Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хладилна чанта - съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хладилна чанта - съвет

    Дайте акъл а хладилна чанта на 12В.
    Преди време имаше някви в Практикер - и днеска викам да мина да си взема преди сезона - обаче греда.
    Та сега събирам отзиви - кой какво има и колко е доволен.
    Цената е фактор за съжаление.
    Друго - колко всъщност охлажда тая чанта - ако сложа бирата студена ще си я държи ли - гледам дават на повечето че държат 18* под околната температура - вярно ли е?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Хладилна чанта - съвет

    От скромните ми спомени с подобна чанта куча марка - да, ще удържи бирата студена (но не ледена). Но трудно ще изстуди топла бира.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Хладилна чанта - съвет

      Мммммм...Нямам такива впечатления. Затова пък, харчи ток на поразия. Добре е, да я ползваш само в движение, за да не буташ след някой час.
      Аз си имам две конвенционални. Меткаш по една бутилка замразена вода от фризера. Блокчетата за замразяване, не траят много и те...
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        От: Хладилна чанта - съвет

        Гледам са по 6А - ясно е че ще се ползва само на запален двигател
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Хладилна чанта - съвет

          Петьо,не съжалявай че са свършили!Напред си със 150лв(толкова дадох аз)!Campingaz,24литра,12в. и я ползвам за хладилен сандък.Не сложиш ли лед вътре,нищо не става.Със същия успех(а може би и по-добре),ще си съхраниш бирата в стиропорна кутия! В такъв сандък,на събора,бирата и безалкохолното бяха лед и на третия ден!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #6
            От: Хладилна чанта - съвет

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            гледам дават на повечето че държат 18* под околната температура - вярно ли е?
            Дървото го гризах. Не е вкусно! Стават само за транспортиране на охладени неща в рамките на няколко часа. За замразени-не.
            Ако имаш път наоколо - обади се. Имам много за разказване и показване.

            Коментар


            • #7
              От: Хладилна чанта - съвет

              Най-добрите тук са на Engel, но и цената им е по-висока от всичко останало. Ако се интересуваш, провери при Пламен (Петров).

              Коментар


              • #8
                От: Хладилна чанта - съвет

                Пенчо, аз съм в Хиподрума - което ако не си баш на края на Борово са 10 мин пеша. Един вид кажи кога ти е удобно.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Хладилна чанта - съвет

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Дайте акъл а хладилна чанта на 12В.
                  Преди време имаше някви в Практикер - и днеска викам да мина да си взема преди сезона - обаче греда.
                  Та сега събирам отзиви - кой какво има и колко е доволен.
                  Цената е фактор за съжаление.
                  Друго - колко всъщност охлажда тая чанта - ако сложа бирата студена ще си я държи ли - гледам дават на повечето че държат 18* под околната температура - вярно ли е?
                  Не си давай парите на вятъра. Аз имам точно такава от практикер. Лятото отиваме на откриването на лова средата на август, предоволен че ще пия студена бира на обяд щрак в запалката и съм готов.
                  Това става в 6.30 сутринта като вадя бирата от хладилника вкъщи. На обяд доволен отварям чантата и биричката горе долу добре. Малко спане на сянка след обяд пострляхме по пъдпъдъците и ще си тръгвам ама тука идва интересното. Врътвам ключа на самурайката и нъц , няма никой за около 8 часа ми беше стопил акумулатора до нула. Преди имах обикновена хладилна чанта и процедирах така: вечерта бирата в хладилника а във фризера две тавички с вода . Бирата в чантата и натрошавам леда около шишетата до горе, гарантирано 48 часа студена бира.
                  И не си мисли че тази на 12в. ще ти истудява нещо може само да поддържа според мен.Пробвал съм в къщи на токоизправителя за 24часа свали от 20 градуса на 16.
                  Това мога да ти кажа от опит.
                  Последно редактирано от Валето; 18-03-11, 20:01. Причина: Правопис
                  0877 44I 88I
                  Самурай 1,3
                  Дискавъри ТД5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Хладилна чанта - съвет

                    Що сте толкова наивни?
                    Няма как да изстудява такава хладилна чанта. Единствено на Енгел (от това, което съм пробвал) изстудява, но с много условности и за определено време, на което трябва да стои постоянно на ток. Тези чанти в най-добрия случай поддържат продължително време температурата на това, което сте поставили вътре.

                    Ако искате нещо да изстудява - погледнете хладилниците/фризери на Engel или Waeco. Да, цената е солена, но гарантирано замразяват, а не порсто изстудяват с консумация по-малка от една крушка за фар. Който желае мога да покажа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Хладилна чанта - съвет

                      Яро, дай нещо линк да ги видим тия чудеса на техниката.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Хладилна чанта - съвет

                        Работата е там,че не само не изстудява,но не може и да потдържа температурата вътре! А за тези на газ,там вече е друга бира!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Хладилна чанта - съвет

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Пенчо, аз съм в Хиподрума - което ако не си баш на края на Борово са 10 мин пеша. Един вид кажи кога ти е удобно.
                          В началото съм. На кюшето на Солун и Браила. На 300м югозападно от Бул. Г. Делчев и бул. България.
                          Удобно е по всяко неракиено време, не че не може и тогава.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Хладилна чанта - съвет

                            Тва е до пощата, нали?
                            Понеделник ще ти звънна да се разберем нещо - там май има и кафета наблизо.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Хладилна чанта - съвет

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Тва е до пощата, нали?
                              Понеделник ще ти звънна да се разберем нещо - там май има и кафета наблизо.
                              Да. Пощата мога да я обстрелвам с фунийки. Кафенета бол, но кафеварката винаги е заредена.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X