Обява

Свий
Няма добавени обяви.

15 литра газ на 50 км ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 15 литра газ на 50 км ?

    От няколко дни засичам разхода на киата. Днес километража направи 50 км и 15 литра газ които бях заредил преди няколко дни свършиха. Карал съм САМО градско. Нормален ли е този разход за киа с обикновена газова 128 HP...

  • #2
    От: 15 литра газ на 50 км ?

    Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
    От няколко дни засичам разхода на киата. Днес километража направи 50 км и 15 литра газ които бях заредил преди няколко дни свършиха. Карал съм САМО градско. Нормален ли е този разход за киа с обикновена газова 128 HP...
    Мирише ли наоколо? Да не си хремав?

    Коментар


    • #3
      От: 15 литра газ на 50 км ?

      Не съм хремав
      Усещял съм миризма на газ само когато отворя капака... иначе не

      Коментар


      • #4
        От: 15 литра газ на 50 км ?

        Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
        Не съм хремав
        Усещял съм миризма на газ само когато отворя капака... иначе не
        Ами търси, преди да викаш 166.

        Коментар


        • #5
          От: 15 литра газ на 50 км ?

          изкаш да кажеш, че газта ми изтича? (този разход е за 5 дни. В понеделник заредих...)

          Коментар


          • #6
            От: 15 литра газ на 50 км ?

            Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
            изкаш да кажеш, че газта ми изтича? (този разход е за 5 дни. В понеделник заредих...)
            Да.

            Коментар


            • #7
              От: 15 литра газ на 50 км ?

              Моята Витара така направи миналата година и смених платната на изпарителя и сега с 15л. минавам кам 130км.
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • #8
                От: 15 литра газ на 50 км ?

                Явно трябва да ходя при газаджията...

                Коментар


                • #9
                  От: 15 литра газ на 50 км ?

                  Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                  Моята Витара така направи миналата година и смених платната на изпарителя и сега с 15л. минавам кам 130км.
                  130 градско?! В началото като я взех (преди около месец и нещо) с 25 литра минах 170 км извънградско...

                  Коментар


                  • #10
                    От: 15 литра газ на 50 км ?

                    12,5-13/100градско ми гори.Добре извинявай не е 130 а 120км.
                    Кажи нещо оринтировъчно какво прави освен да гори много?
                    Да си усетил разлика в паленето(ако палиш на газ) де?
                    При мен започна да пали по-трудно и надъхваше на газ и като ми изгори свят газ за малко км. и последва смяна на платната на изпарителя и сега е ок.
                    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                    "Mud Angels" Stara Zagora

                    Коментар


                    • #11
                      От: 15 литра газ на 50 км ?

                      Аз пък ти предлагам да заредиш тази газ отново, и без да я гасиш да караш докато не я свършиш... Тогава ще говориме пак....
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #12
                        От: 15 литра газ на 50 км ?

                        И аз така направих преди ама за 5 лева свърши на 12км. и още веднъж от др. колонка и накрая платна.
                        Дано да е нещо по-леко......
                        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                        "Mud Angels" Stara Zagora

                        Коментар


                        • #13
                          От: 15 литра газ на 50 км ?

                          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                          Аз пък ти предлагам да заредиш тази газ отново, и без да я гасиш да караш докато не я свършиш... Тогава ще говориме пак....
                          Днеска заредих пак 15 литра Наистина ми прави впечатление, че по трудно пали на газ. Дори когато времето е топло. Пали от 2-3 път...

                          Коментар


                          • #14
                            От: 15 литра газ на 50 км ?

                            Момчета, в техническия форум сме, все пак........ За ПЕТ дни, си минал 50 км..... С еди колко си литра газ...... И задаваш въпроса за расхода.....

                            Колко пъти през това време/километри си палил мотора, гасил? С загрят до работни температури двигател/изпарител си навъртял тези километри?

                            Остава Стефан да се включи в темата, и да обясни как се изчислява расхода на гориво. В негов стил..... Добре че не чете тук.....
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #15
                              От: 15 литра газ на 50 км ?

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Момчета, в техническия форум сме, все пак........ За ПЕТ дни, си минал 50 км..... С еди колко си литра газ...... И задаваш въпроса за расхода.....

                              Колко пъти през това време/километри си палил мотора, гасил? С загрят до работни температури двигател/изпарител си навъртял тези километри?

                              Остава Стефан да се включи в темата, и да обясни как се изчислява расхода на гориво. В негов стил..... Добре че не чете тук.....
                              И сто пъти да е палил,гасил не може да гори 30/100,не е нормално...
                              Никога не ми е давала разход повече от 22/100 дори в гората на бавни.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X