Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    А да са ти останали от дъгите, които се заклещват на шприглите, под горните ръбовете на брезента? На мен едната ми липсва, на тебе явно вече не ти трябват.
    Няма , прерових целия гараж , сори .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

      Ясно, ще се краде.

      Коментар


      • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

        Потърси при Пламен в Самоков... той няма шанс да няма
        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

        Коментар


        • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Като почнат есенните дъждове и като почне да ти капе на главата ще търсиш метален покрив , като мен. След 19 г. с бризентови УАЗи които протичат отнякъде при по- силен дъжд първата ми работа като купих моя бе да му направя метален покрив.
          Ако трябва да отговоря на въпрос: "Какво против имаш руската техника?", то отговора ми би бил ясен, точен и лаконичен - също като на Питър Бота, на същият въпрос по отношение негрите...
          Но: Сваляемият гюрук на УАЗ-ката е нещо, което я изкарва извън времето, пространството и всякакви стандартни категории, и я прави независима от всякакви рационални критерии за оценка. В нея няма нищо друго толкова ценно (освен може-би споменатият погоре сандък ). Не знам какво е направила Градушката в мола и как това му се е отразило, но при преминалите пролетни дъждове, в тази кола не капна капка, а те имаха характер на тропически, че и достатъчно дълъг период траяха.

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ...Гумите...
          Ти някакво палиативно решение намери вече, но ако имаш все-още лимит по въпроса - Стефан. Той сега е в мензис, ма все някога ще премине. Неговата, така и никога няма да бъде транспортно средство по същество. Купи му едни Я-192 (по които той се прехласва, а и ще е съвсем в унисон с постановката да съпровожда танкови колони) и спаси от получаване на квадратна форма настоящите му "409".


          п п
          А мебелната ключалчица осигурява ниво на сигурност, напълно покриващо зададеният общо за колата стандарт.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Ако трябва да отговоря на въпрос...
            Шшшш ... ей .... накрая ще взема да си махна абонамента от тая тема ... 'Найш как не е готино да се превивам от смях както съм току-що преял!
            Сори за спама ама ... дойде ми в повече
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Разбира се, леглото на опорния лагер беше предварително счупено ....
              Това е грешка! Занапред трябва да внимаваш на "хард" местата....
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Това е грешка! Занапред трябва да внимаваш на "хард" местата....
                Май не се разбрахме.
                Опорният лагер е бил махнат на стария мост, който вече отиде за претопяване (така го взех). Новият си има опорен лагер и би трябвало всичко да му е наред. Ако се счупи - вече ще си е от него, а не от колхозен ремонт.

                Коментар


                • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ...Опорният лагер е бил махнат на стария мост...
                  И пак го обясни двусмислено - не просто лагер изобщо не бе монтиран, а и леглото му целенасочено беше изкъртено.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                    Аз моя го карам така / без лагер / вече 5 години. Като не се завираш зорлем у деретата и внимаваш държи. Проблем е ако е износено леглото на лагера в моста - тогава ги чупи за норматив , дори и на равно.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                      Аз ако ще внимавам и няма да се завирам у деретата, няма да тръгна с УАЗ.

                      Коментар


                      • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                        Пак ли го счупи бре?! Иначе за лагера - ясно. Кретените чупят леглото на малкия лагер и скъсяват и без друго оскъдния ресурс на дифа. Знаеш какво мисля за дебъгването на УАЗ
                        P.S.
                        Подписът ти ме размаза от смях Остави си го трайно.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                          Не, не съм го чупил. Аз каквото оправям, после не се чупи.
                          Нищо оскъдно няма в ресурса на тоя диф, ако всичко си му е на мястото

                          Коментар


                          • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                            Майтап майтап ама УАЗът още е при мен.

                            Коментар


                            • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                              Ами никой не е безгрешен
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: УАЗ-469Б - взаимно опознаване, конфликти и идеи

                                Ако си го направил на джипка що да не е още при тебе.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X