Обява

Свий
Няма добавени обяви.

киа соренто - лично мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: киа соренто - лично мнение

    Колега, не знам от кои град си, но ако си от София там има няколко колеги от форума - дядо Владо и Андро 160 /ако правилно съм им запомнил никовете/, и преди да отидеш в Киа мини през тях. Не че в Киа няма да ти свършат работа, но като специализиран сервиз имат афинитет към смяна на цял нов агрегат, отколкото ремонта на някой детайл и може да те натоварят. В Киа ходи само в краен случай.

    Коментар


    • #32
      От: киа соренто - лично мнение

      OK.ще се възползвам от съвета ти,ако ги открия,благодаря ти

      Коментар


      • #33
        От: киа соренто - лично мнение

        Първоначално публикуван от martobg1 Преглед на мнение
        OK.ще се възползвам от съвета ти,ако ги открия,благодаря ти

        Дедо Владо- 087 7170727
        Андро 160 -088 8319614

        Коментар


        • #34
          От: киа соренто - лично мнение

          Здравейте колеги,

          За пръв път пиша тук.

          Занимавам се с частен бизнес и имах нужда от представителна кола. След проучването на пазара какво се предлага в моята бюджетна линия трябваше да избирам между Kia Sorento, SsangYong Rexton, Jeen Grand Cherokee. Още след първия Rexton, който видях този вариант отпадна.

          В крайна сметка това лято си купих Соренто 2005 год., автоматик, дизел, малкия двигател - 140 к.с.

          Предната ми кола беше Опел Омега, смея да твърдя, че в Омегата се чувстват много по-комфортно. Не знам дали недостатъците, които ще изброя са дефект специално на моя джип или по принцип са така.

          1. Лятото - климатика не може да държи хладно в купето.
          2. Седалките са малки - в Омегата като седна се чувствам като на диван...
          3. Парното - не минат ли 10 мин. на работещ двигател да се стопли изобщо не духа топло.
          4. Пластмасите - много са чупливи, понякога скърцат
          5. Над задния номер има 2 места, където всички Сорента почват да гният.

          Не казвам, че не съм довел от джипа - напротив доволен съм от съотношението Пари / Кола. Не мисля че за цената си има друг джип, който да предложи същите неща.

          Коментар


          • #35
            От: киа соренто - лично мнение

            климатика се зарежда всяка година, за останалото си 200 процента прав! ))

            Коментар


            • #36
              От: киа соренто - лично мнение

              Първоначално публикуван от Joey_Starr Преглед на мнение
              климатика се зарежда всяка година, за останалото си 200 процента прав! ))

              Това защо? Вярно моето Спортидж, ама 11г. не е пипан?

              Коментар


              • #37
                От: киа соренто - лично мнение

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Това защо? Вярно моето Спортидж, ама 11г. не е пипан?
                И аз се учудих като ми го казваха - според представителите фреонът не се сменял изобщо. Според тия които пълнят климатици - всяка година е хубаво да се допълва, защото технологично давал фира. А и сорентото е голям куфар и действително по-трудно охлажда в големите жеги. Аз на много кратки разстояния даже и не пускам климатика.

                Коментар


                • #38
                  От: киа соренто - лично мнение

                  Първоначално публикуван от Joey_Starr Преглед на мнение
                  И аз се учудих като ми го казваха - според представителите фреонът не се сменял изобщо. Според тия които пълнят климатици - всяка година е хубаво да се допълва, защото технологично давал фира. А и сорентото е голям куфар и действително по-трудно охлажда в големите жеги. Аз на много кратки разстояния даже и не пускам климатика.
                  Е а сега! Те пълначите може и всеки месец да те викат!

                  Коментар


                  • #39
                    От: киа соренто - лично мнение

                    Здравейте! От една седмица вече съм горда собственичка на Киа Соренто . Искам да сложа теглич ( не аз естествено ,някой майстор ще е ) ,че на мен "Сръчната " ми е презимето та проблема ми идва от това ,че джипа е с парктроник и казват ,че пищял заради теглича и трябвало да се купят още някакви кабели ,които стрували 150 лв . Някой слагал ли е такова нещо и каква е процедурата ? Много благодаря на всички предварително за отделеното време !

                    Коментар


                    • #40
                      От: киа соренто - лично мнение

                      Joey_Starr

                      Виждам, че си доста компетентен на тема КИА Соренто и много се радвам, защото съм се насочил към тази марка и ми трябват доста съвети. Ще се радвам да разменим координати и да пишем на лични, защото не обичам публични обсъждания. Ако искаш ще оставя майл, каквото искаш........стига да не ти е проблем....Благодаря предварително.
                      Последно редактирано от CarTest™; 09-08-14, 09:25.

                      Коментар


                      • #41
                        От: киа соренто - лично мнение

                        Първоначално публикуван от Дани Костадинова Преглед на мнение
                        Здравейте! От една седмица вече съм горда собственичка на Киа Соренто . Искам да сложа теглич ( не аз естествено ,някой майстор ще е ) ,че на мен "Сръчната " ми е презимето та проблема ми идва от това ,че джипа е с парктроник и казват ,че пищял заради теглича и трябвало да се купят още някакви кабели ,които стрували 150 лв . Някой слагал ли е такова нещо и каква е процедурата ? Много благодаря на всички предварително за отделеното време !
                        Моето соренто си има теглич който се демонтира (задължително ако ще ходиш в Гърция) имам и парктроник и няма проблем но си е оригинално всичко.

                        Коментар


                        • #42
                          От: киа соренто - лично мнение

                          здравейте колеги от скоро и аз станах собственик на Киа Соренто 2005 г. но маи има някакъв проблем защото когато е на положение (AUTO 4 W 4) когато пробуксува не усещам да се включва и предния мост а продължава да върти гуми и по този начин е супер нестабилна все едно карам жигула..Като превключа на бавни вече се задвижва и предния мост та питането ми е дали някои е имал подобен проблем или да знае от къде идва .благодаря предварително

                          Коментар


                          • #43
                            От: киа соренто - лично мнение

                            Знае.От раздатката...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #44
                              От: киа соренто - лично мнение

                              Здравейте,
                              да съживим темата, че е супер, та и аз ако мога да се възползвам от вашия опит.
                              Искам да купувам Соренто, след 2005 (даже 2007), автомат. Като гледам родния пазар предимно са дизел, но на мен ми се иска бензинова, та може да поръчвам да внасят.
                              Но не знам как стоят нещата с бензиновите двигатели. Някой има ли впечатления?

                              Коментар


                              • #45
                                От: киа соренто - лично мнение

                                Ахам.Колегата Камен Ангелов се обзаведе с такава...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X