Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хладилна чанта - съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хладилна чанта - съвет

    Аз имам такава от Лидъл, вече повече от десет години. Ползувателна е при дълги преходи, от няколко дни. Върши работа - топла бира, за около половин час вътре, се изпотява като я извадиш. Това последното съм го правил многократно при пътуванията ми до България и назад. Ако ще ходиш по язовири с нея - не става, харчи много ток, за един два дни леда и замразяющите плочки са достатъчни.
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • От: Хладилна чанта - съвет

      Ползвам на Мобикол 30 литра.Пробвал съм я на 30 градуса външна температура вътре прави 11 градуса.Лятото при 30 градуса държи продуктите студени без проблем 4 дена.Но аз слагам бутилки с замразена вода.Поздрави.

      Коментар


      • От: Хладилна чанта - съвет

        Аз бих взел FF30 защото компресора и работи на 12/24 волта и си е истински хладилник-фризер на този волтаж, а другата бачка с компресора само на 220, а на 12/24 охлажда максимум до 20 градуса под околната температура, което при над 30 градуса външна прави около 10-15 вътре в нея. Имай предвид че FF30 харчи към 60 вата на пълно натоварване и ще гъта батерията за ден и половина в зависимост от външната температура и колко често я отваряш ако не я подпираш със солар или не е 300 Ah.
        Subaru Legacy 2.5
        Suzuki GS500 E

        Коментар


        • От: Хладилна чанта - съвет

          Момчета, искам малко да посъживя темата... Накратко казано подариха ми ГифтКард със 150 лева и ми се иска да си подаря следпразнично една хладилна чанта, но се чудя каква да бъде тя. Рядко ходя на открито за повече от една нощувка, но пък често ходя за риба по цял ден, така че би било добре чантата да бъде сравнително лека и по възможност да събира голяма бутилка с бира. Също така каква е по-удачна - със 12в захранване или пасивна? Абе с 2 думи, ако имате 150-180лв каква хладилна чанта бихте взели вие?

          П.п Изчел съм цялата тема, но си позволих да пусна ново мнение, т.к технологиите напредват и може да предложите нещо по-актуално от вече дадените варианти.

          Много ви благодаря предварително!

          Коментар


          • От: Хладилна чанта - съвет

            Колеги, да изтупам прахта от темата.

            Нуждая се от съвет за хладилна чанта (ако може готова). Трябва ми нещо което да побира около 20 стъклени бири и много лед, който да изкара 3 дни. Имали сме подобна кутия, но за съжаление няма от къде да си я намеря, цялата беше от дебел стиропор с приблизителни размери h=50, l=100, d=50. Уникална беше, тъй като побираше адски много бира и лед и сме оцелявали 5 дни с нея в Австрия. Някаква за органи, мисля, че беше. Миналата година пробвах с обикновена, но като тръгна леда и направи в колата басейн. Отделно едва побираше 10 бири. Може ли да ми препоръчате от къде мога да взема по-голяма и сравнително бюджетна. Бях намерил едни обяви в olx, но вече ги няма за изцяло стиропорени кутии, но размерите бяха 30/40, което не беше оферта.

            п.п. за сега варианта на колегата @ichods ми допада най-много, но съм с 2 леви ръце и не знам дали ще успея за краткия срок, който имам да сглобя такава.

            Поздрави,

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X