Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с GPSMAP 60CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с GPSMAP 60CSx

    Здравейте. Купих си наскоро 60CSx, инсталирах си MapSource-a на компютъра, но когато се опитах да си сваля първите тракове на компютъра нещо не се получи. Изписва ми, че цялата информация от GPS-a е успешно получена, но нито траковете се появяват в MapSource-a, нито точките, точките които съм си направил

  • #2
    От: Проблем с GPSMAP 60CSx

    Първоначално публикуван от the_racer1991 Преглед на мнение
    Здравейте. Купих си наскоро 60CSx, инсталирах си MapSource-a на компютъра, но когато се опитах да си сваля първите тракове на компютъра нещо не се получи. Изписва ми, че цялата информация от GPS-a е успешно получена, но нито траковете се появяват в MapSource-a, нито точките, точките които съм си направил
    GPS-а засича ли се нормално от компютъра и по точно от Мапсорс дали го вижда въобще. Иначе траковете които си направил е най-лесно да ги копираш директно от SD картата, като влезеш в менюто с настройките на ГПС а и оттам избираш USB mass storage за типа на свързването с компютъра.
    Също така разгледай и тази тема от форума, ще ти бъде полезна http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=6003

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с GPSMAP 60CSx

      Да, GPS-a се засича от компютъра. А иначе като отворя директно SD картата и в папката GPX на нея има един единствен файл - userdata.gpx, който като го сваля и като го отворя ми показва само един трак, който бях качил преди време на GPS-a и няма нито един от тези които съм си направил по планините Пробвах и да инсталирам наново MapSource, но не омага...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X