Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хидравлика на Прага...Възможности

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хидравлика на Прага...Възможности

    Чувал съм,че е възможно да се монтира хидравлика на Прага.Някой знае ли как може да стане това,а да не говорим за снимков материал които би бил много полезен за осъществяването на идеята...

  • #2
    От: Хидравлика на Прага...Възможности

    Хидравлика за какво? Хидравлика на волана или работна хидравлика....

    Коментар


    • #3
      От: Хидравлика на Прага...Възможности

      На волана хидравлика,че иначе е едно голямо трупче,много трудно се върти...

      Коментар


      • #4
        От: Хидравлика на Прага...Възможности

        Никой ли не е чувал за такива работи?????????????

        Коментар


        • #5
          От: Хидравлика на Прага...Възможности

          Не знам как ги мислиш тия неща, ама ние при катастрофирали автомобили и ударена секторна кутия, я сменяхме (при застрахователни щети) с идеята, че иначе се застрашава безопасността на участниците в движението.
          Кой ще ти го проектира и оразмери това - при ясна липса на техническа информация за модела, кой ще го изпитва после това нещо - как ще мине през технически преглед и узаконяване, дали няма да струва повече от Прагата?

          Ако идеята е да се прави нещо аматьорско, недоклатено, незаконно и в крайна сметка - опасно за движението - мисля, че е по-добре да не се дискутира в публичен форум - в крайна сметка тук архивите стоят доста дълго...

          Коментар


          • #6
            От: Хидравлика на Прага...Възможности

            Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
            Не знам как ги мислиш тия неща, ама ние при катастрофирали автомобили и ударена секторна кутия, я сменяхме (при застрахователни щети) с идеята, че иначе се застрашава безопасността на участниците в движението.
            Кой ще ти го проектира и оразмери това - при ясна липса на техническа информация за модела, кой ще го изпитва после това нещо - как ще мине през технически преглед и узаконяване, дали няма да струва повече от Прагата?

            Ако идеята е да се прави нещо аматьорско, недоклатено, незаконно и в крайна сметка - опасно за движението - мисля, че е по-добре да не се дискутира в публичен форум - в крайна сметка тук архивите стоят доста дълго...
            Много УАЗки и текезесарки са с допълнително монтирана хидравлика, която с нищо не застрашава когото и да било.
            Това, че сте сменяли кормилна кутия на ударен автомобил е някак излишно, ако тя не е пострадала. Микропукнатини и стрес в материала е малко вероятно да има. (зависи от удара) Освен това новата част, като правило е с доста по-ниско качество от това на първоначално вградените части.
            Тук става дума за горски камион с максимална скорост около 50км/ч. и идеята е облекчаване на живота на водача му. Дори би била по-безопасна с хидравлика.
            Просто трябва кормилна кутия с хидравлика от нещо със сходни тегло и размери и помпа, разбира се.
            При отпадане на хидравликата, камионът се кара като без такава. Естествено трябва грамотно "насаждане".
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              От: Хидравлика на Прага...Възможности

              колега,взимаи едно подходящо прасе и монтираи без да се плашиш.всичко става ,требва желание и бачкане.

              Коментар


              • #8
                От: Хидравлика на Прага...Възможности

                Понеже темата е доста стара, бих желал да питам дали някой е успял да присади хидравлика от нещо и какво се е получило. Чувал съм за хидравлика от трактор с орбитрол и хидравлична бутилка. Може би от Зил, но пък захващането май е друго.

                Коментар


                • #9
                  От: Хидравлика на Прага...Възможности

                  Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
                  Не знам как ги мислиш тия неща, ама ние при катастрофирали автомобили и ударена секторна кутия, я сменяхме (при застрахователни щети) с идеята, че иначе се застрашава безопасността на участниците в движението.
                  Кой ще ти го проектира и оразмери това - при ясна липса на техническа информация за модела, кой ще го изпитва после това нещо - как ще мине през технически преглед и узаконяване, дали няма да струва повече от Прагата?

                  Ако идеята е да се прави нещо аматьорско, недоклатено, незаконно и в крайна сметка - опасно за движението - мисля, че е по-добре да не се дискутира в публичен форум - в крайна сметка тук архивите стоят доста дълго...
                  Хах никакъв проблем не е ............и не им се треси толкова много на тези неща ,,законно,, ,,опасно,,. Стига да се коплират добре нещата няма никакъв риск и опасност. Такива неща не се правят от днес.........
                  Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Хидравлика на Прага...Възможности

                    Мериш , мислиш , питаш , четеш и ще успееш , все някъде топлата вода е открита.
                    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X