Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Покупка на Субару

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    А най-добре става когато съвпаднат мненията на жената с твоето...като при нас-беше джип,после Хонда и накрая Субару Аутбек..има и от двете предишни и съчетанието е уникално.! Кола с характер,какъвто имат малко други!
    Напълно съм съгласен, че Субару е кола с характер. Като карам Маздата на жена ми, тя (колата, а не жената) върви без значение как я карам, в какво настроение съм и колко съм концентриран върху карането, а Форко върви само като съм в добро настроение и се съм концертирал върху него и в удоволствието от движението му, иначе върви като трактор и притриса. Като съм на кеф за каране ставаме като едно цяло (колкото и клиширано да прозвучи) и се носи като състезателен автомобил, а не като грозно (според някои) и тромаво (според други) семейно комби

    Коментар


    • #47
      Re: От: Re: Покупка на Субару

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Дани, нали се сещаш, че това е купе от Субару, насадено върху 'нещо'...
      Много ясно, но има и доста джипове в това положение

      Коментар


      • #48
        От: Покупка на Субару

        Смятах да пробвам едно volvo xc 70, убеждават ме , че халдекса при волво работел супер и че било сравнимо със subaru. След като изгледах този клип , напълно се отказах от xc 70. http://www.youtube.com/watch?v=XyLgYskj-oc. Дано е полезен и на някой друг. При теста и двата автомобила са автомат и двата са с напълно идентичен модел и марка гуми. Най веселото е , че теста е проведен от шведи.... Приятно гледане!
        Аз продължавам да си търся аутбак...

        Коментар


        • #49
          От: Покупка на Субару

          Kikimora,въпреки че карам Субару и го сменям единствено за друго такова, мисля че клипа е нереален! Чак пък да не завърти задните гуми Волвото?!? Пробвай и двата автомобила на един и същи терен и тогава реши!

          Коментар


          • #50
            Re: Покупка на Субару

            Ето ти нещо весело, добро си е субарото даже си е идеално за кола.



            Kikimora,въпреки че карам Субару и го сменям единствено за друго такова, мисля че клипа е нереален! Чак пък да не завърти задните гуми Волвото?!? Пробвай и двата автомобила на един и същи терен и тогава реши!

            Не знам но зимата в бояна едно волво от тези джиповете едвам се качи по нанагорното с малко лед, аз даже превключих на скорост без да поднеса, не съм карал волво, а може и от задкормилното устройство да е било.

            Коментар


            • #51
              От: Покупка на Субару

              Първоначално публикуван от miro1972 Преглед на мнение
              Kikimora,въпреки че карам Субару и го сменям единствено за друго такова, мисля че клипа е нереален! Чак пък да не завърти задните гуми Волвото?!? Пробвай и двата автомобила на един и същи терен и тогава реши!
              Ами няма как да ги завърти задните, защото е само с предно-това е V 70, не ХС 70. Иначе старите модели Волво с вискомуфа са пълна скръб-трябва да боксуваш 15 мин., за да сработи муфата...Сигурно вместо гел вътре има вода и трябва да ВОзври...
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар


              • #52
                Re: Покупка на Субару

                Без да искам попаднах на много интересен тест - надявам се е показателен.

                Коментар


                • #53
                  От: Покупка на Субару

                  azdrav бъркаш приятелю, баш си е xc 70. Много кофти реалност...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Покупка на Субару

                    Здрава и надеждна кола. Това за скърцането на таблото не го познавам. Един от най-здравите мотори на Света. В AWD системата - нямат равни. Много здраво стои на пътя.
                    Несравнима устойчивост в завои. Семпло вътрешно оборудване - нищо излишно, кола за карачи.
                    Ако търсиш нещо с много копчета и ламБички - Субару не е твоята кола!

                    Поздрави!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • #55
                      От: Покупка на Субару

                      Ако смяташ,че ти трябва точно такъв тип автомобил-място за търсене на алтернативи няма! От няколко дни го имам и съм очарован. Пътно поведение, динамика, возия, комфорт и т.н! За сравнение с Волва-та не може да става и дума...особено като здравина! А и разхода май ще се окаже по-малък от това,което ти 'дава' колата! Моята е Аутбек Н6..Автомата, макар и архаичен, е доста здрав..не съм чул за убит такъв, докато при Волво-то нещата са по-различни...казвам го от преки наблюдения! Успех!
                      Последно редактирано от sonda; 10-05-13, 08:18.
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #56
                        От: Покупка на Субару

                        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                        Здрава и надеждна кола. Това за скърцането на таблото не го познавам. Един от най-здравите мотори на Света. В AWD системата - нямат равни. Много здраво стои на пътя.
                        Несравнима устойчивост в завои. Семпло вътрешно оборудване - нищо излишно, кола за карачи.
                        Ако търсиш нещо с много копчета и ламБички - Субару не е твоята кола!

                        Поздрави!
                        Точно описание, само да добавя нещо много важно:
                        Води до пристрастяване! Но пък спестява терзанието какъв да бъде следващия ми автомобил......
                        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Покупка на Субару

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          ... Автомата, макар и архаичен, е доста здрав..не съм чул за убит такъв, докато при Волво-то нещата са по-различни...казвам го от преки наблюдения! Успех!
                          И аз не съм чул но затова пък видях такъв наживо. Няма неубиваеми неща, всички марки имат някакви слаби моменти в някои от агрегатите си, които при неправилна употреба се предават.

                          Иначе аз също съм много доволен от моята Н6. За парите, за които я взех и ми излезе дотук няма какво друго да взема с тези показатели, разходи по поддръжка и т.н.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Re: Покупка на Субару

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Без да искам попаднах на много интересен тест - надявам се е показателен.
                            Аз съм леко скептично настроен към подобни тестове, че обикновено са леко рекламни .

                            Виж, ако има мераклии с различни марки 4х4 коли, може да се спретне един подобен тест .

                            Като в реални условия, подобен тест, не знам до колко би бил от значение . Само разликата в гумите(марка.модел), може да доведе до съвсем други резултати.

                            Също така от субару форума, съм чел че един и същи модел може да е с различна система на 4х4 задвижването, т.е. има разлики от субару до субару и не може да се говори генерално, че на всички им се слага една и съща система.
                            Даже и там имаше теми с разни диагонални тестове и че като останат без сцепление две диагонални колела и "са се наиграли" . А на клипчето по-горе се вижда, че явно случайно* избрания горски не е като да няма LSD и още нещо .

                            Разбира се нищо против марката, да не кажа че е много уважавана от мен, ама така за по-реална картинка .
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Покупка на Субару

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              И аз не съм чул но затова пък видях такъв наживо. Няма неубиваеми неща, всички марки имат някакви слаби моменти в някои от агрегатите си, които при неправилна употреба се предават.

                              Иначе аз също съм много доволен от моята Н6. За парите, за които я взех и ми излезе дотук няма какво друго да взема с тези показатели, разходи по поддръжка и т.н.
                              Е няма нищо вечно...особено ако са 'положени усилия' да се потроши . Става въпрос за сравнение с други автомати на популярни марки. A за съотношението цена на придобиване/обслужване , съпоставено с качествата на автомобила, две мнения няма,че алтернатива липсва ! А моята се случи и със печка,чиито качества ще оценя зимата
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #60
                                От: Re: Покупка на Субару

                                Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                                Аз съм леко скептично настроен към подобни тестове, че обикновено са леко рекламни .

                                Виж, ако има мераклии с различни марки 4х4 коли, може да се спретне един подобен тест .

                                Като в реални условия, подобен тест, не знам до колко би бил от значение . Само разликата в гумите(марка.модел), може да доведе до съвсем други резултати.

                                Също така от субару форума, съм чел че един и същи модел може да е с различна система на 4х4 задвижването, т.е. има разлики от субару до субару и не може да се говори генерално, че на всички им се слага една и съща система.
                                Даже и там имаше теми с разни диагонални тестове и че като останат без сцепление две диагонални колела и "са се наиграли" . А на клипчето по-горе се вижда, че явно случайно* избрания горски не е като да няма LSD и още нещо .

                                Разбира се нищо против марката, да не кажа че е много уважавана от мен, ама така за по-реална картинка .
                                Клипчета, тестове, недоумявам какво и на кого трябва да се доказва?!? Свят голям и шарен! Човека (и темата) пита за Субару и му обясняваме до колкото можем за Субару. Факта, че някакъв клип, па макар и "шведски" го разочарова от Волво.....говори лошо. Все едно да ми пуснете клип осмиващ Субару и аз да се разочаровам от моето..... Който поне година е карал такъв автомобил, знае за какво говоря.

                                А на въпроса дали се чупят, охооо и още как, чупят се и ги чупят даже макар и трудно, ама и бая се заиграват с тях, за което вероятно си има причина.....
                                Истината е, че при избор на Субару втора ръка, трябва да се оглежда внимателно, че може да излезе солено после, защото Субару предразполага към заигравки и предишните собственици неминуемо са го знаели това......
                                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X