Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0038.jpg
Прегледи:1
Размер:107.1 КБ
ID:5922922Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0039.jpg
Прегледи:1
Размер:100.1 КБ
ID:5922921Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0037.jpg
Прегледи:1
Размер:96.5 КБ
ID:5922920След преобръщането по таван на старото Диско 200 тди си взех от Англия 300 тди.Сега още не съм го пуснал в действие защото му правя пълен основен ремонт,но скоро мисля да пусна някоя интересна снимка,надявам се само на сниките да е по колела а не по таван
    0885719173-Красимир

  • #2
    От: И аз вече да се похваля с новата предобивка Диско 300 тди

    Айде, честито! Старата люб-офф, ръжда не хваща.
    ПП На първата снимка, много висока задница????? Това щото е вдигнато от другата страна ли е? Или виагра???
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • #3
      От: И аз вече да се похваля с новата предобивка Диско 300 тди

      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
      Айде, честито! Старата люб-офф, ръжда не хваща.
      ПП На първата снимка, много висока задница????? Това щото е вдигнато от другата страна ли е? Или виагра???
      Благодаря!Виж на същата снимка на земята зад задна лява гума има едно бяло хапченце високо 5 сантиметра.
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • #4
        От: И аз вече да се похваля с новата предобивка Диско 300 тди

        Поздрав, много безаварийни километри.
        "Байте" му на този да си седи само на колелетата.
        Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
        Димитър Димов +ЧЧ7784854894

        Коментар


        • #5
          От: И аз вече да се похваля с новата предобивка Диско 300 тди

          Не на джипа а на мен трябва да се бае,първия го преобърнах на равно място като стадион
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #6
            От: И аз вече да се похваля с новата предобивка Диско 300 тди

            Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
            Благодаря!Виж на същата снимка на земята зад задна лява гума има едно бяло хапченце високо 5 сантиметра.
            Я повече информация за аспиринчето?
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #7
              От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

              Честито и от мен!
              Тефлонови ли са хапченцата? Аз си сложих железни 35мм.

              Коментар


              • #8
                От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

                Честито и нека новото да е само с колелата надолу.
                "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                Искам България чиста!!!

                Коментар


                • #9
                  От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

                  Благодаря на всички колеги посетили темата!Отностно втулките за повдигане са с външен диаметър 105мм и височина 50 мм.Точното наименование на пласмасата не го знам но е много здрава.Втулките са поставят под прожините отдолу непосредствено върху планката на моста.
                  0885719173-Красимир

                  Коментар


                  • #10
                    От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

                    Честито колега и много безаварийни километри.

                    Коментар


                    • #11
                      От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

                      Днес му обслужих ремъците,сега чакам да пристигнат биелните лагери със сегментите.Сменям ги защото беше прегряван със издухана гарнитура и затова реших да направя всичко да е както трябва.
                      0885719173-Красимир

                      Коментар


                      • #12
                        От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

                        Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                        Благодаря на всички колеги посетили темата!Отностно втулките за повдигане са с външен диаметър 105мм и височина 50 мм.Точното наименование на пласмасата не го знам но е много здрава.Втулките са поставят под прожините отдолу непосредствено върху планката на моста.
                        Това беше една много стара моя идея, но не можах да намеря въпросната пластмаса с подходящо фи. Намерих до фи 40. Затова ги направих от метал. Тръба метална фи 105, стена 4 мм я отрязах на струг и се получи "пръстен" с ширина 45 мм. После му заварих дъно от ламарина 4 мм и се получи нещо като "празна консерва от копърка , ама нейви дюти". И ги монтирах под чинийките на пружините. Стана идеално. Амовете ми са +2".

                        П.С. А свикна ли с волана ?
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • #13
                          От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

                          Честито и много безаварийни.И аз скоро ще се похваля с такъв,в момента пътува към БГ.
                          Jeep Grand Cherokee limited LX ZJ 5.9; SUBARU VIVIO 0.66 MPI
                          Land Rover Discovery II V8
                          0898 пет 989 пет 9

                          Коментар


                          • #14
                            От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

                            Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                            Това беше една много стара моя идея, но не можах да намеря въпросната пластмаса с подходящо фи. Намерих до фи 40. Затова ги направих от метал. Тръба метална фи 105, стена 4 мм я отрязах на струг и се получи "пръстен" с ширина 45 мм. После му заварих дъно от ламарина 4 мм и се получи нещо като "празна консерва от копърка , ама нейви дюти". И ги монтирах под чинийките на пружините. Стана идеално. Амовете ми са +2".

                            П.С. А свикна ли с волана ?

                            Такава пласмаса има всякакви размери малко е скъпичка, но поне е здрава, на мен ми взеха по 20 лева на втулка.
                            За десния волан въобще не ми прави впечатление, дори ми е по-лесно като съм на лов стоя си в джипа и си стрелям през прозореца.
                            0885719173-Красимир

                            Коментар


                            • #15
                              От: И аз вече да се похваля с новата придобивка Диско 300 Tdi

                              Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                              Такава пласмаса има всякакви размери малко е скъпичка, но поне е здрава, на мен ми взеха по 20 лева на втулка.
                              За десния волан въобще не ми прави впечатление, дори ми е по-лесно като съм на лов стоя си в джипа и си стрелям през прозореца.
                              Да, ама аз стрелям от ляво рамо. Сега се занислям дали да сложа такива втулкоподложки и отпред. Пак от джелезо. Направил съм ги, но се начудвам дали да ги монтирам.
                              Тази земя, по която тъпча сега,
                              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                              тази земя – не е моя земя,
                              тази земя, простете, е чужда.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X