Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Катализатори Кайен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Катализатори Кайен

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Не от катализатори. От много умен комп.
    Признавам че не съм на "ти" в това отношение, аз само ползвам. Предполагам, че ще направят добре колата - не зная
    Не се заяждам колега, просто шеговито споделям

    Ако има от тези неща проблеми,логично е веднага да си проличат, а връщане назад винаги има.
    Софта (оригиналния) на компа си го пазя (преди чип тунинга) и "файлчето" което ще ми сложат когато се завършат нещата с катализатора ще си запазя Момчето ми се вижда свясно където ще пипа по това.

    Коментар


    • #17
      Re: Катализатори Кайен

      Ето ти една снимка от турбо , снимана е на магистралата към Пловдив, само дето е от 997, а не от кайен. Имах и от кайена, но си счупих телефона и ми се затриха повечето снимки и клипове, тази я имах във фейса та се е запазила. Ако ми излезнат някъде запазени снимки, щото гаранция има някъде от кайена ще кача. Ако ли не ще му направим нови

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19851_211857768470_523113470_2930088_3262579_n.jpg
Прегледи:1
Размер:24.9 КБ
ID:5266097
      Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
      http://www.facebook.com/JeepBG
      LZ1GGC

      Коментар


      • #18
        От: Катализатори Кайен

        ОФФ:
        Eeeeee...., браво. Искам и моя Кайен 320км/ч. да "лепне". Махнати са все ограничители и още не е правен тест за резултата
        Интересно ще ми е да видя на 5-та скорост при 6000 оборота или преди да превключи на 6-та каква ще е скоростта.
        Имам чувството че моите скорости са много къси, но тези дни като излезе от бокса колата ще тествам.
        ЗА да лепна над 300км/ч няма да ми стигне 6-та предавка и ще влезе оборотомера в червеното, което не ми се иска.

        А иначе по темата от много места получавам информация, че без катализаторите двигателя ще се успокои и ще заработи по-добре отколкото с тях.
        Ще има повече мощ и при нормално каране разхода (на бензин) би паднал с до 2-3литра.
        За сега това са само теории
        Ще се радвам някой да сподели, ако е опитвал подобна манипулация КАКЪВ Е РЕЗУЛТАТА ПРИ НЕГО ???

        Коментар


        • #19
          От: Катализатори Кайен

          Привет
          Да драсна някой ред какви са резултатите.
          Колата до 4000 оборота си бръмчи както преди.
          След 4000 оборота малко грачи като моторетка
          На мен ми се струва че върви повечко, не съм ходил на дино.
          Също ми се струва, че малко разхода падна, но това може да е от Л. сондите където смених.
          По-вероятно да е от тях, защото се доближи до параметрите на производителя.
          Оставам така ....., в смисъл продължавам без катализаторите. Мисля, че върви повечко, а разхода леко падна (при нормално каране).

          Лека.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X