Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

    Колеги поради финансови причини ми се налага да си направя дебитна карта виза електрон.Омръзна ми да ме скубят на гишето решил съм електронно да превеждам осигоровките.И тук се зблъсквам с море от оферти едни такси други преводи ужас.
    Моля,колегите с опит в електронното банкиране да подскажат за кои подводни камъни ТАКСИ да внимавам.Интересува ме ако можете да кажете какви акробатики бравят банките за да изглеждат офертите им привлекателни а като им станеш клиент почва да те боли главата .Едни казват такса толкова лева и безплатни преводи.Безплатни ама ако този на който ще превеждаш има сметка в същата банка иначе ножицата!Искам картата да е дебитна и да е виза електрон.Моля,споделете в коя банка е най изгодно.Имам предвид че на НОЙ сметките мисля,че са в сибанк и може би ще е най добре там да ми издадат дебитна карта.
    "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

  • #2
    От: Въпроси за Дебитна карна Виза Електрон

    Сметките на НОЙ са в Райфайзен! С картова сметка неможеш да правиш преводи сметка-сметка, следовятелно неможеш да ползваш интернет банкиране! Ако не искаш да плащаш за касов превод, ходи в офис на Райфайзен да си ги внасяш.
    99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
    It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

    Коментар


    • #3
      От: Въпроси за Дебитна карна Виза Електрон

      Заповядай подробно проучване: http://vankata.log.bg/article.php?article_id=4560
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        От: Въпроси за Дебитна карна Виза Електрон

        Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
        Заповядай подробно проучване: http://vankata.log.bg/article.php?article_id=4560
        Това проучване е доста старо и има вече доста неверни неща. Прочетох го по диагонал и забелязах 1-2 неща, като например това, че ПИБ вече имат такса за управление на разплащателна сметка от 30ст.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: Въпроси за Дебитна карна Виза Електрон

          Наистина нещата са доста динамични. Непрекъснато вървят различни промоции.
          Погледнете и Прокредит.

          Коментар


          • #6
            От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

            Колега asenv Благодаря за линка.Точно такава информация търся,но да е по пресничка.Гледах сметки на НОИ за осигуряването са в БНБ .Ходих до две банки и им казвам фирма съм и искам да плащам осигуровките с онлайн банкиране и дебитна карта,и на двете места казват няма проблем.Проблема е ,че не си казват всички такси и таксички а и аз не знам за кои да ги попитам конкретно имат ли такси и какви.
            "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

            Коментар


            • #7
              От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

              В нашата банка месечната такса за фирмената сметка е 12.95лв. и междубанковите онлайн преводи са ни неограничен брой. Карта нямаме.

              Коментар


              • #8
                От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

                Че то никоя банка не ограничава броя на преводите.
                А защо трябва да се плаща през картова а не през разплащателна сметка !?
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

                  И аз се чудя защо е картата? Аз ползвам онлайн банкиране, без да имам карта към сметката и съм на пакет без такса такса за преводи и внасяне до 4 000/теглене до 6 000 лв.
                  Поздрави!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

                    Пак казвам, че с картова сметка неможете да направите такова плащане! Сметките към които са вързани дебитните карти са "заключени" за такива операции. За да ползвате интернет банкиране ви трябва разплащателна сметка. Всяка банка има различни такси за обслужване на сметки и преводи през интернет банкиране. Само имайте предвид, че в някои банки за използване на интернет банкиране ви е нужен електронен подпис, а да плащате за такав само за да си превеждате осигуровките е неудачно!
                    99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                    It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Че то никоя банка не ограничава броя на преводите.
                      А защо трябва да се плаща през картова а не през разплащателна сметка !?
                      Имах предвид, че не ни взимат такси.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

                        Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                        ...Ходих до две банки и им казвам фирма съм и искам да плащам осигуровките с онлайн банкиране и дебитна карта,и на двете места казват няма проблем.Проблема е ,че не си казват всички такси и таксички а и аз не знам за кои да ги попитам конкретно имат ли такси и какви.
                        Всички банки са публикували общи условия за ползване на кредитни карти, както и такси и тарифи на банката. Отваряш сайта на желаната банка и четеш. Няма нищо непубликувано.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

                          Ето тука: http://bg.sportingbet.com/s/info/pay...omparison.html

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

                            Благодаря колега въпреки,че информацията е от 2007г.все пак е много полезна и ми дава поглед върху нещата.
                            "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпроси за Дебитна карта Виза Електрон

                              Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                              Благодаря колега въпреки,че информацията е от 2007г.все пак е много полезна и ми дава поглед върху нещата.
                              Влизаш им в сайтовете, теглиш условията и тарифите, отвараш един Ексел и си готов.
                              Да не забравиш да го постнеш тук!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X