Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кладенци и сондажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кладенци и сондажи

    Пак съм аз
    ...не знам защо в предния пост ми липсват половината интервали

    Монио, мерси, че ме отразяваш

    Стигнахме 55 тая вечер, за утре беше планирано да се слагат колоните, да се загравява, продухва и т.н., обаче сега ми се обадиха, че нещо главата на места се запецвала нагоре-надолу като я движат, и ми предлагат 2 варианта: или да спуснат тръбите (140) без тапа, че тя (тапата) била с по-голям диаметър, или да сложим тръби 125. Притесняват се да не заседнат тръбите по пътя и да замине на вятъра всичко... Говорих и с Геолога, той ми каза, че трябва да сложат центратор/калибратор и да пробват с размер 140 над главата дали ще заседне... Можело и да се изправи дупката ако е крива случайно. Сондьорите ги притесняват плаващи камъни, до колкото разбрах... Но нали ако заседне 140, то и 125 е твърде възможно да заседне?? Оставихме да го мислим утре сутрин, нали утрото било по-мъдро от вечерта
    Дано сте ми разбрали питанката и някой се включи с идея или да даде акъл
    Наздраве

    Коментар


    • От: Кладенци и сондажи

      Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
      ...и плюеш в дупката за да се хлъзга по-лесно.

      Нямам път към Стара Загора - иначе с удоволствие ще изнеса въпросната лекция.

      Коментар


      • От: Кладенци и сондажи

        Това с плюенето в дупката като лубрикант е наистина уникално, ще взема да го кажа на Милко като се видим следващият път Дано дотогава да се отървал от Р. та да оцени хумора. Освен това е екосъобразно, природен продукт си е. Идват ми на ум и други природни лубриканти но ще спра...

        Коментар


        • От: Кладенци и сондажи

          Първоначално публикуван от sophiepp Преглед на мнение
          Пак съм аз
          ...не знам защо в предния пост ми липсват половината интервали

          Монио, мерси, че ме отразяваш

          Стигнахме 55 тая вечер, за утре беше планирано да се слагат колоните, да се загравява, продухва и т.н., обаче сега ми се обадиха, че нещо главата на места се запецвала нагоре-надолу като я движат, и ми предлагат 2 варианта: или да спуснат тръбите (140) без тапа, че тя (тапата) била с по-голям диаметър, или да сложим тръби 125. Притесняват се да не заседнат тръбите по пътя и да замине на вятъра всичко... Говорих и с Геолога, той ми каза, че трябва да сложат центратор/калибратор и да пробват с размер 140 над главата дали ще заседне... Можело и да се изправи дупката ако е крива случайно. Сондьорите ги притесняват плаващи камъни, до колкото разбрах... Но нали ако заседне 140, то и 125 е твърде възможно да заседне?? Оставихме да го мислим утре сутрин, нали утрото било по-мъдро от вечерта
          Дано сте ми разбрали питанката и някой се включи с идея или да даде акъл
          Наздраве
          Никъде не споменаваш с колко си сондирал . Слагай 125 с тапа и давай надолу .Ако имаш калибратор направи един рейс -винаги е по добре . Аз така съм се прецаквал , една маневра с калибратор на размер на колоната спестява много ядове.

          Коментар


          • Re: От: Кладенци и сондажи

            Сондираха с 200 или 220. Успяха да сложат тръбите 140 с тапата. Има вода, но дебита какъв е още не знаем. Днес продължават с промиването и ще разберем. Много съм доволна от момчетата, дават всичко от себе си и не гледат да ни претупат! Работят и на много добра цена, сравнено с останалите като цяло. Някой ако се интересува, мога да дам координати на сондьорите, геолога и човека с багетите

            Коментар


            • От: Re: От: Кладенци и сондажи

              Първоначално публикуван от sophiepp Преглед на мнение
              Сондираха с 200 или 220. Успяха да сложат тръбите 140 с тапата. Има вода, но дебита какъв е още не знаем. Днес продължават с промиването и ще разберем. Много съм доволна от момчетата, дават всичко от себе си и не гледат да ни претупат! Работят и на много добра цена, сравнено с останалите като цяло. Някой ако се интересува, мога да дам координати на сондьорите, геолога и човека с багетите
              Ами цената каква е ?

              Коментар


              • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                Първоначално публикуван от radkoo Преглед на мнение
                Ами цената каква е ?
                сондаж 110лв.; геолог 200лв.; багетист 30лв.

                Коментар


                • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                  Първоначално публикуван от sophiepp Преглед на мнение
                  сондаж 110лв.; геолог 200лв.; багетист 30лв.
                  Интересувам се от координатите. Ако може да ги пуснеш.

                  Коментар


                  • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                    Първоначално публикуван от sophiepp Преглед на мнение
                    сондаж 110лв.; геолог 200лв.; багетист 30лв.
                    110 /сто и десет/ лв ?????

                    Коментар


                    • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                      Първоначално публикуван от Фред Преглед на мнение
                      110 /сто и десет/ лв ?????
                      Това на метър ли е?

                      Коментар


                      • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Това на метър ли е?
                        Ако беше на метър нямаше да се учудя много /зависи от много фактори/ но от контекста излизаше че е за целият сондаж. Най-малкото трябваше да пише 110 лв/м ако е така.

                        Коментар


                        • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                          Извинявам се за недоразумението, да 110лв/м

                          Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                          Интересувам се от координатите. Ако може да ги пуснеш.
                          сондаж - 0897881638, Станислав;
                          геолог - 0887164511, Ангел Василев;
                          багетист - 0888443867, Станчев;
                          Последно редактирано от sophiepp; 02-09-12, 18:11.

                          Коментар


                          • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                            Първоначално публикуван от sophiepp Преглед на мнение
                            сондаж 110лв.; геолог 200лв.; багетист 30лв.
                            Цената е добра . Сондирането е енергоемко . Само не разбрахме в кой регион и населено място е сондажа! Важно е клиента да е доволен .

                            Коментар


                            • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                              Наистина сме много, мноооого доволни!!! Чудесно обслужване получихме и най-вече излезе и вода Не е много, но се надяваме да се разработи сондажа. Но и да остане така, пак ще ни е достатъчно за домакинството...

                              Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                              Цената е добра . Сондирането е енергоемко . Само не разбрахме в кой регион и населено място е сондажа! Важно е клиента да е доволен .
                              за Варна става въпрос!

                              Коментар


                              • От: Re: От: Кладенци и сондажи

                                Здравейте
                                Искам да направя един сондаж за вода във Варна /Галата/. Ако някой знае добър сондьор, ще бъда много благодарна за координати - може и на лично.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X