фордове не са като тези ... наистина уникална машина.... а какъв звук вадеше този 6-ак, макар и само малко над 2 л.

          Поздрави !

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X