Обява

Свий
Няма добавени обяви.

След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

    Днес не ми остана време за оглед и снимки на гегата но утре ще има подробни описания и фотоси.
    Последно редактирано от miro krosa; 19-03-11, 20:15.

  • #2
    От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

    Честито имного да те радва

    Коментар


    • #3
      От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

      Благодаря Стефчо,не бях карал Гкласа,ама си е кеф този мотор ми харесва ,има заряд и не ми даде голям разход.Сравнение със предната ми джипка Паджеро 1 разликата е доста голяма.
      Последно редактирано от miro krosa; 20-03-11, 08:16.

      Коментар


      • #4
        От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

        Честито и от мен!!! Със здраве да я караш и много безаварийни километри! На газ ли джипа или ще си го караш на бензин?
        I want out !!!

        Коментар


        • #5
          От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

          Честито и от мен! Много да те радва!

          Коментар


          • #6
            От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

            Честито и от мен, много безаварийни.

            Само внимавай като те изпреварвам
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • #7
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rebmannshof 3 038.jpg
Прегледи:1
Размер:124.7 КБ
ID:5262719Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rebmannshof 3 039.jpg
Прегледи:1
Размер:115.9 КБ
ID:5262718Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rebmannshof 3 037.jpg
Прегледи:1
Размер:121.9 КБ
ID:5262717Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rebmannshof 3 036.jpg
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5262716Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rebmannshof 3 035.jpg
Прегледи:1
Размер:140.1 КБ
ID:5262715

              Ето малко снимки със закъснение.

              Ще трябва маи газова уредба :0
              Последно редактирано от CarTest™; 13-04-11, 13:12.

              Коментар


              • #8
                От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                Честито.
                Да те радва както всяка Гелендия радва собственика си и дразни ония с Тойотите.
                Утре (днес) петък, Пловдивската група се събира в ресторант Далия, в Кючука.
                Чувствай се поканен.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #9
                  От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                  Първоначално публикуван от miro krosa
                  Ще трябва маи газова уредба :0
                  Изглежда разхода на бензин те е постреснал. Иначе Г-то е супер, благородно ти завиждам! ...а това с газ-та незнам доколко е удачно..., не е ли по-добре дизел?
                  I want out !!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                    На газ и става, и не става.
                    Тоя мотор си има особености.
                    Най-якото е че можеш да постигнеш разход 60/100 в гората.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                      Благодаря на всички.Машината се представи перфектно на тестовете във Средна Гора и със разхода ме очароване е фатален.А що се отнася за дизеловия мотор за на пред мойе да му мушна една 3ка 177кон. ама за напред сега ще даяне със неговия си мотор.Търтеиче беше споменал нещто за друга глава имам един шестак редови във нас ако може да подскажеш по точно от кои мотор да е тази глава и за инджексиона кво мо се сменя.

                      Коментар


                      • #12
                        От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                        Благодаря за поканата Вальо, ще трябва да доида когато се събирате.
                        Последно редактирано от miro krosa; 28-03-11, 20:17.

                        Коментар


                        • #13
                          От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                          Следи този раздел. Всеки петък има събиране. Сега пак се търси кръчма та не е ясно къде, но винаги пише предварително, а и телефони има.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #14
                            От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                            Здравей кажи нещо за въпросната глава която спомена че се слага на този мотор 2,8 е ако не е таина все пак.Към /Търтеичето /пък и други компетентни колеги е въпроса благодаря.

                            Коментар


                            • #15
                              От: След дълго чакане и търпение вече и аз със собственик на Г280Е

                              Слагаш каквато имаш от кой да е друг М110

                              Хубаво е да смениш и буталата.
                              Т.е. Сменяш бутала и разпределителни валове и си ти - зависи кое ти е по-лесно.
                              Просто M110.994 който се слага на гейката е дефорсак.
                              Намираш си M110.988 (най-разпространен), M110.989 или M110.990 и си ти.

                              Ако разбираш кво правиш на двувалката можеш да презацепиш разпределителните валове и да постигнеш чудеса. А М110 с една мегаскръц става самолет, с турбо съвсем.

                              Ако има нещо свиркай, ще ти обясня. Може и да ти го направя ако нямаш кой
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X