Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за турбина!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за турбина!

    Здравейте драги колеги,значи поредния ми въпрос е следния.Защо не се чува турбината на моята фронтера 2,3ТДИ 94г.? Споделям с вас това мое наблюдение, понеже имам Пежо ТДИ,на което като дам по рязко газ се чува свистенето на турбинката.А също така карам служебен пикап Тойота Хайлукс,98г. при него също се чува това сладко свистене,а от Фронтерското турбо нищо не се чува! Днес запалих двигателя и разкопчах кутията на въздушния филтър,сложих си дланта на отвора от който турбото дърпа въздух,и направо ми засмука ръката.От този експеримент се успокоих малко,ама заща не се чува този вентилатор

  • #2
    От: Въпрос за турбина!

    Привет! Да споделя и моя скромен опит:
    Имал съм няколко от т.н. от бензинджиите "печки", и на повечето от тях не се чуваше турбината. Сега като се замисля със сигурност имам спомен за въпросното "приятно свистене" само от един Еспейс.
    От трите в подписа ми, които се експлоатират и в момента на нито една не се чува турбината. Дано съм бил полезен!
    Казано е:
    -"Обичай ближния",
    щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за турбина!

      Повярвай ми,по добре да не чуваш турбината.А като започне да се чува очаквай скоро да се окоти...
      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за турбина!

        При мен почна да се чува след ремонта на турбината(смяна на сегменти и лагери),което ми струваше 140 лв.Трябва да се заслушаш,но се чува при подаване на газта.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X