Обява

Свий
Няма добавени обяви.

След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

    До положението от миналата седмица.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #62
      От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

      Мързел!
      Да дойда да ти я сменя, ... ако не те е срам?
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #63
        От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

        Не ме е срам. Ела.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #64
          От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

          Убу ...
          Ако, оживея до края на седмицата.
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #65
            От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bmw 046.jpg
Прегледи:1
Размер:67.3 КБ
ID:5530166Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bmw 047.jpg
Прегледи:1
Размер:49.3 КБ
ID:5530167Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bmw 048.jpg
Прегледи:1
Размер:47.0 КБ
ID:5530168Промених местото на газовата плочка.Получи се следния резултат,мотора взе да се реже доста добре но при включване на скорост гасне усещането е все едно е лек маховика.Идва ми някаква идея, утре ще пробвам да настроя налягането на маслото към турбината на скоростната кутия и ще споделя ще се оправи ли.
            Последно редактирано от miro krosa; 25-10-13, 23:05.

            Коментар


            • #66
              От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

              Колеги разделих се със Гегата,ще минавам на друга марка, беше ми много приятно

              Коментар


              • #67
                От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                Първоначално публикуван от miro krosa Преглед на мнение
                Терена не е точно равен както изглежда , дясната гума беше на 50 см по високо от лявата получи се така лявата гума се подхлъзна от камака и пропадна в следствие на което дясната все едно остана на 1,5 незнам точно колко но си полегна да почине.Терена е много интересен за каране ако има желаещи може да направим едно преходче...
                Честито, че си се отървал защото други не можем да се отлъчим.
                Не се впечатлявам от доста време, как собственик на кола с куц мотор се превъоръжава с друг куц мотор. Няма лошо.
                Три-литровия вентилиран дизелак е до някъде ОК, но е с гадна електроника и не става по-добър от невентилирания, но надут 300тд.
                Много добър вариант наблюдавам от почти година на монтаж на 220цди с 6-степенна кутия и 44/9 мостове или май бяха малко по-бързите.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #68
                  От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                  Здравей Пламене, не съм се отървал от Гегата. Машинката си вършеше работа и ме не е изоставяла на път, просто се яви човека с парите, реших и я дадох още повече че скоро нямаше да останат странични средства за двигател, скорости, окачване, гуми.Изпадна ми един класик 3,5 ръчни скорости и блокаж на ръздатката но о6те не съм го подкарал понеже има проблем с тока за да кажа и сръвня единия с другия джип.Ще дам отзиви скоро. Оставам с най топли чувства към Марката и колегите.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X