Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2011 - снимки и видео

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2011 - снимки и видео

    Да "подгрея" малко за "Трявна 2012"!

    Ми, да споделя и аз видео(моето и на дъщеря ми) от Трявна 2011.
    Моля, не питайте защо чак сега...не ми се говори за това.
    Пък и заснетото е още актуално, все пак до началото на тазгодишното състезание остават цели четири дни...!
    Да загреем, да се нахъсаме за предстоящия ГОЛЯМ КУПОН, който всички чакаме с голямо нетърпение!!!
    Видеоматериалът не е обработван, т.е. е 1:1 на уловените моменти в хронологичен ред от двата дни на СЪБИТИЕТО. В тази тема много колеги споделиха прекрасни снимки и клипове. В следващите 23 клипчета има и нови, различни места и емоции или най-малкото различна гледна точка.

    Дано да ви е интересно!

    Малко от брифинга в петък вечерта...



    19.03.2011 г. - Откриване на състезанието.
    Браво на организаторите! Поздравления за кмета на Община Трявна!



    Лагадов: "Полеекичка към Старта"!
    Всички(почти)участници с накипрени джипки и..чистички, чистички!



    Пред старта...!
    През 2011 г. , клуб "Тетевен 4х4" участва в състезанието с три екипажа: номер 43, 48 и 59.
    Сигурно ви учудва въпроса ми: "Ще ходите ли в Съветския съюз?" т.е. в несъществуваща държава( няма нищо общо с Ладога ). Така в тетевенския клуб наричаме "ходенето за гъби" или изгубването по трасето и е шега, разбира се.
    Екипаж номер 43 в първото издание на състезанието в Трявна 2010 финишира с трето време, но беше дисквалифициран, заради незаписан трак от 4 км(ясно защо), заедно с много други състезатели.
    Магера и Цури са добре стикован екипаж, много атрактивен...(с още по атрактивна и уникално сътворена машина - бойната самурайка), карат сърцато, правят си кефа и даже не "ходят за гъби"!
    Доказаха го и на "Трявна 2011" с достойното шесто място в генералното класиране в клас Т2.

    ...И СТАРТ за клас Т1...



    Старт за мотори и АТВ...



    Старт на клас Т2 ( не всички)



    На първия завой след старта Гергана(дъщеря ми) снима и:...
    "Арее, Митьо!" - на мъжа си
    "Леко...леко...! - на баща си



    Групата от Тетевен се натоварихме по коли и джипки и решихме да се доберем бързо до, колкото се може повече точки от трасето... и да викаме за нашите. Пламен Златарев(Оптиспринт Тетевен)остана на локвата при Дебелец, а ние стигнахме до някакъв мотополигон и дочакахме...



    Половината от групата се изкачи през невероятна кал по-нагоре в гората. Поддържахме връзка по радиостанциите и даже си пускахме музикални поздрави от телефоните. Там дъщеря ми засне калното изкачване .
    Жалко, че с камерката е имало технически проблем(по-скоро с контакта на батерията), можеше да заснеме много повече.

    Има и култови реплики.....АДРЕНАЛИН...!
    Да знаете, че това жените са най-големите фенки на мъжете си!




    Успешен финал за два от екипажите ни!!!
    Още не знаехме какво се случва с третия...




    СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
    Малко по-късно и втория ден...
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: Трявна 2011 - снимки и видео

      След края на първия ден се разбра, че третият ни екипаж номер 48 се е счупил на около десетина километра преди финала и за съжаление нямаше да може да продължи състезанието.
      При номер 59 се беше появил сериозен проблем със скоростната кутия.
      Бойната самурайка -номер 43 като цяло се държеше добре, поне видимо. С малко потягане и притягане се позакрепи.
      И двата оцелели тетевенски екипажа решиха да участват втория ден на затвореното трасе -ей така за кеф и за шоуто и обещаха да не раздават много газ...!
      В неделя от Тетевен пристигнаха още двайсетина души и се бяха установили на най-ветровитото място на трасето и ние отидохме при тях и се заформи много яка агитка. Реших да не тичам натам-насам по трасето и само да снимам, ами да си остана при групата, че все по-рядко ми се случваше напоследък, а и честно казано си имах нужда и от емоционална подкрепа..все пак не е лесно да се владееш, когато в състезанието участват двама мъже от семейството ... Пък и нали е празник за всички, та и за мене!

      И три щъркела кръжаха над нас, значи всичко щеше да бъде наред

      Заход на състезателните екипажи към старт линията.



      Старт в обратен ред на серии.
      И министърът(номер 100) раздава яко газ!



      Драматичният двубой на самурайката с бялата витара...
      Нямам спомен как съм снимала, само усещах пулса си някъде в гърлото...



      Следваща много яка серия клас Т2



      Стискам здраво палците на лявата ръка и май почти не дишам, а тая скоростна кутия не ми излиза от ума...!



      Иван Попов...!



      Мотористите...шапка им свалям!!!

      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • От: Трявна 2011 - снимки и видео

        За момент се изкуших да сляза "долу" на калното препятствие(там снимах предната година), където определено имаше много емоции и изненади, но пък ме привличаше и скоростната надпревара -дилема!
        Останах - ето още от скоростната отсечка.





        Екипаж номер 20 (Манол и Наско) не се сдържат на старта и след "почетна" обиколка, същински старт на серията.
        Маноле, ще трябва да почерпиш, снимала съм ти и фалстарта!



        "Лебедовият танц" на едно черно Чероки....!
        Адмирации за екипаж номер 70!!!
        Камерата просто сама се "прикова" за вас...КРАСОТА!



        И последните бойци..., който си може, си може!





        Е, припомнихте ли си...?
        Това беше от мене за Трявна 2011.

        Дано ви е харесало

        Аз вече нямам търпение да дойде петък...
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • От: Трявна 2011 - снимки и видео

          Опс..пропуск, сори!
          Забравила съм днес последното клипче с награждаването(зло да ви забрави, момчета)!
          Ето го - черешката на тортата...НАГРАЖДАВАНЕТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ за първи, втори ден и в генералното класиране в клас Т2



          Честито на победителите! Тази година пак с купи!
          Браво на всички участници в това уникално състезание!
          Благодаря ви за хъса и емоциите!
          Браво и на нашия екипаж 43 - Магера и Цури с любимата ми бойна самурайка за престижното шесто място в генералното класиране!
          Здраве и късмет на всички!
          Ще се видим скоро!

          ПС Съжалявам много, че не можах да снимам и награждаването в клас Т1...тока свърши-и последната батерия издъхна. Тази година ще се реванширам...
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: Трявна 2011 - снимки и видео

            Едно голямо евала Танче олучила си момента в който да качиш видеото.Лично аз като зрител се нахъсвам..а да не си представям че сам зад волана.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X