Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бъги

    С един приятел сме намерили един никому ненужен варбург, имаме желание малко да го барнем и да направим нещо като бъги може ли някой да ни помогне с идеи снимки и каквото може да даде, ще бъдем много благодарни за добри идеи
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Re: Бъги

    Сега помня в софия имаше едни от някакво село маиче подгумер ли беше бяха направили с двигател от трабантче.И спорет мен е сполучливо.Идеи зависи как сте го замислили.Защото спорет мен тоя двигател на вартбург го слагате от зад и се мисли само за мостовете.Другото ще дойде само.Щот не вярвам да ви е яко ако е като картинг.Трябва да има някакво меко окачване.Някой ми беше показал как от двигател с предно предаване правят бъги 4х4.Ако искаш ще поровя в компютара и ще ти дам цялата информация.Имам я описана!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #3
      diavol koleda

      дай информацията ако я намериш защото май ше сменяме базата с такава от заз нерили сме наяин да заменин варца за една зазка и според мен е по добре едно бъги да е с джг от за и задно а и заза е с въздушно охлаждане и так е по добре по проста е системата
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        Re: diavol koleda

        Здравеите колеги , най-накрая някой да я подхване тая тема със бъгитата. Аз имам бъги от Запотожец968А и според мене е добро. Значи Wartburg-а е първо със предно разполоъен двигател и трудно се приспособява отзад, макар че стажа, по-лошото обаче е че Wartburg-a е двутактов и е със водно охлаждане и много често ще изхварля водата . За заз-а има много здрава предница - на турсиони е. Отзад носачите му са малко кофти, защото са изработени от някакав много крив материал и много бързо се кривят и чупят. Двигателят е V-образен със въздушно охлаждане задно разполойен и е просто перфектен за бъги , може дори да го обърнеш обратно заедно със скоростите, защото е разполойен зад скоростната кутия и като го направиш на бъги и има вероятност да се изправя на задни гуми защото много назад е разположена тежеста. Кофтито е че тряя да имасх няколко зазкови двигателя защото за изключително некачествени и много барзо се трошат. Джантите задалжително се сменят защото зазковите имам чувството че са направени от някакво олово , кривят се в парвата дупка в която влезеш с по-голяма скорост. Същто така ако имасш шаси от Wartburg можеш да го използваш вместо да си правиш от тръби. Ще сложа снимки в личната си галерия , само да разбера как.

        Коментар


        • #5
          Re: diavol koleda

          Момци въобще незнам как да си направя лична галерия и за тжа даите маил някакв да ви пратя снимки ако искате де

          Коментар


          • #6
            diavol koleda

            супер лесно е да си направиш галерия значи кликваш на фотоалбум това е горе в ляво третото и след това като си вече там кликваш на твоя та лична галерия това се намира малко по долу в ляво когато влезеш вътре намиращ бутона upload pic които го има и горе в ляво и долу в ляво и просто качваш сниката в галерията ако не се оправиш e-maila ми е dimi_83@yahoo.com желая ти успех а и сниката трибва да не е по голяма от 500kb
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              Re: diavol koleda

              Аз сам много злее , ка4их ги наи сетнее : )

              Коментар


              • #8
                Re: diavol koleda

                Днес разгледах едно такова бъги и стигнах то няколко изводи.Употребата на двигател от вартбург не е подходяща.По хубаво е да е с ваздушно охлаждане.Тоест :ЗАЗ и ТРАБАНТ: са едни от най-удачните варианти.Окачването е като на сички бъгита.Тоест може да се взаимства от всяка снимка на бъги.!От зад е по различно в зависимост от двигателя който се използва.Ако ми кажеш нещо по точно мога да ти дам по точна информация.
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #9
                  Re: diavol koleda

                  Колеги, какво става?
                  До къде стигнахте с бъгито?
                  Ще го бъде ли или не?

                  Коментар


                  • #10
                    diavol koleda

                    ми чакам собственика да се накуми и да почваме ма незнам кога ще е че той сега е на училище сигорно зимата ще е у тях в гаржа да видим какво ще стане сега трибва първо двг от за да си вземе и малко тръби и дано да почнем че имам голям мерак а мерси за снимките
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #11
                      Re: diavol koleda

                      А от какви тръби смятате да го правите?
                      Моето е от цол и четвърт 3мм дебели и безшевни, само на шасито са цол и половина до колкото си спомнням.
                      За дебелината и цолажа си избирайте, но ви съветвам да си намерите безшевни тръби!!!

                      Коментар


                      • #12
                        diavol koleda

                        определено тръбите ще са безшевни както ти каза цол и четвърт цол и половина само можеш лида ме упътиш за някакви цени на тези тръби
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #13
                          Re: diavol koleda

                          Ами аз моите ги бях взел от един приятел и ми легнаха много евтино, почти без пари, но знам че нови трудно се намират и са скъпи, мойе би най-добре ще е да потърсиш в някой скраб.

                          Коментар


                          • #14
                            diavol koleda

                            ето и снимки на едно щуро бъги което беще в габрово https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...o/S2010014.JPG
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...o/S2010015.JPG



                            Последно редактирано от Станислав_; 01-09-07, 20:13. Причина: Снимките не се виждаха
                            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                            тел.088четири 9едно9 4нула4
                            -------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • #15
                              Относно мотора за бъгитата

                              Здравейте приятели!
                              Аз си направих бъги от шкода и е много добро-МАЙЩе му направя снимки и ще ви ги пратя.Двигателя е обарнат към шофьора а скоростите са назад така центъра на тежеста се премества към средата и стана доста стабилно!Ако някои иска подробности да пита!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X