Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Я да видим с какво се сдобих днес...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140127_203545.jpg
Прегледи:1
Размер:166.4 КБ
ID:5558488Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140127_203617.jpg
Прегледи:1
Размер:146.7 КБ
ID:5558489

    Първи впечатления - иска корави патрони. С нашите и дозвукови не презарежда. С Федерали от 16 стинки - фръча...
    Много точна пущината, и регулируеми мерници си има.
    42

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Брей, много убав тоя твоя аркус...
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Адаптер за .22 кал. Бравос, да ти е честит! Аз хем имам мерак да снабдя ЧЗ- а с такова, хем пък не ми се хаби разрешително за адаптер.
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          Поздравления.
          Със здраве да го ползваш!

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Много добре си направил. На практика имаш два пищова.
            Аз имах адаптор на служебното ЧЗ-75 и го носех /когато/ повече с адаптора.
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Вчера си направихме едно соаре с г-н Иво, видяхме се и с други хорове, беше весело. Посетихме Джима, който видиш ли е с 12 часов работен ден 7 дни седмично(за справка нашето с 4 часов, 5 дни в седмицата ). За пореден път се убедих, че предимствата на провинцията не са в развитието на стрелбата.
              г-н Иво стрелка с Беретата и се справи похвално имайки предвид преклонната му възраст...
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140225_183536.jpg
Прегледи:1
Размер:83.0 КБ
ID:5567555

              Язе се поразмърдах, че не ме бива в статичните стрелби а така мога да се оправдая по-лесно - я стъпал на криво я нещо друго. Имайте предвид, че разстоянието е минимум 40 метра, нищо, че на клипа изглеждат като 3
              42

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Добре се справяте!

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  Вчера си направихме едно соаре с г-н Иво, видяхме се и с други хорове, беше весело. Посетихме Джима, който видиш ли е с 12 часов работен ден 7 дни седмично(за справка нашето с 4 часов, 5 дни в седмицата ). За пореден път се убедих, че предимствата на провинцията не са в развитието на стрелбата.
                  г-н Иво стрелка с Беретата и се справи похвално имайки предвид преклонната му възраст...
                  [ATTACH=CONFIG]687064[/ATTACH]

                  Язе се поразмърдах, че не ме бива в статичните стрелби а така мога да се оправдая по-лесно - я стъпал на криво я нещо друго. Имайте предвид, че разстоянието е минимум 40 метра, нищо, че на клипа изглеждат като 3
                  Абе серсеми що не казвате че сте в София ?
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Прати някакви телефони на Л.С.
                    Другия път ще ти дрънна, последните два пъти имах доста време свободно.
                    42

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Много хубав навик си изградил да прибираш лактите. Колкото по-прибрани лакти - толкова по-малък силует
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                        Много хубав навик си изградил да прибираш лактите. Колкото по-прибрани лакти - толкова по-малък силует
                        е6@ваш се ти ама какво да направя - широк ми е гърба и излизат на страни лактите
                        42

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Напълно сериозен бях.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Е сега ми стана тъпо...
                            Никога съм нямал някакво специално отношение към лактите
                            42

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Явно става неволно и ти е навик, хубавото е, че е правилен навик. Сега спортистите ще скочат, че не е правилно така. Вярно, за тях не е, ама за нас е. Колкото по-малък сиует, толкова по-добре. Както обичам да казва за едни други ситуации - аз съм слабичък и като падна на земята не могат да ме ритат много хора едновременно че и при стрелбата е така.


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tactical-stance.jpg
Прегледи:1
Размер:70.2 КБ
ID:5567812

                              Имаше един преподавател във военното училище, кашик, водеше огневата подготовка. Един от малкото кадърни преподаватели на новото време. Та той казваше така: Коленетее пред глезените, задника зад коленете, гърдите пред задника. Краката свити и лактите свити. От страни като погледнеш стойката, ставите трябвяа да са сгънати и тялото трябва да е свито зиг-заг-ообразно. Като витки на пружина. като го погледнеш в груб, не трябва да стърчи нищо, ни лакти, ни колена.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Можете ли да споделите следната информация:
                                1.До кога в Аркус е произвеждан пистолета Kareen?
                                2.Кои поколения от този пистолет са призвеждани?
                                3. Какво се е произвеждало - цеви, части, рами, блокове или само са се сглобявали след доставка отвън?
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X