Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Билколечение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Билколечение

    Преди седмица имах среща-интервю с един билколечител.
    В продължение на половин час ме разпитваше за моите болячки, внимателно разглеждаше изследванията, които му донесох. Обеща за рождения ми ден 02 април да са срещнем с готови резултати и екстректи он необходимите билки, също и стрити на прах, които се вземат като хранителни добавки.
    Отказа да ми съобщи цената за 18-месечно лечение, защото ще я плати синът ми, но подразбрах, че е 240 лева.
    Сякаш доста пари. Но му предстои пътуване до Нова Зеландия - комай единственото място, където не е бил.
    По образование е архитект. Изчел е медицински книги повече от всеки студент по медицина. Мечтае за лаптоп, а аз му обещах моя, ако ме излекува (кръвно налягане, анемия, простата,...)
    Билки събира само по високите планини.
    Когато събира билки в чужбина, прави огромни "хербарии" (по полски хербат е чай от билки), за да преметне граничарите.
    В понеделник тръгва "на лов" по високите части на планините, където снегът току що се е стопил. За любимите ми подправки босилек, мащерка и самардала твърди че за първата има десет разновидности.
    Ще узнаете първи, ако има добър резултат.
    Дано.

  • #2
    От: Билколечение

    Аз ще следя темата с интерес. Може ли да ми изпратиш някакъв телефон за връзка?
    Благодаря предварително!
    AUDI Q5, 2TDI

    Коментар


    • #3
      Re: Билколечение

      На малкия Ники повечето добавки са растителни, други са минерали и т.н.
      Сигурен съм, че ще имат ефект.

      Коментар


      • #4
        От: Билколечение

        Ами тя истинската медицина е природна, билки, масла и т.н. Съвременната медицина би трябвало да е само животоспасяваща. Ама на...
        Сподели малко повече за този човек, не се знае кога, какво ще му потрябва на някого.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #5
          От: Билколечение

          Симеоне, сигурна съм, че ще се успее да те излекува. Само трябва да се настроиш да не очакваш резултат още в първите дни. Става бавно, но щадящо и сигурно. За лятото ще си чисто нов))

          Коментар


          • #6
            От: Билколечение

            Честит Рожден Ден ,бъди жив и здрав, билките да помагат и да продължаваш с интересните теми, които все подхващаш !!!

            Коментар


            • #7
              От: Билколечение

              Телефонът на билкаря е ........ Всеки може да му звъни за съвет и лечение. Пълният курс на лечение струва 240 лева. Името му е Илия.
              Последно редактирано от Венци- малкия; 11-04-11, 10:47. Причина: Телефонът само на лични.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X