Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Говорете с БОАта

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Говорете с БОАта

    Отваряме тази тема, за да обособим място, където да говорите с нас.
    Тук може да ни похвалите, да се оплачете, да се консултирате за каквото смятате, че можем да бъдем полезни.
    Ще се радваме да помогнем с информация, съвет и въобще с каквото можем.
    Зима иде

  • #2
    От: Говорете с БОАта

    Посетих две обучения на БОА - на асвалт и в гората. Накратко - страхотни хора, отлична организация, много добре обмислени и представени практики.
    Моето училище се проведе с Жоро Донечки (страхотен пич) - отличен педагог, чудесно работи с хора, умее да мотивира и да концентрира обучаващия върху съществените моменти.

    Определено смятам да продължа с тях.

    С прекрасни впечатления съм от целия екип, споделям го безпристрастно, макар да сме приятели! Сълно препоръчвам БОА!

    Препоръка: Помислете за подобни практики и при 4х4. ;-) Чудесно е, че го правите в ендурото, жалко, че за толкова години никой не го предлага при джипките (или поне аз не зная).
    Последно редактирано от Yaro; 19-04-11, 08:42. Причина: Правописни грешки, които видях...

    Коментар


    • #3
      От: Говорете с БОАта

      Яро, радвам се, че ти е било приятно, а не страшно, както повечето хора очакват да бъде

      Относно обучението за 4х4 сме мислили много пъти. Не, че нямаме техниката и предпоставките де го правим, но формирането на цена за тази услуга се оказа изключително сложен въпрос. Ще се постараем, обаче, да направим няколко варианта, поне за basic skills, за да могат желаещите все пак да добият представа що е то 4х4 без наличието на асфалт.
      Зима иде

      Коментар


      • #4
        От: Говорете с БОАта

        От вчера и аз съм на два урока. Преживяването е страхотно, а адреналина има вкус нааааа...........
        Не познавах преди Жоро, но след две съботи имам чувството, че се знаем от малки.
        За Ендурото си мислех, че е нещо като колелото - важно е някой да ти помогне да свалищ помощните колела, а пък после се оправяй както можеш. Оказа се, че има много тънки моменти, много незабележими неща, които можеш да научиш по два начина - по трудния или БОА начина. За забавлението от карането и изпълнение на упражненията може да се открие нова тема
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • #5
          От: Говорете с БОАта



          Имате ли идея за подобно полигонче?
          Последно редактирано от Pacific; 17-10-11, 10:20.
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • #6
            От: Говорете с БОАта

            Точно такъв полигон не предвиждаме да правим в близко бъдеще.
            Но една голяма част от тези препятствия ги имаме на естествен терен и се покриват при фри райд обучението.

            Коментар


            • #7
              От: Говорете с БОАта

              Здравейте,
              днес посетих школата, въпреки краткото време останах повече от доволен.
              Запознах се с Жоро, много разбран, опитен и търпелив човек.
              Като начинаещ - за час и половина научих много и сигурност при първа възможност ще повторя!
              Който се чуди дали да се пробва - това е мястото, това са хората.

              Препоръчвам!


              Поздрави,
              Радо

              Коментар


              • #8
                От: Говорете с БОАта

                Колеги, къде и как можем да разберем повече за предлаганите услуги ?
                www.4x4Trips.bg

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X