Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на Субару

    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
    Без особени претенции , но все пак 11г само Субару.
    1. 100 000км.
    2. от '0' гр до 500 гр на 10 000 км. По-старичките и до литър на 10 000км, Скоростните кутии се славят като изключително здрави и надеждни.
    3. Проблем при газ се явява при всички с не заводски поставени уредби, свързан с клапаните, реглаж най-вече на около 100 000 км.

    Outback е повдигнато Legacy

    Много е важно състоянието на автомобила, затова препоръчвам оглед от добре познаващ марката, най-добре в сервиз, където могат да му направят диагностика. Субару е много корав автомобил . По тази причина ремонтите му могат да излязат солено, трябва да се внимава при покупката!
    Благодаря за информацията колега.
    Можеш ли да ми препоръчаш сервиз за оглед в Пловдив, тъй като един от набелязаните от мен автомобили се намира там.
    РенеГАД
    VW Golf V Variant 1.9 TDI
    Honda HR-V 1.6i 4WD
    "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

    Коментар


    • От: Покупка на Субару

      В Пловдив - сервиза на Павлин, май името беше "Субару сервиз Пловдив". За точното име търси в гуглето - "сервиз Субару Пловдив Павлин". Намира се в посока изхода към Асеновград.
      За Пловдив съм чувал да споменават и други, но за този имам лични впечатления!

      Коментар


      • От: Покупка на Субару

        Първоначално публикуван от hhris08 Преглед на мнение
        В Пловдив - сервиза на Павлин, май името беше "Субару сервиз Пловдив". За точното име търси в гуглето - "сервиз Субару Пловдив Павлин". Намира се в посока изхода към Асеновград.
        За Пловдив съм чувал да споменават и други, но за този имам лични впечатления!
        Да, добра идея е този сервиз. Имаш ЛС с ЛД
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X