Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за пружини за DISCOVERY 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за пружини за DISCOVERY 1

    Ако може да попитам патилите...обмислям възможността за лифт 2' с Кони Хеви трак +2', кои пружини са най-удачни, и по принцип...четох изказвания, че комплектът про-комп не било най-доброто...имало 'сини' и 'жълти' пружини +2'?
    цитат от старши участник:
    'Друг път не си ли карал Ланд Ровър. Колата си върви, ама постоянно някакви дребни неща.
    Просто свикни. Това е част от кефа при тая марка'.

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за пружини за DISCOVERY 1

      Конито са скъпи - има и евтини комплекти с бритпарт-ски амортисьори. Ето ти евтин вариант: http://www.lrseries.com/shop/product...T.html?limit=0 , въпреки, че бих ри препоръчал този: http://www.lrseries.com/shop/product...m.html?limit=0
      Можеш да видиш също амортисьорите на Terrafirma - продава ги Крис в Момин Сбор, а също Tuffback - при Велинката в Габрово.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за пружини за DISCOVERY 1

        Мерси за мнението, но купувах доста неща на бритпарт, някои стават, други са зле...общо взето пробвах много неща и видях кое е качествено и кое не толкова, но за амортисьорите не ми се рискува с бритпарт. В момента взех и сложих билщайн (понеже късно видях кони, теа от падок не седнаха да си направят сайта като за истинска онлайн търговия, а си е онлайн битак), та бих погледнал на терафирма пружините тогава...
        цитат от старши участник:
        'Друг път не си ли карал Ланд Ровър. Колата си върви, ама постоянно някакви дребни неща.
        Просто свикни. Това е част от кефа при тая марка'.

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за пружини за DISCOVERY 1

          На терафирма пружините се произвеждат там, където и на бритпарт.
          А билщайна сигурен ли си, че е за лифт, защото мисля, че билщайн нямат лифтови амортисьори? Или си преправял окачването?
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за пружини за DISCOVERY 1

            А ти с кой комплект пружини си и от кои конкретно имаш впечатления? те може да са от един завод, но спецификациите са различни предполагам. (Билщайна е 'нормален' б6, че оригиналните, с които дойде бяха мъртви - цените им в Англия и за Диско 1 са просто...нема такива цени, в сравнени с тези за леки коли, на кони включително).
            цитат от старши участник:
            'Друг път не си ли карал Ланд Ровър. Колата си върви, ама постоянно някакви дребни неща.
            Просто свикни. Това е част от кефа при тая марка'.

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за пружини за DISCOVERY 1

              Аз съм с този http://www.lrseries.com/shop/product...m.html?limit=0
              Разлики има в зависимост от допълнителното натоварване на ос - този кит е мисля с +50 кг, но не разполагам в момента с каталога за да ти кажа точно.
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за пружини за DISCOVERY 1

                Този комплект го имам монторан вече една година на Диското ми. Модела е Д1. Много добре се представя с единствената забележка, че при мен задните пружини поомекнаха малко. Предните са ОК. Но за това си има други причини. Като цяло комплекта си е супер за цената.
                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X