Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

    Здравейте, прочетох няколко мнения на Quadra от преди 01.12.2006 относно "ЕКСПЛОРЕР". След това си е купил такъв, само че може би най-добрия от моделите. Скоро се видяхме с него и видях за какво става въпрос. Въпрос към Quadra - защо му се нарадва толкова бързо ? И още един към всички, които могат да вземат отношение по следния въпрос: ако на този(точно този) ЕКСПЛОРЕР трябва да се сложи ГАЗ, на какви и колко датчици и др. трябва да се направи симулатор? Питам, защото ми казаха едни "газаджии", че е почти невъзможно, понеже компютъра щял да натрупва много грешки и т.н.
    Приятели не се печелят - губят се завинаги.
    УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
    Времето е ценно, само ако не бързаш.
    0889623098

  • #2
    Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

    Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
    Въпрос към Quadra - защо му се нарадва толкова бързо ? И още един към всички, които могат да вземат отношение по следния въпрос: ако на този(точно този) ЕКСПЛОРЕР трябва да се сложи ГАЗ, на какви и колко датчици и др. трябва да се направи симулатор? Питам, защото ми казаха едни "газаджии", че е почти невъзможно, понеже компютъра щял да натрупва много грешки и т.н.
    Аз мога да ти кажа, защото сърцето му е във Вранглера а и те са 2-ма души и този камион им е огромен. А за газ няма двигател с вътрешно горене на който да не може да се сложи, просто ще е по-скъпичък, няма да стане при някакви газаджии а при такива които знаят какво правят.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

      Вранглера, ех Вранглера... срамота е да си кажа, ама нормалните мъже спят и сънуват я Памела Андерсън, я Парис Хилтън я някоя друга а моя милост всяка нощ спи и сънува Вранглер... Та ако имах сега едни 15-тина хиляди кеш купувам Вранглер и си оставям Експлорера. Ама понеже ги нямам то изборът ми е очевиден... То аз Гранда го продадох точно с идеята да си купя Вранглер, колегите от форума си спомнят ситуацията и как отакарах 3 месеца без кола, щот нямаше нищо подходящо...И тогава ми изпадна този Експлорър, жената се влюби в него от пръв поглед и така го купихме... Уж идеята беше да го покарам малко, да му се порадвам и като си харесам Вранглер да го продам...Да де, ама в един номент се усетих че временните неща са най-продължителни и реших да скъсам отведнъж... Обаче жената и до сега ми се сърди за решението...
      Реално погледнато колицата не е за мен, ще я наблъскам като войнишко канче и после не мога и да я продам вместо да и се радва някой който не се вре по шубраците и коловозите като мен...
      А по въпроса за газта - инсталирането беше уредено, но реших че ако аз го направя първо ще трябва да натоваря цената с цената на уредбата и инсталирането, и освен това така я продавам в заводси вид - без никакви промени и побългарявания. А за газаджиите които са казали че не може да се сложи ще се изкажа много нежно, в стила на ГАД - що не си е..та п...та м...а! Бахти боклуците, не са го виждали и на картинка, слагат уредби на разни Лади и те после горят по 18-20 литра и така било правилно и така трябвало...Нещастници. Поемам ангажимента ако се стигне до продажба и клиента иска газова да му оредя всичко така че да няма забележки после никакви.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

        срамота е да си кажа, ама нормалните мъже спят и сънуват я , Памела Андерсън, я Парис Хилтън я някоя друга а моя милост всяка нощ спи и сънува Вранглер. я някоя друга а моя милост всяка нощ спи и сънува Вранглер.


        Значи ли че съм добре -сънувам баири,кал и храсти а в храстите Памела Андерсън , Парис Хилтън и др

        Коментар


        • #5
          Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

          Първоначално публикуван от stevancochev Преглед на мнение
          срамота е да си кажа, ама нормалните мъже спят и сънуват я , Памела Андерсън, я Парис Хилтън я някоя друга а моя милост всяка нощ спи и сънува Вранглер. я някоя друга а моя милост всяка нощ спи и сънува Вранглер.


          Значи ли че съм добре -сънувам баири,кал и храсти а в храстите Памела Андерсън , Парис Хилтън и др
          Аааа..и ти ли?Баси колко много сме...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

            Quadra, нали не се обиждаш? Джипката много ми хареса. А днес щях да падна от клона, когато отидох в един "`"АВТО"`"-сервиз и направих опит да попитам могат ли да ми осигурят евентуална поддръжка на този модел, като описвам всички подробности, които успях да видя . Човекът най-спокойно ми обясни, че този модел е същият като онзи отвън, само дето бил по-нов и по скъп, значи всичко е ОК. Имаше предвид .............. една "СИЕРА". N0 Comment...
            Приятели не се печелят - губят се завинаги.
            УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
            Времето е ценно, само ако не бързаш.
            0889623098

            Коментар


            • #7
              Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

              Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
              И още един към всички, които могат да вземат отношение по следния въпрос: ако на този(точно този) ЕКСПЛОРЕР трябва да се сложи ГАЗ, на какви и колко датчици и др. трябва да се направи симулатор? Питам, защото ми казаха едни "газаджии", че е почти невъзможно, понеже компютъра щял да натрупва много грешки и т.н.
              знам едни хора, дето разработиха и сложиха газов инжекцион на Лексус, дето е с 2 пъти повече електроника, та на форда ли няма да сложат...
              друг е въпроса дали трябва да сеслага газ на такъв автомобил...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

                Мисля, че за дълъг път си заслужава. А, мисля да продам лекия си автомобил. Иначе ще ми станат 3 броя с буса. За истински Off-ROAD ще мисля по-нататък, като напечеля повече парички(дай боже). Между другото може да кажете и ваши мнения за 4х4, които може да се купят за 15-16 000лв. например Range Rover DSE
                Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                Времето е ценно, само ако не бързаш.
                0889623098

                Коментар


                • #9
                  Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  знам едни хора, дето разработиха и сложиха газов инжекцион на Лексус, дето е с 2 пъти повече електроника, та на форда ли няма да сложат...
                  друг е въпроса дали трябва да сеслага газ на такъв автомобил...
                  Що? Багажник огромен, място - бол. Конски сили пак много - и да се редуцират с 10-15 пак са достатъчно... По-подходящ за газ няма...Щот на Рено 5 като му сложиш хем спира да върви, хем остава без багажник...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

                    А предното стъкло може ли да се смени и след това да не протече? Просто не мога да се доверя на никого на този етап. Обикновено всеки гледа да си продаде стоката (нямам предвид тебе, а сервизите).
                    Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                    УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                    Времето е ценно, само ако не бързаш.
                    0889623098

                    Коментар


                    • #11
                      Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

                      Кажете някакви отзиви по темата "Метан или Пропан-Бутан" за този ФОРД. Например ориентировъчна цена за уредбата с монтажа; евентуален разход; гаранция на уредбата и др...абе, всичко, което ви се струва за важно. Quadra ми загатна нещо за други бутилки (от СО2). Карам само дизели и не знам нищо по този въпрос.
                      Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                      УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                      Времето е ценно, само ако не бързаш.
                      0889623098

                      Коментар


                      • #12
                        Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

                        Що се отнася до газовата уредба,няма да има никакав троблем да се сложи газов инжекцион (по добре работи от обикновенната уредба,не трупа гре6ки има си свои компютър,малка разлика или никаква в разхода,) и при такав разход и разлика в цената ще се избие за 2 смени на маслото а цената е междо 1500-2000лв, проверено е .Аз сам с газов инжекцион 5.2 Гранд и сам много доволен ,за 1 месец 10000км навъртях.
                        Не се 4уди а направо зимаи Форда невероятен е

                        Коментар


                        • #13
                          Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

                          Първоначално публикуван от sata Преглед на мнение
                          Що се отнася до газовата уредба,няма да има никакав троблем да се сложи газов инжекцион (по добре работи от обикновенната уредба,не трупа гре6ки има си свои компютър,малка разлика или никаква в разхода,) и при такав разход и разлика в цената ще се избие за 2 смени на маслото а цената е междо 1500-2000лв, проверено е .Аз сам с газов инжекцион 5.2 Гранд и сам много доволен ,за 1 месец 10000км навъртях.
                          Не се 4уди а направо зимаи Форда невероятен е
                          Междудругото ето това е човека с който говорех за уредбата и както сам казва премина успешен тест на неговия Гранд. Не исках да го цитирам тук без негово съгласие, но ето че той сам написа за възможността това да се направи.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

                            Прочетох доста за тази вечер. Дано да не ми се обидят организаторите на форума, но защо се бавят публикациите? Питам, за да си направя сметка, колко време минимално да изчаквам за отговори. Чао за днес и сънувайте това, което ви е на душата.
                            Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                            УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                            Времето е ценно, само ако не бързаш.
                            0889623098

                            Коментар


                            • #15
                              Re: ФОРД ЕКСПЛОРЕР на Quadra

                              Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
                              Прочетох доста за тази вечер. Дано да не ми се обидят организаторите на форума, но защо се бавят публикациите? Питам, за да си направя сметка, колко време минимално да изчаквам за отговори. Чао за днес и сънувайте това, което ви е на душата.
                              Това колко време минава между въпроса и отговора никой не може да ти каже с точност - зависи дали човека отсреща ще го прочете възможно най-скоро и кога ще има време да ти отговори.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X