Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газова уредба на витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Газова уредба на витара

    Опссс ти май говориш за Русе ама аз точно там ходих и там чух цитираните по-горе ужасии
    Николай Папазов

    Коментар


    • #17
      До: Газова уредба на витара

      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
      Опссс ти май говориш за Русе ама аз точно там ходих и там чух цитираните по-горе ужасии
      Ако си харесваш колата и смяташ да си я задържиш по-дълго слагай газов инжекцион. Вярно по скъп е, но и евтините неща често излизат по-скъпо. Единствената разлика след това е, че караш с наполовина по евтино гориво. В динамиката разлика няма. Съвети от типа на "слагай да видим какво ще стане, че ако стане и аз ще сложа" меко казано не приемам. Сервиза е добър и не са те излъгали. Разкарването до Търново според мен е празна работа. Какво толкова ще спестиш?
      Успех!
      Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

      Коментар


      • #18
        До: Re: Газова уредба на витара

        Детонациите при газовите уредби в 90 % от случаите са причинени от изхабени свещи, палец, капачка на делко и кабели. Карал съм пасат 2.0 с пълен бензинов инжекцион с АГУ ловато с възвратен клапан и авт. ключ, който пали на бензин и обръща на газ лед 2500 оборота. Изминах 130 000 км. без нито една детонация защото си сменях свещите на 25 000 и след 100 000 км пак смених кабели и капачка. Колата я кара един мой приятел и е минал 140 000 км след моите 130 000 и все още не е гръмнала.
        сами си правете изводите. А ако можеш да си позволиш газовият инжекцион е най-добре.
        LZ1RED

        Коментар


        • #19
          До: Газова уредба на витара

          Първоначално публикуван от fireman160 Преглед на мнение
          Ако си харесваш колата и смяташ да си я задържиш по-дълго слагай газов инжекцион. Вярно по скъп е, но и евтините неща често излизат по-скъпо. Единствената разлика след това е, че караш с наполовина по евтино гориво. В динамиката разлика няма. Съвети от типа на "слагай да видим какво ще стане, че ако стане и аз ще сложа" меко казано не приемам. Сервиза е добър и не са те излъгали. Разкарването до Търново според мен е празна работа. Какво толкова ще спестиш?
          Успех!
          Не знам колко ще я задържа но досега равносметката е 4000 км за година което обесмисля слагането на газов инжекцион
          Николай Папазов

          Коментар


          • #20
            До: Re: Газова уредба на витара

            Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
            Детонациите при газовите уредби в 90 % от случаите са причинени от изхабени свещи, палец, капачка на делко и кабели. Карал съм пасат 2.0 с пълен бензинов инжекцион с АГУ ловато с възвратен клапан и авт. ключ, който пали на бензин и обръща на газ лед 2500 оборота. Изминах 130 000 км. без нито една детонация защото си сменях свещите на 25 000 и след 100 000 км пак смених кабели и капачка. Колата я кара един мой приятел и е минал 140 000 км след моите 130 000 и все още не е гръмнала.
            сами си правете изводите. А ако можеш да си позволиш газовият инжекцион е най-добре.
            Колга напълно съм съгласен с теб но аз витарата по асвалт рядко я карам.В този смисъл често и се случва да гази дълбока кал и вода и не съм сигурен дали дори при изправни кабели и свщи няма да грмне.За справка при покупката джамбазина беше умил двигателя точно преди да я видя та като я запали тя почна да прекъсва.Кабелите делкото и свещите бяха перфектни!Та затова имам резерви за обикновено газово
            Николай Папазов

            Коментар


            • #21
              До: Газова уредба на витара

              Колеги с Витара,да помоля да качите малко снимки на вашите двигатели,така че да се вижда каде е монтирана плочката и изпарителя.Благодаря!
              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

              Коментар


              • #22
                От: Газова уредба на витара

                Здравейте приятели. От скоро и аз се сдобих с Витарка.Къса база 1,6 моторче. Все още ми е на бензин. Иска ми се газчица да и сложа.Чудя се къде да отида. В кой сервиз. Предвид ограниченото място, чудя се дали да се монтира бутилката на мястото на резервоара и самият резервоар да се замени с някакъв по-малък за бензин. Дайте някакви идеи. Може ли това да стане? Има ли някой представа колко може да струва такава идея?
                0888 61 88 57
                goro78@mail.bg

                Коментар


                • #23
                  От: Газова уредба на витара

                  Пртендираме че сме едно семейство, но.....
                  Явно тук никой не обръща внимание на младшите участници.
                  0888 61 88 57
                  goro78@mail.bg

                  Коментар


                  • #24
                    От: Газова уредба на витара

                    Първо за резервната гума на Витара,малко трудно.Второ ГИ за мене и приятели е по-добре за експлоатация.Много си ми далече,за София немога да ти помогна.Това,че си младши не е критерий.
                    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                    АСК Ален Мак

                    Коментар


                    • #25
                      От: Газова уредба на витара

                      Някъде из форума видях Витари с монтирана газова на мястото на резервоара. Но не мога да пиша лични съобщения. Ако може някои да пише как са се справили с бензина. Прави се по-малък резервоар или се заменя оригиналния с друг, и къде са го сложили?
                      0888 61 88 57
                      goro78@mail.bg

                      Коментар


                      • #26
                        От: Газова уредба на витара

                        Колега поразпитай дали на Витарата става външен монтаж отзад.На Нивата ми е отдолу супер е.
                        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                        Коментар


                        • #27
                          От: Газова уредба на витара

                          Може ли малко снимков материал. Резервоара се преправя или се слага друг по-малък? За моноинжекция става ли обикн. газова уредба ? Изпаритела от маркучите на парното ли се топли ? Има ли проблем с парното ?
                          0888 61 88 57
                          goro78@mail.bg

                          Коментар


                          • #28
                            От: Газова уредба на витара

                            Такааа. Благодаря на всички че не отговорихте на въпросите ми !!!! Сложих газ и сега минавам по-натаък. Витарата ми е със спортно окачване и е доста ниска. А возията е отвратителна. Разбива камъни в бъбреците та смятам да я вдигна малко и да сменя туй-онуй по ходовата част.
                            0888 61 88 57
                            goro78@mail.bg

                            Коментар


                            • #29
                              От: Газова уредба на витара

                              А какво е налягането в гумите ти?
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • #30
                                От: Газова уредба на витара

                                Първоначално публикуван от cifag Преглед на мнение
                                Такааа. Благодаря на всички че не отговорихте на въпросите ми !!!!
                                Дам ,на мен ми прави впечатление същото нещо - и аз питам, и никакви отговори на моите въпроси, а по улиците е пълно с Витари, а пък все си мисля че не съм чак такъв новобранец... Е колега, все пак успя ли да си я монтираш под купето, или в багажника? Газовата ГИ или обикновена? Кой ти я сложи, и колко ти струва- и доволен ли си от монтажа?
                                Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                                Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                                Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                                Продавам гуми 205х70х15!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X